Nechcete byť vo firme na všetko sami?

Inšpirujte sa podnikateľmi s úspešným príbehom z oblasti reklamy, IT služieb, či etablovaní medzinárodnej značky na Slovensku. Osobne sa pýtajte a diskutujte s tými, ktorí stoja za zrodom firiem ako Zaraguza Digitals, ACE enterprise alebo Curaprox na Slovensku.

15. 05. 2014 organizuje Združenie mladých podnikateľov Slovenska ďalšie zo série podujatí Klub riadenia - cyklus neformálnych stretnutí s biznis koučom Rudom Lukačkom a jeho hosťami. Najbližšie budeme spoločne diskutovať na tému rastu firmy a rozširovania tímu o nových pracovníkov.

Dátum a miesto konania

Kedy? 15. mája 2014, 13:30 - 16:00
Kde? Pálffyho palác, Zámocká 47, Bratislava

Témy diskusie

  • Ako si vyberať najbližších kolegov?
  • Kedy stavať na ľuďoch z firmy a kedy vybrať skúsených s praxou?
  • Ako vytvoriť efektívny tím? Kedy ľudí riadiť a kedy viesť?
  • Ako a čím motivovať?
  • Kedy prepustiť a kedy zamestnancov rozvíjať?
  • Dá sa cielene budovať firemná kultúra alebo je to len “chémia” medzi ľuďmi vo firme?
  • Ako kontrolovať výsledky? Ako oceniť a ako karhať?

Hľadajte odpovede v panelovej diskusii úspešných podnikateľov z rôznych odvetví, veľkostí firiem, s rôznym príbehom, firmy vybudované od freelancer až po spoločnosti s desiatkami zamestnancov. Budete mať možnosť nielen si vypočuť ich skúsenosti a názory, ale aj osobne im klásť otázky a vypočuť si ich odpovede.

Moderátor a odborný garant: Rudo Lukačka, biznis kouč

Pozvaní hostia

  • Milan Lechnický, spoluzakladal reklamnú agentúru Istropolitana Ogilvy, neskôr digitálnu agentúru Zaraguza na Slovensku a rovnako zameranú agentúru Zaraguza CZ v Českej republike.
  • Lucia Pašková, etablovala na Slovensku značku Curaprox, vytvorila koncept jej predaja, komunikácie a distribúcie.
  • Alexander Cimbalák, majiteľ a výkonný riaditeľ softvérovej spoločnosti ACE enterprise Slovakia. Víťaz v súťaži „International Business Awards“ za rok 2011.

Podujatie je určené prednostne pre členov Združenia mladých podnikateľov Slovenska. Nečlenovia ZMPS sa môžu zúčastniť podujatí ZMPS jeden krát. Registrácia prebieha na nasledovnom linku.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Ako vybudovať silnú rodinnú firmu? Zistíte na unikátnom podujatí

Inšpiráciu či vedomosti od skúsených expertov ponúkne Medzinárodný kongres rodinných firiem. Už o pár dní sa o skúsenosti podelí aj 46. nástupca najstaršieho rodinného hotela na svete.

Druhý ročník Online festivalu vzdelávania je „za rohom“. Na aké témy sa môžete tešiť?

Ako si zjednodušiť evidenciu príspevkov na stravovanie? Ako vo firme využiť dobu e-shopovú? Bezplatný sedemdňový program nabitý informáciami, ktoré pomôžu nielen v podnikaní.

Rekordná účasť na prvom slovenskom festivale vzdelávania

Ani korona neodradila ekonómov, účtovníkov a stavbárov od účasti na najväčšom festivale vzdelávania na Slovensku. Webináre si pozrelo takmer 8 000 podnikateľov.

Rodinné firmy sa stretnú na unikátnom podujatí

Renomovaní zahraniční experti a majitelia rodinných firiem zo sveta pomôžu slovenským rodinným podnikom vyhnúť sa chybám pri generačnej výmene a poradia ako úspešne rásť.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky