Na východe bude ďalší Startup weekend

Na východe bude ďalší Startup weekend

Nenechaj svoj nápad len vo svojej hlave - pusti ho do sveta! O tri týždňe bude v Košiciach ďalší Startup Weekend.

Čo je Startup Weekend

Startup Weekend je 54-hodinový maratón pretvárania inovatívneho nápadu aktívnych, kreatívnych mladých ľudí a inšpiratívnych nadšencov do reálnej podoby. Trvá vždy od piatku do nedele.  Zúčastniť sa ho môže každý kto má chuť pracovať, či už na vlastnom nápade, alebo na zaujímavom nápade iného účastníka. Počas Startup Weekendu majú tímy možnosť získavať spätnú väzbu od mentorov a posúvať nápad, na ktorom pracujú vpred. Na začiatku sú ľudia s neurčitou ideou, na konci osoby s jasnými víziami.

Startup Weekend Košice 2015

Startup Weekned na východom Slovensku sa nekoná po prvý krát. Túto tradíciu na východ priniesla Slovak Business Agency (v minulosti Národná agentúra pre rozvoj malého stredného podnikania), ktorá spolu s partnermi v roku 2012 stála za prvým Startup Weeknedom v Košiciach. Odvtedy sa každoročne nájde partia nadšencov, ktorá v tejto tradícii pokračuje.

Tento ročník však bude v mnohom iný. Startup Weekend Košice 2015 sa uskutoční v iných priestoroch ako predošlé ročníky. Vďaka Stavebnej fakulte Technickej univerzity v Košiciach budú mať  účastníci k dispozícii 5 moderných a vybavených ateliérov a jednu aulu.

Kedy bude Startup Weekend Košice 2015

17. 04 - 19.04. 2015

Vsutpné na Startup Weeked Košice 2015

Za 30 € na približne 60 účastníkov v metropole východu čaká 54 hodín učenia, zábavy a rozvoja inovatívnych myšlienok s pomocou viac ako 10 mentorov. Či už hľadáte pre spätnú väzbu na svoj nápad, spoluzakladateľa alebo člena tímu, Startup Weekend je idealne prostredie, v ktorom vyskúšať svoje myšlienky a podniknúť prvé kroky na rozbehnutie startupu. Stačí sa zaregistrovať https://www.eventbrite.com/e/kosice-startupweekend-042015-tickets-15182264562

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Plánujete generačnú výmenu v rodinnej firme? Využite bezplatné poradenstvo

Nástupníctvo a generačná výmena je otázka, ktorú skôr či neskôr bude musieť vyriešiť každá rodinná firma. Ak neviete ako na to, využite služby bezplatného poradenstva od SBA.

Príďte diskutovať so Sajfom a ďalšími, ako uspieť v biznise

Podnikateľov čaká nálož informácií o tom, ako nájsť zamestnancov, prečo sa zero waste oplatí a čo je nové v online biznise.

Podpora podnikania na Slovensku konečne realitou

Slovak Business Agency (SBA) spúšťa rozsiahlu podporu malého a stredného podnikania na Slovensku prostredníctvom viacerých svojich projektov. Nepremeškajte príležitosť využiť ponúkané možnosti pre svoj biznis. Bezplatná kancelária, poradenstvo, účasť na zahraničných podujatiach a mnoho iného. Prinášame prehľad!

Si zaneprázdnený, no túžiš po dobrodružstve? Cestuj s Ventured - víťazom košického Startup Weekendu

Nepoznáš miesto, ani víkendový program. Vieš len, že ťa čakajú dobrodružné 2 dni, ktoré ťa zaručene budú baviť. Vďaka startupu Ventured, ktorý ťa zavedie na miesta mimo konvenčného turistického chodníka.