140 sekúnd rád o podnikaní

Chcete vedieť, aký pohľad majú na podnikanie skúsení podnikatelia? Pozrite si krátke video, ktoré vzniklo ako krátky zostrih z množstva podujatí organizovaných Združením mladých podnikateľov v roku 2012.

Združenie mladých podnikateľov Slovenska združuje nielen podnikateľov, ale aj mladých ľudí so záujmom o podnikanie a tvorí tak komunitu ľudí, pre ktorých je podnikanie najmä životným štýlom. Združenie sa zameriava na vzdelávanie vlastných členov, networking a realizuje aktivity, ktoré sú na prospech vlastných členov ako aj celému podnikateľskému prostrediu. V Združení nájdete členov z celej SR z rôznych sektorov podnikania.

 

Pridajte sa aj Vy ku komunite mladých podnikateľov a ľudí, ktorých téma podnikania zaujíma. Za symbolický ročný členský príspevok (35 eur pre podnikateľov, 5 eur pre budúcich podnikateľov) získate prístup k zaujímavým informáciám, podujatiam a tiež k videozáznamom zo zrealizovaných seminárov. Medzi podujatia organizované Združením patrí napríklad BMB Leitner akadémia pre mladých podnikateľov, Kluby riadenia so skúsenými podnikateľmi, rôzne networkingové podujatia pre členov a podobne.

Podnikám a chcem sa stať členom Združenia mladých podnikateľov Slovenska Zatiaľ nepodnikám a chcem sa stať členom Združenia mladých podnikateľov Slovenska

 

Článok pokračuje pod reklamou

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Bude podnikanie neplnoletých realitou? So zmenou súhlasia aj odborníci

Aké riziká môže priniesť zlegalizovanie podnikania neplnoletých a prečo doteraz nebola úprava prijatá? Diskutovali odborníci na podujatí „Podnikanie od 16-tich, prečo nie?“.

10 dôvodov, pre ktoré sa možno aj vám nedarí nakopnúť biznis na rýchlejšie obrátky

Poučte sa z chýb iných a vyhnite sa omylom, ktoré váš podnikateľský nápad môžu stáť život.

S výrobou kotlov začali celkom od nuly, dnes konkurujú svetovým výrobcom - Botoenviro

Vdýchli život projektu, ktorý roky ležal na papieri: Michal Bršel s otcom sa za 5 rokov dokázali vypracovať na úroveň svetovej špičky a môžu sa pochváliť aj riadiacou jednotkou, ktorú nenájdete nikde inde na svete.

Úspešné podnikanie na jazykovom trhu rozbehol bez využitia akejkoľvek reklamy

Sedenie nad učebnicou, rovnako ako reklamu pre svoje podnikanie odmieta. Andrej Štalmach svoju jazykovú agentúru rozbehol len na základe pozitívnej referencie, ktorá sa dostala až ku klientom v ďalekej Kórei.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky