Nové účty pre podnikateľov prinášajú väčší priestor na manažovanie biznisu

Nové účty pre podnikateľov prinášajú väčší priestor na manažovanie biznisu

Účet je nevyhnutnou súčasťou podnikania a vstupnou bránou do banky. K účtu sa oplatí nechať si pribaliť najčastejšie využívané bankové služby, čím sa dá ušetriť veľa peňazí. Navyše aktívne využívanie účtu môže mať vplyv na rýchlejšie a komfortnejšie získanie aj iných bankových produktov, napríklad úverov.

 

Bezhotovostné bankové transakcie v neobmedzenom počte

Výhodné podnikateľské účty len nedávno zaradila do svojej ponuky Slovenská sporiteľňa. Za jednu cenu môžu mať podnikatelia, ľudia v slobodných povolaniach a malé firmy k účtu aj najčastejšie využívané služby a bezhotovostné bankové transakcie po novom v neobmedzenom počte. Podnikateľský účet a Podnikateľský účet Plus  umožňujú riadiť financie za nižšie poplatky, ako keby sa tieto služby a transakcie využívali jednotlivo, s komfortom prístupu k peniazom 24 hodín denne prostredníctvom elektronického bankovníctva, platobnej karty a širokej siete bankomatov na Slovensku a Erste Group v zahraničí. „Ponúkame podnikateľom veľmi pohodlný spôsob riadenia financií, s ktorým sa nemusia obmedzovať pri vykonávaní bankových transakcií. Získajú tak väčší priestor na manažovanie svojho biznisu,“ uviedol Štefan Panenka, produktový riaditeľ Slovenskej sporiteľne.

Nerozhodným sa to spočíta


Pre tých, ktorí chcú rýchlo zistiť, ktorý účet by bol pre nich cenovo najvýhodnejší, Slovenská sporiteľňa pripravila jednoduchú pomôcku. Je to kalkulačka na internetovej adrese

http://www.slsp.sk/kalkulacky/kalkulacka-pre-podnikatelske-ucty

„Stačí v nej označiť služby, ktoré chce podnikateľ bežne využívať a predpokladaný počet transakcií, ktoré chce mesačne realizovať. Ktorý účet je pre neho finančne najvýhodnejší, zistí okamžite,“ dodal Š. Panenka. Podnikatelia určite ocenia, že k Podnikateľskému účtu Plus je možné bez poplatku urobiť v obchodnom mieste banky aj 10 hotovostných vkladov mesačne a mať k dispozícii aj embosovanú platobnú kartu VISA alebo MasterCard Business. Účet a neobmedzený počet bezhotovostných transakcií k nemu je možné využívať celkom bez mesačného poplatku vtedy, ak priemerný mesačný zostatok na účte je v prípade Podnikateľského účtu 10 tisíc eur a v prípade Podnikateľského účtu Plus 15 tisíc eur. Vklady na týchto účtoch sú úročené v závislosti od výšky vkladu úrokovou sadzbou od 0,01% do 0,10% ročne. Kompletný obsah Podnikateľského účtu a Podnikateľského účtu Plus nájdete tu.
 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk

PR článok

Vzdelávajte a informujte svojich potenciálnych zákazníkov prostredníctvom praktických článkov a PR správ na podnikajte.sk - najväčšom špecializovanom podnikateľskom portáli v SR. Prečítajte si bližšie informácie o podmienkach textovej inzercie u nás.


Podnikateľské účty zadarmo

Chcete mať podnikateľský účet bez poplatkov (zadarmo)? Porovnali sme produkty bánk, ktoré bezplatné podnikateľské účty poskytujú.

Účet pre podnikateľov – ako si vybrať?

Aký podnikateľský účet si vybrať? Otázka, na ktorú musí odpovedať každý podnikateľ, vôbec nie je jednoduchá. Veríme však, že naša séria článkov zameraných na podnikateľské účty bude pre vás cenným vodítkom ku správnemu rozhodnutiu.

Porovnanie podnikateľských účtov v roku 2018

Nevyznáte sa v ponuke bánk alebo nemáte čas na porovnávanie ponúk? Na Podnikajte.sk sme pripravili porovnanie podnikateľských účtov bánk, ktoré poskytujú služby podnikateľom na Slovensku.

Oznámenie zmeny účtu využívaného na podnikanie daňovému úradu

Rozhodli ste sa zmeniť banku a rušíte účet využívaný na podnikanie? Nezabudnite túto zmenu oznámiť daňovému úradu. V nasledujúcom článku sa dozviete, ako oznámiť zrušenie starého účtu a založenie nového účtu daňovému úradu.