Poslená šanca získať ekonomický softvér s notebookom zadarmo

Jedinečná akcia, pri ktorej môžu firmy a živnostníci získať ekonomický softvér KROS + notebook zadarmo sa blíži ku koncu. Len do konca októbra sa môžete získať 5x softvér za 1000 € s notebookom ACER zadarmo.

Ekonomický softvér + notebook zadarmo pre živnostníkov a podnikateľov

31.10.2015 končí akcia, v ktorej môžu slovenskí živnostníci a podnikatelia získať účtovný a mzdový softvér s notebookom zadarmo. Stačí, ak si na stránke www.kros.sk/sutaz stiahnu bezplatnú verziu jedného z ekonomických programov ALFA plus jednoduché účtovníctvo, OLYMP mzdy a personalistika alebo OMEGA podvojné účtovníctvo. Na začiatku novembra získa 5 záujemcov softvér, ktorý si vybrali v hodnote až 1000 € aj so štýlovým notebookom ACER zadarmo.

Začnite účtovať a rátať mzdy zadarmo

Bezplatné verzie ekonomických programov KROS umožňujú začať viesť účtovníctvo a počítať mzdy zadarmo. V programe ALFA plus jednoduché účtovníctvo môžete bez obmedzenia vystavovať faktúry a cestovné príkazy. Ak potrebujete rátať mzdy správne a podľa platnej legislatívy, v programe OLYMP je to možné až 3 mesiace bezplatne. V programe OMEGA môžete začať viesť podvojné účtovníctvo a využiť moderné funkcie ako automatické účtovanie a spätné kontroly, ktoré každý mesiac dokážu ušetriť niekoľko hodín práce.

Stiahnite si bezplatné verzie najpredávanejších slovenských ekonomických programov na www.kros.sk/sutaz a zapojte sa do súťaže.

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť v tomto roku oslávila 20 rokov na trhu a jej produkty si zakúpilo viac ako 82 tisíc zákazníkov.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Druhotná licencia na softvér – riešenie, ktoré šetrí rozpočet firiem

Nakupovanie z druhej ruky je obľúbené už dlhodobo, a to nielen v oblasti oblečenia. Výrazne ušetriť môžu aj firmy – nákupom softvérových licencií „zo second handu“. O čo ide, ako to funguje a na čo si dať pozor?

Aj vaše podnikanie môže byť šťastné a veselé

Dobrá správa pre podnikateľov zaplavila internet. Chcete tiež patriť medzi tých, ktorí z nej budú mať úžitok?

To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

Účtujte bez starostí so softvérom na prenájom

Nechce sa vám v tomto teple účtovať? Pomôžte si softvérom, ktorý si od júla môžete už aj prenajať.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky