Na východe bude ďalší Startup weekend

Nenechaj svoj nápad len vo svojej hlave - pusti ho do sveta! O tri týždňe bude v Košiciach ďalší Startup Weekend.

Čo je Startup Weekend

Startup Weekend je 54-hodinový maratón pretvárania inovatívneho nápadu aktívnych, kreatívnych mladých ľudí a inšpiratívnych nadšencov do reálnej podoby. Trvá vždy od piatku do nedele.  Zúčastniť sa ho môže každý kto má chuť pracovať, či už na vlastnom nápade, alebo na zaujímavom nápade iného účastníka. Počas Startup Weekendu majú tímy možnosť získavať spätnú väzbu od mentorov a posúvať nápad, na ktorom pracujú vpred. Na začiatku sú ľudia s neurčitou ideou, na konci osoby s jasnými víziami.

Startup Weekend Košice 2015

Startup Weekned na východom Slovensku sa nekoná po prvý krát. Túto tradíciu na východ priniesla Slovak Business Agency (v minulosti Národná agentúra pre rozvoj malého stredného podnikania), ktorá spolu s partnermi v roku 2012 stála za prvým Startup Weeknedom v Košiciach. Odvtedy sa každoročne nájde partia nadšencov, ktorá v tejto tradícii pokračuje.

Tento ročník však bude v mnohom iný. Startup Weekend Košice 2015 sa uskutoční v iných priestoroch ako predošlé ročníky. Vďaka Stavebnej fakulte Technickej univerzity v Košiciach budú mať  účastníci k dispozícii 5 moderných a vybavených ateliérov a jednu aulu.

Kedy bude Startup Weekend Košice 2015

17. 04 - 19.04. 2015

Vsutpné na Startup Weeked Košice 2015

Za 30 € na približne 60 účastníkov v metropole východu čaká 54 hodín učenia, zábavy a rozvoja inovatívnych myšlienok s pomocou viac ako 10 mentorov. Či už hľadáte pre spätnú väzbu na svoj nápad, spoluzakladateľa alebo člena tímu, Startup Weekend je idealne prostredie, v ktorom vyskúšať svoje myšlienky a podniknúť prvé kroky na rozbehnutie startupu. Stačí sa zaregistrovať https://www.eventbrite.com/e/kosice-startupweekend-042015-tickets-15182264562

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Podpora startupov od SBA: uhradí poradenstvo aj účasť na podujatí

V rámci iniciatívy Startup Sharks majú začínajúci aj budúci podnikatelia možnosť získať podporu na rozbehnutie svojho nápadu. Aké kritériá treba spĺňať a do kedy treba zaslať žiadosť?

Poradenstvo pre podnikateľov: SBA pomáha s rozbehom, ale aj rastom biznisu

Slovak Business Agency pomáha začínajúcim podnikateľom naštartovať vlastné podnikanie a MSP radí napr. pri expanzii na zahraničný trh. Aké programy ponúka? Kto a ako sa do nich môže zapojiť?

Podpora rodinných firiem: SBA uhradí náklady na poradenstvo

Rodinné podniky zasiahla počas prvej generačnej výmeny koronakríza. Pomoc ponúka SBA vo forme plne hradeného poradenstva. Aké podmienky treba spĺňať, ak chcete o podporu požiadať?

Poradenstvo pre začínajúcich podnikateľov - do 25 000 eur pre startup

Podpora začínajúcich podnikateľov uhradením poradenstva a konzultácií - to prináša program Startup sea od SBA. Kto môže o podporu požiadať a za akých podmienok?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky