Nechcete byť vo firme na všetko sami?

Inšpirujte sa podnikateľmi s úspešným príbehom z oblasti reklamy, IT služieb, či etablovaní medzinárodnej značky na Slovensku. Osobne sa pýtajte a diskutujte s tými, ktorí stoja za zrodom firiem ako Zaraguza Digitals, ACE enterprise alebo Curaprox na Slovensku.

15. 05. 2014 organizuje Združenie mladých podnikateľov Slovenska ďalšie zo série podujatí Klub riadenia - cyklus neformálnych stretnutí s biznis koučom Rudom Lukačkom a jeho hosťami. Najbližšie budeme spoločne diskutovať na tému rastu firmy a rozširovania tímu o nových pracovníkov.

Dátum a miesto konania

Kedy? 15. mája 2014, 13:30 - 16:00
Kde? Pálffyho palác, Zámocká 47, Bratislava

Témy diskusie

  • Ako si vyberať najbližších kolegov?
  • Kedy stavať na ľuďoch z firmy a kedy vybrať skúsených s praxou?
  • Ako vytvoriť efektívny tím? Kedy ľudí riadiť a kedy viesť?
  • Ako a čím motivovať?
  • Kedy prepustiť a kedy zamestnancov rozvíjať?
  • Dá sa cielene budovať firemná kultúra alebo je to len “chémia” medzi ľuďmi vo firme?
  • Ako kontrolovať výsledky? Ako oceniť a ako karhať?

Hľadajte odpovede v panelovej diskusii úspešných podnikateľov z rôznych odvetví, veľkostí firiem, s rôznym príbehom, firmy vybudované od freelancer až po spoločnosti s desiatkami zamestnancov. Budete mať možnosť nielen si vypočuť ich skúsenosti a názory, ale aj osobne im klásť otázky a vypočuť si ich odpovede.

Moderátor a odborný garant: Rudo Lukačka, biznis kouč

Pozvaní hostia

  • Milan Lechnický, spoluzakladal reklamnú agentúru Istropolitana Ogilvy, neskôr digitálnu agentúru Zaraguza na Slovensku a rovnako zameranú agentúru Zaraguza CZ v Českej republike.
  • Lucia Pašková, etablovala na Slovensku značku Curaprox, vytvorila koncept jej predaja, komunikácie a distribúcie.
  • Alexander Cimbalák, majiteľ a výkonný riaditeľ softvérovej spoločnosti ACE enterprise Slovakia. Víťaz v súťaži „International Business Awards“ za rok 2011.

Podujatie je určené prednostne pre členov Združenia mladých podnikateľov Slovenska. Nečlenovia ZMPS sa môžu zúčastniť podujatí ZMPS jeden krát. Registrácia prebieha na nasledovnom linku.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Vstupenky zdarma na Online festival vzdelávania 2024

Tri dni nabité užitočnými tipmi pre biznis. Na čo sa môžete tešiť na 5. ročníku Online festivalu vzdelávania a ako sa zúčastniť?

Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Podnikateľské misie firmám otvárajú dvere na zahraničné trhy

Podnikatelia sa môžu zúčastniť zahraničných veľtrhov či navštíviť spoločnosti v rôznych krajinách, no misie sa organizujú aj na Slovensku. Ako sa registrovať, aké sú podmienky a s akými nákladmi počítať?

INOFEST 2022: tretí ročník festivalu inovácií sa blíži

Prezentácie od popredných odborníkov, tematické workshopy aj networkingové stretnutia ponúka nadchádzajúci INOFEST. Čo ďalšie je pripravené, kedy a kde sa uskutoční a pre koho je určený?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky