Call centrum Finančnej správy bude fungovať dlhšie

Finančná správa predĺžila fungovanie call centra v súvislosti s blížiacim sa termínom na podanie kontrolného výkazu DPH.

Finančná správa predlžuje úradné hodiny Call Centra, ktoré bude k dispozícii počas pracovných dní od 8:00 do 19:00 hod. Počas víkendu 22. – 23. februára 2014 bude možné sa poradiť v čas medzi 8:00 – 16:00 hod. V posledný deň podávania kontrolných výkazov DPH, teda 25. 02. 2014, budú operátori na linkách až do polnoci.  

Na čísle 048/431 72 22 dostane verejnosť odpovede na daňové aj colné otázky. Operátori call centra Finančnej správy SR sú tiež pripravení odpovedať na otázky v rámci technickej podpory. Finančná správa predĺžila fungovanie call centra v súvislosti s blížiacim sa termínom na podanie kontrolného výkazu DPH. Firmy, ktoré sú platiteľmi DPH ho majú povinnosť podať do 25. 02. 2014.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Ako vyplniť kontrolný výkaz DPH?

Ako správne vyplniť kontrolný výkaz? Aké údaje je potrebné mať k dispozícii a ako sa vykazujú v jednotlivých častiach kontrolného výkazu od 1.7.2023? Odpovede a praktické ukážky v článku.

Kontrolný výkaz DPH: aké údaje nájdete na OpenData portáli?

V boji s daňovými únikmi sú kontrolné výkazy k DPH dôležitým nástrojom. Čo všetko už finančná správa zistila a čo možno nájsť na transparentnom portáli?

Kontrolný výkaz od 1.1.2021 - vzor

Aké zmeny nastali v kontrolnom výkaze k DPH od roku 2021 a čo obsahuje jeho nový vzor?

Kontrolný výkaz k DPH

Kto je povinný podať kontrolný výkaz k DPH? Aká je lehota na jeho podanie? Má platiteľ dane vždy povinnosť podať kontrolný výkaz? Aké údaje a časti obsahuje kontrolný výkaz?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky