Založte si vlastnú sro za pomoci portálu Podnikajte.sk - zakladanie sro rýchlo a efektívne!

Úspešnému založeniu podnikania predchádza proces, ktorý si vyžaduje znalosť príslušných zákonov, predpisov a nutných odborných a právnych úkonov. Vzhľadom na to, že väčšina začínajúcich podnikateľov nemá so zakladaním podnikania skúsenosti a chýbajú im právne znalosti, ponúkame vám naše služby, vďaka ktorým túto úlohu vyriešite spoľahlivo, rýchlo a za veľmi prijateľné ceny. Napríklad spoločnosť s ručením obmedzeným si bez elektronického podpisu nedokážete lacnejšie založiť ani svojpomocne, keďže našu odmenu pokrýva zľava na súdny poplatok a zľavy na poplatkoch za živnosť. Po odoslaní mailového formulára vybraného balíka služieb vás bude v pracovných dňoch v lehote 24 hodín kontaktovať zodpovedný kolega zo spoločnosti Fontionnel, s.r.o., ktorý zabezpečí, aby zápis vašej spoločnosti do obchodného registra prebehol bezproblémovo. 

Ak využijete našu ponuku, vďaka našej spolupráci so spoločnosťou Fontionnel, s.r.o. navyše bezplatne získate odborné poradenstvo v prvom mesiaci vášho podnikania. 

Prehľad poskytovaných služieb v oblasti zakladania spoločností

Druh služby

Cena služby
Založenie živnosti od 29 Eur

Založenie s.r.o. asistovanou pomocou
 
od 289 Eur

Založenie s.r.o. - kompletné

349 Eur vrátane všetkých poplatkov

Založenie s.r.o. vrátane registrácie k DPH

499 Eur vrátane všetkých poplatkov
Založenie akciovej spoločnosti 1390 Eur
Založenie dopravnej spoločnosti (vrátane registrácie k DPH) 916 Eur vrátane všetkých poplatkov
Založenie s.r.o. v Českej republike 990 Eur
Založenie odštepného závodu v Českej republike 990 Eur
Založenie s.r.o. v Maďarsku 890 Eur

Založenie európskej spoločnosti "SE"

dohodnutá individuálne
Založenie občianskeho združenia 199 Eur

Založenie organizačnej zložky

664,75 Eur vrátane všetkých poplatkov

 

Poskytli sme servis viac ako 2500 podnikateľom, tu je malý výber z našich referencií

"Dovoľte aj mne poďakovať Vám za spoluprácu a maximálnu ústretovosť pri zriaďovaní našej novej firmy v CZ. Veľmi dobre sa mi s Vami pracovalo. Ak bude potrebné rada sa na Vás znovu obrátim. Prajem všetko dobré." 

Ing. Jana Plachová, KROS, a.s.

"S Vašimi službami som bola 100% spokojná , komunikatívnosť z Vašej strany je na vysokej úrovni , ako aj rýchle vyriešenie našej problematiky. Jednoducho povediac ešte s takou firmou ,ktorá nám obratom vyšla v ústrety som ešte nespolupracovala . Vašu firmu budem odporúčať aj naším obchodným partnerom."

Katarína Majančíková

"Spoločnosť J & V – TRAVEL s.r.o., touto cestou ďakuje za služby poskytnuté spoločnosťou FONTIONNEL s.r.o. Pracovníci spoločnosti svoju prácu vykonávali výnimočne rýchlo a ochotne . V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov nám boli vždy k dispozícii. Niet pochýb o ich profesionálnom prístupe. Každému môžme túto spoločnosť odporučiť. S úprimným poďakovaním"

Tím J & V – TRAVEL s.r.o

"Firma FONTIONNEL robila pre našu firmu rozšírenie základného imania spoločnosti a následne povolenie na vykonávanie vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy. Oceňujem ich profesionalitu, ústretovosť a ochotu. Je skvelé, ak sa nájde tým odborníkov, ktorí prevezmú za Vás všetok ten “legislatívny kolotoč” okolo zakladania, rozširovania firmy a vybavovaní povolení na podnikanie a všetkého čo s tým súvisí. A ešte k tomu aj celkom za rozumnú cenu. Zamestnanci firmy sú ochotní kedykoľvek poradiť s akýmkoľvek problémom, a to aj v oblasti účtovníctva. Pre ďalších zákazníkov ktorí váhajú s využitím služieb FONTIONNEL mám len pozitívne odporúčanie, s ich prácou budete určite spokojní."

Stanislav Benda, STROJBET s.r.o.