Povolenie a licencia na nákladnú cestnú dopravu nad 3,5 tony

Nákladná cestná doprava nad 3,5 t patrí medzi frekventované oblasti podnikania. Povolenie na výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy a licencie spoločenstva pre vnútroštátnu/medzinárodnú prepravu nad 3,5 t sú nevyhnutnou podmienkou na legitímne prevádzkovanie dopravnej spoločnosti. Získanie povolenia a licencie môže byť zdĺhavým a náročným procesom, ktorý môže byť v konečnom dôsledku zamietnutý okresným úradom v sídle kraja odborom cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Využite služby portálu podnikajte.sk a získajte povolenia a licencie na nákladnú cestnú dopravu bez starostí. Máme množstvo praktických skúseností, ktoré vám pomôžu celý proces zjednodušiť a urýchliť.

Vybavenie povolenia a licencie prebieha nasledovne:

  1. Úvodná konzultácia, prostredníctvom ktorej vás oboznámime o priebehu výkonu vybavenia povolenia a licencie na nákladnú cestnú dopravu nad 3,5 tony. Konzultácia prebieha osobne, telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu.
  2. Príprava kompletnej dokumentácie - vypracovanie všetkých listín a žiadostí.
  3. Uhradíme za vás správne poplatky.
  4. Následne bude zaslané kompletné podanie na okresný úrad v sídle kraja odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.
  5. Na základe plnej moci budete zastupovaní na okresnom úrade v sídle kraja – odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, daňovom úrade, obecnom / mestskom úrade, okresnom úrade – katastrálny odbor a v prípade potreby bude zabezpečená komunikácia s leasingovou spoločnosťou.
  6. Na záver vám budú odovzdané originálne povolenie a licenciu spoločenstva na nákladnú cestnú dopravu nad 3,5 t

Celý proces na vybavenie povolenia a licencie trvá najviac 30 dní.

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 7:30 do 17:00.

Vybavenie povolení, licencií a registrácií - kvalitne, rýchlo a komplexne. Kontaktujte nás.

Napíšte nám a získajte komplexné asistenčné služby od profesionálov za prijateľné ceny.   

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o., IČO: 45574570. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.  


Súvisiace služby

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky