Zrušte neaktívnu s.r.o. včas a vyhnite sa plateniu daňovej licencie

Daňová licencia je momentálne aktuálnou témou a bude ju musieť zaplatiť takmer každá „eseročka“ už od januára 2015. Ak máte neaktívnu sro, máme tip, ako sa plateniu licencie vyhnúť. Musíte sa však poponáhľať.

Ak ste ešte nevyriešili situáciu so svojou neaktívnou spoločnosťou a chcete sa vyhnúť plateniu daňovej licencie, dávame vám do pozornosti ponuku likvidácie vašej spoločnosti za zvýhodnených podmienok.

Spoločnosť, ktorá vstúpi do likvidácie do dátumu 31.12.2014, daňovú licenciu odviesť nemusí. Tento úkon je ale nutné uskutočniť čo najskôr.

Ponúkame vám dve možnosti ako zrušiť s.r.o. včas a nezaplatiť tak daňovú licenciu:

1. Vstup spoločnosti do likvidácie

V prípade, ak stihnete vykonať zápis vstupu spoločnosti do likvidácie do Obchodného registra najneskôr do dátumu 31.12.2014, nebudete musieť platiť daňovú licenciu, ktorá je vo výške 480 eur pre neplatiteľa DPH a 960 eur pre platiteľa DPH.

Naše služby vám zabezpečia kompletný úkon zápisu vstupu spoločnosti do likvidácie, úhradu súdneho poplatku na Obchodný register SR a zverejnenie spoločnosti v obchodnom vestníku.

Daňovú licenciu platiť nemusíte a likvidáciu si dokončíte kedykoľvek po vlastnej línií – vlastnými silami. Prípadne sa na nás môžete obrátiť a za poplatok vám likvidáciu dokončíme a firmu definitívne vymažeme z Obchodného registra SR.

Tento úkon sa dá zvládnuť už za 10 pracovných dní pričom zaplatíte len 149 EUR. Ak o službu vstupu do likvidácie máte záujem, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára alebo priamo telefonicky na čísle 035/6450012.

2. Kompletná likvidácia spoločnosti

Táto varianta je vhodná najmä pre tých podnikateľov, ktorí by radi prenechali náročný proces likvidácie spoločnosti na špecializujúcu sa poradenskú spoločnosť.

Naše služby vám zabezpečia kompletnú analýzu účtovného a právneho stavu spoločnosti pred vstupom do likvidácie. Prípravu a vypracovanie listín, zápis vstupu spoločnosti do likvidácie v Obchodnom registri SR, úhradu súdnych poplatkov, zverejnenie v Obchodnom vestníku SR, vyhotovenie účtovných závierok, vyžiadanie všetkých potrebných súhlasov pre potreby výmazu spoločnosti z Obchodného registra SR, vyhotovenie záverečnej dokumentácie a definitívny výmaz spoločnosti z Obchodného registra SR.

Cena za kompletnú likvidáciu sa pohybuje od 539 EUR v závislosti na účtovnom a právnom stave likvidovanej spoločnosti. Ak o službu kompletnej likvidácie máte záujem, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára alebo priamo telefonicky na čísle 035/6450012.

Jedinečná ponuka portálu podnikajte.sk

Pre tých z vás, ktorí predpokladáte, že v budúcnosti by ste sa podnikaniu ešte mohli venovať - máme jedinečnú ponuku - založenie spoločnosti len za cenu súdneho poplatku kedykoľvek po zlikvidovaní vašej neaktívnej spoločnosti.

Naše služby vám zmluvne garantujú:

  • Dohodnutú cenu bez ďalších poplatkov.
  • Garanciu výmazu spoločnosti v dohodnutom termíne.
  • Služby v rámci celej SR zabezpečuje zmluvný partner podnikajte.sk Fontionnel s.r.o., ktorý obslúžil už viac ako 2500 spokojných zákazníkov.
  • Objednávkou prostredníctvom nášho kontaktného formulára naviac zdarma získate súvisiace konzultačné služby od spoločnosti Fontionnel s.r.o. po dobu 1 mesiaca.
  • Založenie novej s.r.o. len za cenu súdneho poplatku.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk

Fontionnel&Co s.r.o.
Fontionnel&Co s.r.o.

Fontionnel&Co s.r.o. korporátne služby pre podnikateľov, ktorých súčasťou je aj asistencia pri získavaní povolení a licencií pre špecifické druhy podnikania.


Je výhodnejšia likvidácia spoločnosti alebo jej zrušenie súdom?

V čom sa líši likvidácia a zrušenie spoločnosti súdom z úradnej moci? Aké zmeny čakajú podnikateľov od 1. októbra? Oplatí sa s likvidáciou čakať, alebo nie?

Konkurz firmy a jej zamestnanci

Čo znamená vyhlásenie konkurzu na firmu pre jej zamestnancov? Čo môžu pri konkurze požadovať?

Likvidácia spoločnosti od 01.10.2020

Ako bude prebiehať likvidácia spoločnosti po novele Obchodného zákonníka od 01.10.2020? Prinášame prehľad hlavných zmien, ktoré sa likvidácie dotknú.

Konkurz firmy (s.r.o.)

Čo je to konkurz? Kedy sa vyhlasuje konkurz na spoločnosť a ako prebieha? Ako zistíte, či určitá spoločnosť je v konkurze?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky