Startupweekend

Startup Weekend je 54-hodinový maratón pretvárania inovatívneho nápadu aktívnych, kreatívnych mladých ľudí a inšpiratívnych nadšencov do reálnej podoby. Trvá vždy od piatku do nedele. Zúčastniť sa ho môže každý kto má chuť pracovať, či už na vlastnom nápade, alebo na zaujímavom nápade iného účastníka. Počas Startup Weekendu majú tímy možnosť získavať spätnú väzbu od mentorov a posúvať nápad, na ktorom pracujú vpred. Na začiatku sú ľudia s neurčitou ideou, na konci osoby s jasnými víziami.

Si zaneprázdnený, no túžiš po dobrodružstve? Cestuj s Ventured - víťazom košického Startup Weekendu

Nepoznáš miesto, ani víkendový program. Vieš len, že ťa čakajú dobrodružné 2 dni, ktoré ťa zaručene budú baviť. Vďaka startupu Ventured, ktorý ťa zavedie na miesta mimo konvenčného turistického chodníka.

Víťazný nápad košického Stratup Weekendu 2016 ponúka dobrodružné cestovanie pre zaneprázdnených

Víkendová startupová komunita v Košiciach pracovala na záchrane životov, dobrodružnom cestovaní aj ochotníckom kuriérskom systéme.

Vyskúšajte si demoverziu podnikateľského sveta na košickom Startup Weekende 2016

Štvrtý ročník Startup Weekendu v Košiciach kapacitne narástol viac ako dvojnásobne. Postaviť nápad na nohy pomôže viac ako stovke účastníkov.

Wowdeville – aplikácia, ktorá obchoduje s umením priamo z ulice

Obchodovať s umením nie je podľa Mareka Mihóka práve najľahšie. Napriek tomu sa nezľakol a pustil sa do obchodu s pouličným umením. Založil startup, ktorý estetický zážitok z umeleckého vyjadrenia prináša priamo k ľuďom.

Startup SUPERVISOR výrazne uľahčí pátranie po nezvestných

Nedostatočné pokrytie územia Slovenska GSM signálom ich podnietilo pátrať po lepšom riešení na vyhľadávanie nezvestných osôb. Našli ho vo využití rádiových vĺn.


Odvážne vízie žilinských startupistov s nádychom futurizmu prekonali očakávania

Ponožky, ktoré dokážu odhaliť predispozície na diabetes a zadný kryt mobilného telefónu ako čítačka pre nevidomých. Aj takéto smelé vízie mali súťažiaci na tohtoročnom žilinskom startup weekende.

Startup weekend 2015 v Žiline odhalil možnosti efektívnejšieho vyhľadávania nezvestných osôb

Prišli s premysleným nápadom, vyrobili prototyp, presvedčili porotcov a vyhrali. Trinástku nápadov nechal projekt SUPERVISOR ďaleko za svojím chrbtom.

Startup Weekend bude po štvrtýkrát v Žiline

Máš nápad? Príď a podrob ho skúške! Máš schopnosti? Príď, otestuj ich a nauč sa veľa nového. Stretneme sa 16.-18.10.2015 v coworkingovom a podnikateľskom centra Banka Žilina.


To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky