Bezplatné prezentácie a školenia softvéru Kros

Spoločnosť Kros a.s. v máji opäť otvára svoje pobočky pre všetkých záujemcov. Po 6 dní budú pre nových aj existujúcich používateľov pripravené vzdelávacie podujatia – desiatky bezplatných predvedení a školení softvéru, stovky termínov individuálnych konzultácií priamo na počítačoch. Všetky podujatia sú bezplatné. Každý účastník navyše môže využiť 15 % zľavu na programy KROS a vyhrať digitálny fotoaparát.

Od 25.5. do 1.6.2011 sa v spoločnosti KROS a.s. uskutočnia Dni otvorených dverí, v rámci ktorých sa môžu záujemcovia prihlásiť na bezplatné individuálne konzultácie, hromadné školenia a predvedenia ekonomických programov ALFA, OLYMP, OMEGA, stavebného programu CENKROS plus a znaleckého softvéru HYPO a MEMO.

Na 7 pobočkách budú k dispozícii vyškolení konzultanti, ktorí sa budú venovať individuálnym požiadavkám používateľov, ako aj predvedeniu programov KROS potenciálnym zákazníkom. Pre nových aj existujúcich používateľov sú určené individuálne konzultácie, pri ktorých sa klientovi bude venovať jeden konzultant. Konzultácie budú prebiehať na počítači a klient tak ihneď uvidí riešenie otázok, ktoré ho zaujímajú. Celkom je vypísaných viac ako 2200 termínov individuálnych konzultácií a desiatky termínov školení a predvedení.

Všetky konzultácie, školenia a prezentácie sú v týchto dňoch bezplatné. Navyše, všetci návštevníci akcie Dni otvorených dverí v KROSe získavajú nárok na 15 % zľavu na kúpu nového programu, alebo rozšírenie programu a možnosť zapojiť sa do súťaže o digitálny fotoaparát a ďalšie zaujímavé ceny. Podrobné informácie a voľné termíny sú zverejnené na stránke www.kros.sk.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


KROS Fakturácia – moderná aplikácia pre podnikateľov

Čo si všímať pri výbere fakturačnej aplikácie a aké výhody ponúka tá od spoločnosti KROS?

Ako si vybrať dobrý mzdový softvér?

Na čo si dať pozor pri výbere nového alebo pri výmene mzdového softvéru? Aké ďalšie kritériá okrem ceny zvažovať a prečo je potrebné myslieť aj na elektronizáciu?

Digitalizácia mení pracovný trh, zvládať zmeny pomáha vzdelávací projekt

Dopyt po digitálnych kompetenciách rastie, Slovensko je v digitalizácii v rámci EÚ na posledných priečkach. Pomôcť môžu kurzy zamerané na prácu s jedným z najrozšírenejších podnikových softvérov.

Druhotná licencia na softvér – riešenie, ktoré šetrí rozpočet firiem

Nakupovanie z druhej ruky je obľúbené už dlhodobo, a to nielen v oblasti oblečenia. Výrazne ušetriť môžu aj firmy – nákupom softvérových licencií „zo second handu“. O čo ide, ako to funguje a na čo si dať pozor?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky