Predaj maďarských spoločností – kft.

Kúpa hotovej "ready-made" spoločnosti v Maďarsku je vhodná najmä pre tých podnikateľov, ktorým sa vyskytla nečakaná obchodná príležitosť a nedisponujú dostatkom času na vybavenie všetkých úkonov spojených so založením novej spoločnosti. Kúpa firmy je najrýchlejšou alternatívou ako začať podnikať ihneď. Ďalším pozitívom je fakt, že nie je potrebné osobne navštíviť obchodný register, živnostenský register a daňový úrad. Využite možnosť vybrať si z množstva novozaložených spoločností registrovaných k dani z príjmu, ale aj k dani z pridanej hodnoty – DPH.

Prečo si vybrať služby na podnikajte.sk?

 • Spoločnosti majú pridelené IČO a sú registrované k dani z príjmu – DIČ.
 • Spoločnosti majú pridelené IČ DPH (sú platiteľmi dane z pridanej hodnoty).
 • Základné imanie vo výške 3 000 000 HUF je splatené v celom rozsahu.
 • Pri kúpe spoločnosti môžete bez poplatku zmeniť aktuálne obchodné meno, adresu sídla spoločnosti alebo rozšíriť predmety podnikania.
 • V ponuke sú aj firmy s účtovnou históriou, bez akýchkoľvek záväzkov.
 • Listiny môžete podpísať priamo v sídle našej spoločnosti. Nemusíte cestovať do Maďarska a navštevovať notára.
 • Zabezpečíme asistenciu pri otvorení podnikateľského účtu v Maďarsku.

Postup predaja kft. v Maďarsku

 1. Úvodná konzultácia, na základe ktorej zistíme vaše požiadavky týkajúce sa kúpy maďarskej spoločnosti. Konzultácie prebiehajú osobne, telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu.
 2. Vyhotovenie dokumentácie potrebnej na predaj spoločnosti, prevod obchodného podielu ponúkanej ready-made spoločnosti a na zápis zmeny v obchodnom registri.
 3. Dokumentáciu podpíšete pred našim advokátom. Podpisy nie je nutné overiť na matrike a taktiež ani u notára. Podpísaná dokumentácia bude následne zaslaná na obchodný register, ktorý zapíše požadovanú zmenu maximálne do 5 pracovných dní.
 4. Uhradíme za vás poplatky na obchodný register.
 5. Po zápise zmeny do obchodného registra vám budú odovzadné kompletné podklady k spoločnosti vrátane potvrdenia o zápise zmeny v obchodnom registri v Maďarsku.

Celý proces zápisu zmien do Obchodného registra v Maďarsku zvyčajne trvá do 15 pracovných dní.

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00.

Kontaktný formulár (založenie firmy v Maďarsku)

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.


Súvisiace služby