Založte si vlastnú sro za pomoci portálu Podnikajte.sk - zakladanie sro rýchlo a efektívne!

Úspešnému založeniu podnikania (firmy) predchádza proces, ktorý si vyžaduje znalosť príslušných zákonov, predpisov a nutných odborných a právnych úkonov. Vzhľadom na to, že väčšina začínajúcich podnikateľov nemá so zakladaním podnikania skúsenosti a chýbajú im právne znalosti, môžu využiť služby, vďaka ktorým túto úlohu vyriešia spoľahlivo, rýchlo a za veľmi prijateľné ceny. Napríklad spoločnosť s ručením obmedzeným si bez elektronického podpisu nedokážete lacnejšie založiť ani svojpomocne, keďže odmenu odborníkov, s ktorými spolupracujeme pokrýva zľava na súdny poplatok a zľavy na poplatkoch za živnosť. Po odoslaní mailového formulára vybraného balíka služieb vás bude v pracovných dňoch v lehote 24 hodín kontaktovať zodpovedný kolega z partnerskej spoločnosti, ktorý zabezpečí, aby zápis vašej spoločnosti do obchodného registra prebehol bezproblémovo.

Prehľad poskytovaných služieb v oblasti zakladania spoločností

Druh služby

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00.

Poskytli sme servis viac ako 2500 podnikateľom, tu je malý výber z našich referencií

"Dovoľte aj mne poďakovať Vám za spoluprácu a maximálnu ústretovosť pri zriaďovaní našej novej firmy v CZ. Veľmi dobre sa mi s Vami pracovalo. Ak bude potrebné rada sa na Vás znovu obrátim. Prajem všetko dobré."

Ing. Jana Plachová, KROS, a.s.

"S Vašimi službami som bola 100% spokojná , komunikatívnosť z Vašej strany je na vysokej úrovni , ako aj rýchle vyriešenie našej problematiky. Jednoducho povediac ešte s takou firmou ,ktorá nám obratom vyšla v ústrety som ešte nespolupracovala . Vašu firmu budem odporúčať aj naším obchodným partnerom."

Katarína Majančíková

"Spoločnosť J & V – TRAVEL s.r.o., touto cestou ďakuje za služby poskytnuté spoločnosťou FONTIONNEL s.r.o. Pracovníci spoločnosti svoju prácu vykonávali výnimočne rýchlo a ochotne . V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov nám boli vždy k dispozícii. Niet pochýb o ich profesionálnom prístupe. Každému môžme túto spoločnosť odporučiť. S úprimným poďakovaním"

Tím J & V – TRAVEL s.r.o

"Firma FONTIONNEL robila pre našu firmu rozšírenie základného imania spoločnosti a následne povolenie na vykonávanie vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy. Oceňujem ich profesionalitu, ústretovosť a ochotu. Je skvelé, ak sa nájde tým odborníkov, ktorí prevezmú za Vás všetok ten “legislatívny kolotoč” okolo zakladania, rozširovania firmy a vybavovaní povolení na podnikanie a všetkého čo s tým súvisí. A ešte k tomu aj celkom za rozumnú cenu. Zamestnanci firmy sú ochotní kedykoľvek poradiť s akýmkoľvek problémom, a to aj v oblasti účtovníctva. Pre ďalších zákazníkov ktorí váhajú s využitím služieb FONTIONNEL mám len pozitívne odporúčanie, s ich prácou budete určite spokojní."

Stanislav Benda, STROJBET s.r.o.Zakladanie spoločností – rýchlo, bezproblémovo a efektívne. Kontaktujte nás.

Napíšte nám a využite naše služby, ktoré túto úlohu vyriešia spoľahlivo a za prijateľné ceny.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o., IČO: 45574570. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.  


Súvisiace služby

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky