Založenie s.r.o. vrátane registrácie k DPH

Rozhodli ste sa podnikať prostredníctvom spoločnosti s ručením obmedzeným a jednou z nevyhnutných podmienok realizácie vášho podnikateľského zámeru je aj samotná registrácia s.r.o. k DPH? Využite možnosť kompletného založenia s.r.o. vrátane registrácie spoločnosti k dani z príjmu „DIČ“ a dani z pridanej hodnoty „DPH“ bez starostí. Nemusíte študovať množstvo zákonov, vypĺňať komplikované formuláre a navštevovať úrady.

Celý proces založenia s.r.o. je zabezpečený na základe plnej moci.

Kompletné založenie s.r.o. prebieha nasledovne:

  1. Úvodná konzultácia pred založením s.r.o., prostredníctvom ktorej zistíme predstavu o vašom podnikaní. Poradíme vám pri výbere vhodných predmetov podnikania, obchodného názvu a ďalších podstatných náležitostiach potrebných pre vypracovanie zakladateľských dokumentov. Konzultácia prebieha osobne, telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu.
  2. Príprava listín, potrebných na založenie spoločnosti s ručením obmedzeným podľa vašich požiadaviek
  3. Pravosť podpisu je potrebné overiť u notára, resp. na matrike. Podpísané listiny budú zaslané na príslušný okresný úrad, obchodný register a daňový úrad.
  4. Uhradíme za vás poplatok za zápis spoločnosti do obchodného registra.
  5. Po úspešnom založení spoločnosti vám bude zaslaný originálny výpis z obchodného registra vrátane všetkých zakladateľských listín.
  6. Následne bude vykonaná registrácia s.r.o. k DPH na miestne príslušnom daňovom úrade. Súčasťou služby je vypracovanie všetkých potrebných listín k registrácií spoločnosti k DPH, vrátane podnikateľského zámeru.

Výsledkom našich služieb je kompletné založenie s.r.o. vrátane registrácie k DPH. Celý proces kompletného založenia spoločnosti s.r.o. trvá zvyčajne 18 pracovných dní a registrácia s.r.o. k DPH taktiež do 18 pracovných dní.

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00.

Zakladanie spoločností – rýchlo, bezproblémovo a efektívne. Kontaktujte nás.

Napíšte nám a využite naše služby, ktoré túto úlohu vyriešia spoľahlivo a za prijateľné ceny.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o., IČO: 45574570. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.  


Súvisiace služby

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky