Založenie s.r.o. v Maďarsku

Rozhodli ste sa expandovať alebo plánujete presunúť celé svoje podnikanie do Maďarska? Portál podnikajte.sk vám zabezpečí hladký priebeh založenia spoločnosti s ručením obmedzeným ( kft. ) v Maďarsku už za 7 pracovných dní. V prípade potreby môžete využiť aj službu registrácie spoločnosť k DPH. Služby založenie s.r.o. v Maďarsku bez starostí ponúkame na celom území SR. Kompletnú dokumentáciu vám vypracuje advokát zapísaný v advokátskej komore v Maďarsku.

Založenie s.r.o. (kft.) v Maďarsku prebieha nasledovne:

  1. Úvodná konzultácia pred založením s.r.o., prostredníctvom ktorej zistíme predstavu o vašom podnikaní. Poradíme vám pri výbere vhodných predmetov podnikania, adresy sídla spoločnosti, obchodného názvu a ďalších podstatných náležitostí potrebných pre založenie spoločnosti. Konzultácia prebieha osobne, telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu.
  2. Príprava kompletnej dokumentácie potrebnej na založenie spoločnosti s ručením obmedzeným (kft.) v Maďarsku, ktorú je následne potrebné podpísať pred našim advokátom. Podpisy nie je potrebné overovať na matrike alebo u notára.
  3. Po podpísaní dokumentácie budete na základe plnej moci zastupovaní na obchodnom registri, živnostenskom registri a daňovom úrade.
  4. Uhradíme za vás poplatky na obchodný register.
  5. Po zápise spoločnosti do obchodného registra vám budú odovzdané kompletné listiny vrátane výpisu z Obchodného registra Maďarska.
  6. V prípade potreby bude následne vykonaná zaregistrácia spoločnosti k DPH.

Pri založení spoločnosti nie je potrebné vycestovať do Maďarska. Ušetríte tým náklady na pohonné hmoty a poplatky za overenie podpisov.

Celý proces založenia s.r.o. (kft.) v Maďarsku trvá zvyčajne 7 pracovných dní. Registrácia spoločnosti k DPH trvá 3 pracovné dni.

Doplnkové služby

  • Virtuálne sídlo v Maďarsku
  • Vedenie účtovníctva v Maďarsku
Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00.

Kontaktný formulár (založenie firmy v Maďarsku)

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.


Súvisiace služby