Nechcete byť vo firme na všetko sami?

Inšpirujte sa podnikateľmi s úspešným príbehom z oblasti reklamy, IT služieb, či etablovaní medzinárodnej značky na Slovensku. Osobne sa pýtajte a diskutujte s tými, ktorí stoja za zrodom firiem ako Zaraguza Digitals, ACE enterprise alebo Curaprox na Slovensku.

15. 05. 2014 organizuje Združenie mladých podnikateľov Slovenska ďalšie zo série podujatí Klub riadenia - cyklus neformálnych stretnutí s biznis koučom Rudom Lukačkom a jeho hosťami. Najbližšie budeme spoločne diskutovať na tému rastu firmy a rozširovania tímu o nových pracovníkov.

Dátum a miesto konania

Kedy? 15. mája 2014, 13:30 - 16:00
Kde? Pálffyho palác, Zámocká 47, Bratislava

Témy diskusie

  • Ako si vyberať najbližších kolegov?
  • Kedy stavať na ľuďoch z firmy a kedy vybrať skúsených s praxou?
  • Ako vytvoriť efektívny tím? Kedy ľudí riadiť a kedy viesť?
  • Ako a čím motivovať?
  • Kedy prepustiť a kedy zamestnancov rozvíjať?
  • Dá sa cielene budovať firemná kultúra alebo je to len “chémia” medzi ľuďmi vo firme?
  • Ako kontrolovať výsledky? Ako oceniť a ako karhať?

Hľadajte odpovede v panelovej diskusii úspešných podnikateľov z rôznych odvetví, veľkostí firiem, s rôznym príbehom, firmy vybudované od freelancer až po spoločnosti s desiatkami zamestnancov. Budete mať možnosť nielen si vypočuť ich skúsenosti a názory, ale aj osobne im klásť otázky a vypočuť si ich odpovede.

Moderátor a odborný garant: Rudo Lukačka, biznis kouč

Pozvaní hostia

  • Milan Lechnický, spoluzakladal reklamnú agentúru Istropolitana Ogilvy, neskôr digitálnu agentúru Zaraguza na Slovensku a rovnako zameranú agentúru Zaraguza CZ v Českej republike.
  • Lucia Pašková, etablovala na Slovensku značku Curaprox, vytvorila koncept jej predaja, komunikácie a distribúcie.
  • Alexander Cimbalák, majiteľ a výkonný riaditeľ softvérovej spoločnosti ACE enterprise Slovakia. Víťaz v súťaži „International Business Awards“ za rok 2011.

Podujatie je určené prednostne pre členov Združenia mladých podnikateľov Slovenska. Nečlenovia ZMPS sa môžu zúčastniť podujatí ZMPS jeden krát. Registrácia prebieha na nasledovnom linku.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Slovák absolvoval prestížny podnikateľský kurz MIT Bootcamp. Nebojte sa chýb a zlyhania, odkazuje

Má len 23 rokov, no už stihol založiť vlastnú firmu, absolvovať jeden z najprestížnejších podnikateľských programov na Massachusetts Institute of Technology a dostať sa na Harvard University.

Poznáme top 7 tém tohtoročnej e-shop konferencie CREATIVE summit & EXPO

Od objednávky k objednávke či od produktu k zákazníkovi. Aj tak by sme mohli charakterizovať bežný deň majiteľov e-shopov. Chod internetového obchodu si vyžaduje veľa času a energie a na sledovanie trendov či noviniek z tejto sféry tak nezostáva veľa času. Ako to dobehnúť?

Štát podporí účasť startu-pov na najväčšom ruskom stavebnom veľtrhu. Prihláste sa

Máte start-up určený pre stavbárov a plánujete expandovať do Ruska alebo strednej Ázie? SARIO ponúka preplatenie časti nákladov pri účasti na stavebnom veľtrhu MosBuild2019. Prihlásiť sa môžete do 15.1.2019.

Konferencia alebo workshop kdekoľvek v EÚ úplne zadarmo

Chcete svoje podnikanie posunúť dopredu a hľadať inšpiráciu v zahraničí? Stačí si vybrať medzinárodné odborné podujatie, ktoré by sa vám mohlo hodiť pre ďalší rozvoj vášho podnikania. O bezplatný vstup, letenku a ubytovanie sa postará SBA.