Spotrebný úver s najnižším úrokom hľadajte v online banke

Najnižší úrok na pôžičke má online banka Zuno, jediná banka bez fyzických pobočiek na Slovensku.

Vyplynulo to z prieskumu finančného portálu FinancnaHitparada.sk, ktorý porovnával mesačnú splátku úveru v 13 bankových a nebankových inštitúciách, pri rovnakej výške požičanej sumy a dobe splatnosti.

Pri pôžičke vo výške 5000 eur by mesačná splátka klienta v Zuno vyšla na 85 eur. Splátka je spomedzi všetkých inštitúcií najnižšia, pričom v porovnaní s najvyššou splátkou klient ušetrí až 25 eur.

Pôžičku si vypočítate sami

Klienti, ktorí v Zuno požiadajú o úver do 20 000 eur, môžu počítať s úrokom od 6,9 %. Pôžičku je možné prispôsobiť si podľa vlastných požiadaviek a výška mesačnej splátky sa dá zistiť prostredníctvom online kalkulačky na stránke banky. Stačí, ak klient zadá výšku požadovanej sumy a dobu splatnosti, počas ktorej plánuje pôžičku splácať. Tá sa v Zuno pohybuje od 6 do 72 mesiacov. Mesačná splátka, ktorú banka vypočíta, zostáva nemenná počas celej doby splatnosti. Klient si môže taktiež určiť deň, v ktorom mu vyhovuje pôžičku splácať a jeden mesiac v roku, kedy si od splátky oddýchne.

Poistenie úveru pomôže so splátkami

V prípade, že kvôli neočakávaným udalostiam nebude môcť klient svoju pôžičku splácať tak ako doteraz, banka mu so splátkami pomôže. Stačí, ak si svoju pôžičku v Zuno pripoistí. Poistenie pôžičky v online banke je možné pre prípad smrti, invalidity a pracovnej neschopnosti či nedobrovoľnej straty zamestnania.

Lepší úrok aj na starej pôžičke

Ak je klient nespokojný s úrokmi, ktoré dostal v inej banke, môže svoj úver preniesť do Zuno. V online banke mu následne vypočítajú nový, nižší úrok, s ktorým bude svoju pôžičku splácať. V Zuno je možné refinancovať aj viac úverov naraz, takmer zo všetkých bánk na Slovensku a množstva nebankových subjektov. Nevýhodné úroky je možné refinancovať aj na kreditnej karte a povolenom prečerpaní. Poplatky za zriadenie a vedenie pôžičky si Zuno neúčtuje.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Získanie úveru v roku 2022: čo všetko má vplyv?

S čím treba počítať pri žiadaní o hypotéku v roku 2022, na čo sa sústredí banka pri schvaľovaní žiadostí a aké sú podmienky?

Zvýhodnené financovanie pre malé a stredné firmy: čo môžu získať?

EXIMBANKA SR poskytuje podnikateľom úver so zníženou úrokovou sadzbou. Aké sú podmienky a na aký účel konkrétne možno úvery využiť?

O zvýhodnené úvery pre podnikateľov možno žiadať do júna 2022

Ministerstvo financií predĺžilo termín, dokedy môžu podnikatelia požiadať o zvýhodnené úvery. Aké sú podmienky?

SIH antikorona kapitál pre inovatívne spoločnosti postihnuté pandémiou COVID-19

SIH v spolupráci so Slovenskou alianciou pre inovatívnu ekonomiku a podporou Ministerstva financií pripravili finančný nástroj na podporu inovatívnych spoločností. SIH zverejnila výzvu pre malé a stredné podniky.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky