Spotrebný úver s najnižším úrokom hľadajte v online banke

Spotrebný úver s najnižším úrokom hľadajte v online banke

Najnižší úrok na pôžičke má online banka Zuno, jediná banka bez fyzických pobočiek na Slovensku.

Vyplynulo to z prieskumu finančného portálu FinancnaHitparada.sk, ktorý porovnával mesačnú splátku úveru v 13 bankových a nebankových inštitúciách, pri rovnakej výške požičanej sumy a dobe splatnosti.

Pri pôžičke vo výške 5000 eur by mesačná splátka klienta v Zuno vyšla na 85 eur. Splátka je spomedzi všetkých inštitúcií najnižšia, pričom v porovnaní s najvyššou splátkou klient ušetrí až 25 eur.

Pôžičku si vypočítate sami

Klienti, ktorí v Zuno požiadajú o úver do 20 000 eur, môžu počítať s úrokom od 6,9 %. Pôžičku je možné prispôsobiť si podľa vlastných požiadaviek a výška mesačnej splátky sa dá zistiť prostredníctvom online kalkulačky na stránke banky. Stačí, ak klient zadá výšku požadovanej sumy a dobu splatnosti, počas ktorej plánuje pôžičku splácať. Tá sa v Zuno pohybuje od 6 do 72 mesiacov. Mesačná splátka, ktorú banka vypočíta, zostáva nemenná počas celej doby splatnosti. Klient si môže taktiež určiť deň, v ktorom mu vyhovuje pôžičku splácať a jeden mesiac v roku, kedy si od splátky oddýchne.

Poistenie úveru pomôže so splátkami

V prípade, že kvôli neočakávaným udalostiam nebude môcť klient svoju pôžičku splácať tak ako doteraz, banka mu so splátkami pomôže. Stačí, ak si svoju pôžičku v Zuno pripoistí. Poistenie pôžičky v online banke je možné pre prípad smrti, invalidity a pracovnej neschopnosti či nedobrovoľnej straty zamestnania.

Lepší úrok aj na starej pôžičke

Ak je klient nespokojný s úrokmi, ktoré dostal v inej banke, môže svoj úver preniesť do Zuno. V online banke mu následne vypočítajú nový, nižší úrok, s ktorým bude svoju pôžičku splácať. V Zuno je možné refinancovať aj viac úverov naraz, takmer zo všetkých bánk na Slovensku a množstva nebankových subjektov. Nevýhodné úroky je možné refinancovať aj na kreditnej karte a povolenom prečerpaní. Poplatky za zriadenie a vedenie pôžičky si Zuno neúčtuje.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk

PR článok

Vzdelávajte a informujte svojich potenciálnych zákazníkov prostredníctvom praktických článkov a PR správ na podnikajte.sk - najväčšom špecializovanom podnikateľskom portáli v SR. Prečítajte si bližšie informácie o podmienkach textovej inzercie u nás.


Ako fungujú kolektívne pôžičky?

Potrebujete si požičať, ale v bankách ste z rôznych dôvodov nepochodili? Nemusíte zúfať. Riešením pre vás môžu byť aj kolektívne pôžičky. Prečítajte si o výhodách, ale aj nevýhodách tohto moderného typu úverov.

Ako na hypotéku pre podnikateľa

Mnoho živnostníkov a podnikateľov zvažuje financovanie nehnuteľnosti hypotékou. Získať hypotéku môžu aj SZČO, avšak proces vybavovania je o poznanie zdĺhavejší a zložitejší, ako keď o hypotéku žiada zamestnanec.

Úvery pre začínajúcich podnikateľov

Začínajúci podnikatelia nemajú veľa možností v tom, ako získať väčší objem peňazí na svoje podnikanie. Existujú však dve inštitúcie, ktoré poskytujú úvery aj začínajúcim podnikateľom.

Bankový úver pre začínajúcich podnikateľov

Nie je úplne bežné, že banka poskytne úver aj začínajúcemu podnikateľovi, ktorý ešte nemá žiadne výsledky. Jedna taká však existuje aj na Slovensku. Pozrite sa na jej ponuku.