Chceli by ste byť sami sebe pánom a otvoriť športový klub Mrs.Sporty pre ženy?

Toto nie je inzerát na prácu! Ponúkame Vám koncept podnikania s úspechom overeným viac ako desiatimi rokmi a vyše 600 fitnes klubmi po celej Európe. Dobyte Slovensko ruka v ruke s Mrs.Sporty!

Uvažovali ste niekedy nad tým, koľko je na Slovensku žien, ktoré chcú urobiť niečo pre seba a svoje zdravie, napríklad chodiť na skupinové cvičenie, ale nerobia to jednoducho preto, že nemajú čas alebo sa im nechce chodiť do zmiešaných posilňovní, v ktorých cvičia muži aj ženy?

Každá žena má svoj individuálny cieľ: získať späť svoje telo po skončení tehotenstva alebo po prekonaní choroby, získať peknú postavu, zvládnuť svoj zdravotný stav alebo sa len udržať vo forme. Ženy milujú, ak im niekto venuje individuálnu starostlivosť počas skupinového cvičenia, ktoré zapadá do ich dennej rutiny a nie je príliš časovo náročné.

Vyše 90% žien v Európe vo veku nad 35 rokov sa aktívne nezúčastňuje žiadneho športu; hodina joggingu, aerobiku alebo plávania by im nepomohla dosiahnuť svoje individuálne ciele, a preto Mrs.Sporty v spolupráci s tímom odborníkov vyvinuli výnimočný 30-minútový tréningový program zameraný na pevnosť a výdrž skombinovaný s konceptom výživy a individuálnej starostlivosti trénerky.

 • Hydraulické stroje navrhnuté špeciálne pre Mrs.Sporty umožňujú optimálne zlepšenie svalovej pevnosti a výdrže bez nadmerného vypätia či preťaženia;
 • Špeciálne vyvinutý nutričný program podporuje členky klubu v dosahovaní ich sna o schudnutí a udržiavaní zdravia;
 • Individuálna podpora zo strany tréneriek pomáha členkám klubu prekonať lenivosť a dosiahnuť svoje ciele.

Vyše 220 tisíc žien vo viac ako 600 ženských športových kluboch po celej Európe, , sa rozhodlo pridať k Mrs.Sporty. Našim cieľom je aj Slovensko krajine poskytnúť príležitosť všetkým ženám, aby dosiahli svoje ciele a sny; a preto hľadáme:


Obchodného partnera / Majiteľa ženského fitnes klubu

 

Licenčný koncept Mrs.Sporty je rovnako efektívny a jednoduchý ako tréningový koncept. Ak chcete odštartovať podnikanie, ponúka Vám dokonalé podmienky a nasledujúce výhody:

Výhody pre Partnera Mrs.Sporty

 • Osvedčený koncept podnikania.
 • Vývoj 5-ročného obchodného plánu.
 • Efektívne a overené marketingové kampane.
 • Podpora pri výbere umiestnenia klubu.
 • Podpora pri získavaní prostriedkov.
 • Intenzívny začiatočný a trvajúci tréning.

Požiadavky na kandidáta:

 • Investícia vo výške 70 000 EUR plus daň. V sume je zahrnutý dizajn klubu, situačné rozvrhnutie a usporiadanie, ako aj plné vybavenie.
 • Ochota rozvinúť svoje vlastné podnikanie a viesť ženy k zdravému životnému štýlu.
 • Záujem o šport, zdravie a výživu.
 • Organizačné zručnosti, schopnosť pracovať ako súčasť tímu, veľké nasadenie, spoľahlivosť a dôveryhodnosť.
 • Základná znalosť ekonomiky a ochota učiť sa.
 • Znalosť angličtiny.

Viac informácií získate na: www.mrssporty.sk

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Franchising od McDonald's: Svetová značka ponúka Slovákom svoje prevádzky

McDonald´s hľadá na Slovensku franchisingových partnerov pre svoje existujúce aj nové reštaurácie. Unikátna príležitosť pre tých, ktorí chcú podnikať so svetovou značkou.

Franchisingová príležitosť od spoločnosti Kinekus, s.r.o.

Slovenský franchisový koncept KINEKUS ponúka zaujímavú podnikateľskú príležitosti v oblasti predaja domácich potrieb, záhradných a stavebných náradí, elektrických náradí a podobne. Kinekus, ktorý má viac ako 25-ročné skúsenosti na slovenskom trhu v oblasti maloobchodu, ponúka záujemcom o franchising pomoc od prvotných fáz plánovania podnikania až po dennodenný kontakt pri prevádzkovaní Vašej vlastnej predajne.

Mortimer English Club - franchisingová ponuka

Chcete rozbehnúť vlastnú jazykovú školu? Predstavujeme vám franchisingovú ponuku originálneho konceptu výuky anglického jazyka - Mortimer English Club, ktorý sa rozširuje už aj na Slovensko. Rozbehnite výučbu jazykov s partnerom, ktorý ma viac ako 20 rokov skúseností.

Založte si jazykovú školu s overeným know-how – licenčný systém EMPIRE

Vybudovanie úspešnej jazykovej školy nie je v dnešnej dobe jednoduchou záležitosťou. Výsledok vášho podnikania sa bude odvíjať od mnohých faktorov. Spolupráca so silným partnerom vám môže poskytnúť benefity, vďaka ktorým môže byť úspech v podnikaní s jazykovou školou oveľa pravdepodobnejší.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky