Založte si vlastnú sro za pomoci portálu Podnikajte.sk - zakladanie sro rýchlo a efektívne!

Úspešnému založeniu podnikania (firmy) predchádza proces, ktorý si vyžaduje znalosť príslušných zákonov, predpisov a nutných odborných a právnych úkonov. Vzhľadom na to, že väčšina začínajúcich podnikateľov nemá so zakladaním podnikania skúsenosti a chýbajú im právne znalosti, môžu využiť služby, vďaka ktorým túto úlohu vyriešia spoľahlivo, rýchlo a za veľmi prijateľné ceny. Napríklad spoločnosť s ručením obmedzeným si bez elektronického podpisu nedokážete lacnejšie založiť ani svojpomocne, keďže odmenu odborníkov, s ktorými spolupracujeme pokrýva zľava na súdny poplatok a zľavy na poplatkoch za živnosť. Po odoslaní mailového formulára vybraného balíka služieb vás bude v pracovných dňoch v lehote 24 hodín kontaktovať zodpovedný kolega z partnerskej spoločnosti, ktorý zabezpečí, aby zápis vašej spoločnosti do obchodného registra prebehol bezproblémovo.

Prehľad poskytovaných služieb v oblasti zakladania spoločností

Druh služby

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00.

Poskytli sme servis viac ako 2500 podnikateľom, tu je malý výber z našich referencií

"Dovoľte aj mne poďakovať Vám za spoluprácu a maximálnu ústretovosť pri zriaďovaní našej novej firmy v CZ. Veľmi dobre sa mi s Vami pracovalo. Ak bude potrebné rada sa na Vás znovu obrátim. Prajem všetko dobré."

Ing. Jana Plachová, KROS, a.s.

"S Vašimi službami som bola 100% spokojná , komunikatívnosť z Vašej strany je na vysokej úrovni , ako aj rýchle vyriešenie našej problematiky. Jednoducho povediac ešte s takou firmou ,ktorá nám obratom vyšla v ústrety som ešte nespolupracovala . Vašu firmu budem odporúčať aj naším obchodným partnerom."

Katarína Majančíková

"Spoločnosť J & V – TRAVEL s.r.o., touto cestou ďakuje za služby poskytnuté spoločnosťou FONTIONNEL s.r.o. Pracovníci spoločnosti svoju prácu vykonávali výnimočne rýchlo a ochotne . V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov nám boli vždy k dispozícii. Niet pochýb o ich profesionálnom prístupe. Každému môžme túto spoločnosť odporučiť. S úprimným poďakovaním"

Tím J & V – TRAVEL s.r.o

"Firma FONTIONNEL robila pre našu firmu rozšírenie základného imania spoločnosti a následne povolenie na vykonávanie vnútroštátnej a medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy. Oceňujem ich profesionalitu, ústretovosť a ochotu. Je skvelé, ak sa nájde tým odborníkov, ktorí prevezmú za Vás všetok ten “legislatívny kolotoč” okolo zakladania, rozširovania firmy a vybavovaní povolení na podnikanie a všetkého čo s tým súvisí. A ešte k tomu aj celkom za rozumnú cenu. Zamestnanci firmy sú ochotní kedykoľvek poradiť s akýmkoľvek problémom, a to aj v oblasti účtovníctva. Pre ďalších zákazníkov ktorí váhajú s využitím služieb FONTIONNEL mám len pozitívne odporúčanie, s ich prácou budete určite spokojní."

Stanislav Benda, STROJBET s.r.o.Kontaktný formulár (zakladanie spoločností)

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.


Súvisiace služby