Poslená šanca získať ekonomický softvér s notebookom zadarmo

Jedinečná akcia, pri ktorej môžu firmy a živnostníci získať ekonomický softvér KROS + notebook zadarmo sa blíži ku koncu. Len do konca októbra sa môžete získať 5x softvér za 1000 € s notebookom ACER zadarmo.

Ekonomický softvér + notebook zadarmo pre živnostníkov a podnikateľov

31.10.2015 končí akcia, v ktorej môžu slovenskí živnostníci a podnikatelia získať účtovný a mzdový softvér s notebookom zadarmo. Stačí, ak si na stránke www.kros.sk/sutaz stiahnu bezplatnú verziu jedného z ekonomických programov ALFA plus jednoduché účtovníctvo, OLYMP mzdy a personalistika alebo OMEGA podvojné účtovníctvo. Na začiatku novembra získa 5 záujemcov softvér, ktorý si vybrali v hodnote až 1000 € aj so štýlovým notebookom ACER zadarmo.

Začnite účtovať a rátať mzdy zadarmo

Bezplatné verzie ekonomických programov KROS umožňujú začať viesť účtovníctvo a počítať mzdy zadarmo. V programe ALFA plus jednoduché účtovníctvo môžete bez obmedzenia vystavovať faktúry a cestovné príkazy. Ak potrebujete rátať mzdy správne a podľa platnej legislatívy, v programe OLYMP je to možné až 3 mesiace bezplatne. V programe OMEGA môžete začať viesť podvojné účtovníctvo a využiť moderné funkcie ako automatické účtovanie a spätné kontroly, ktoré každý mesiac dokážu ušetriť niekoľko hodín práce.

Stiahnite si bezplatné verzie najpredávanejších slovenských ekonomických programov na www.kros.sk/sutaz a zapojte sa do súťaže.

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť v tomto roku oslávila 20 rokov na trhu a jej produkty si zakúpilo viac ako 82 tisíc zákazníkov.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


KROS Fakturácia – moderná aplikácia pre podnikateľov

Čo si všímať pri výbere fakturačnej aplikácie a aké výhody ponúka tá od spoločnosti KROS?

Ako si vybrať dobrý mzdový softvér?

Na čo si dať pozor pri výbere nového alebo pri výmene mzdového softvéru? Aké ďalšie kritériá okrem ceny zvažovať a prečo je potrebné myslieť aj na elektronizáciu?

Digitalizácia mení pracovný trh, zvládať zmeny pomáha vzdelávací projekt

Dopyt po digitálnych kompetenciách rastie, Slovensko je v digitalizácii v rámci EÚ na posledných priečkach. Pomôcť môžu kurzy zamerané na prácu s jedným z najrozšírenejších podnikových softvérov.

Druhotná licencia na softvér – riešenie, ktoré šetrí rozpočet firiem

Nakupovanie z druhej ruky je obľúbené už dlhodobo, a to nielen v oblasti oblečenia. Výrazne ušetriť môžu aj firmy – nákupom softvérových licencií „zo second handu“. O čo ide, ako to funguje a na čo si dať pozor?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky