Založenie odštepného závodu v Českej republike

Plánujete rozšíriť svoje podnikateľské aktivity do Českej republiky? Jednou z variant je založenie odštepného závodu na území ČR. Odštepný závod, ktorý bol pôvodne označovaný ako organizačná zložka, je samostatne fungujúcou pobočnou zahraničnej spoločnosti, ktorá je zriadená v inom štáte, ako je štát sídla materskej spoločnosti.

Pri založení odštepného závodu v Českej republike nemusíte cestovať za hranice. Celý proces vám zabezpečíme na základe plnej moci. V prípade potreby vám poskytneme virtuálne sídlo a vedenie účtovníctva.

Založenie odštepného závodu prebieha nasledovne :

  1. Vykonáme úvodnú konzultáciu, prostredníctvom ktorej zistíme detaily potrebné pre bezproblémové založenie organizačnej zložky. Konzultácia prebieha osobne, telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu.
  2. Príprava listín na podpis, potrebných pre založenie odštepného závodu.
  3. Podpísané listiny budú zaslané na živnostenský úrad a obchodný register.
  4. Uhradíme za vás poplatok za zápis odštepného závodu do obchodného registra.
  5. Po úspešnom založení odštepného závodu vám bude doručený originálny výpis z obchodného registra.

Výsledkom ponúkaných služieb je kompletné založenie odštepného závodu v Českej republike. Celkový proces kompletného založenia odštepného závodu v ČR trvá zvyčajne 18 pracovných dní.

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00.

Kontaktný formulár (založenie firmy v Česku)

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.


Súvisiace služby