Bezplatné prezentácie a školenia softvéru Kros

Spoločnosť Kros a.s. v máji opäť otvára svoje pobočky pre všetkých záujemcov. Po 6 dní budú pre nových aj existujúcich používateľov pripravené vzdelávacie podujatia – desiatky bezplatných predvedení a školení softvéru, stovky termínov individuálnych konzultácií priamo na počítačoch. Všetky podujatia sú bezplatné. Každý účastník navyše môže využiť 15 % zľavu na programy KROS a vyhrať digitálny fotoaparát.

Od 25.5. do 1.6.2011 sa v spoločnosti KROS a.s. uskutočnia Dni otvorených dverí, v rámci ktorých sa môžu záujemcovia prihlásiť na bezplatné individuálne konzultácie, hromadné školenia a predvedenia ekonomických programov ALFA, OLYMP, OMEGA, stavebného programu CENKROS plus a znaleckého softvéru HYPO a MEMO.

Na 7 pobočkách budú k dispozícii vyškolení konzultanti, ktorí sa budú venovať individuálnym požiadavkám používateľov, ako aj predvedeniu programov KROS potenciálnym zákazníkom. Pre nových aj existujúcich používateľov sú určené individuálne konzultácie, pri ktorých sa klientovi bude venovať jeden konzultant. Konzultácie budú prebiehať na počítači a klient tak ihneď uvidí riešenie otázok, ktoré ho zaujímajú. Celkom je vypísaných viac ako 2200 termínov individuálnych konzultácií a desiatky termínov školení a predvedení.

Všetky konzultácie, školenia a prezentácie sú v týchto dňoch bezplatné. Navyše, všetci návštevníci akcie Dni otvorených dverí v KROSe získavajú nárok na 15 % zľavu na kúpu nového programu, alebo rozšírenie programu a možnosť zapojiť sa do súťaže o digitálny fotoaparát a ďalšie zaujímavé ceny. Podrobné informácie a voľné termíny sú zverejnené na stránke www.kros.sk.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Aj vaše podnikanie môže byť šťastné a veselé

Dobrá správa pre podnikateľov zaplavila internet. Chcete tiež patriť medzi tých, ktorí z nej budú mať úžitok?

To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

Účtujte bez starostí so softvérom na prenájom

Nechce sa vám v tomto teple účtovať? Pomôžte si softvérom, ktorý si od júla môžete už aj prenajať.

Začína sa najrozsiahlejšia vzdelávacia aktivita v oblasti softvéru pre živnostníkov a firmy

Slovenskí podnikatelia sa opäť môžu zadarmo vzdelávať v oblasti ekonomických a stavebných programov. Na akcii Dni otvorených dverí 2017 sú pre nich pripravené stovky bezplatných termínov školení a konzultácií po celom Slovensku.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky