Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Know-how úspešných firiem, legislatíva 2023 či digitalizácia. To sú top „ťaháky“ tohtoročného Online festivalu vzdelávania od KROSU. Nezmeškajte trojdňovú šnúru plnú dobrých rád a zaujímavých diskusií. Štartujeme 15. mája 2023. Registrujte sa na online vysielanie zadarmo alebo si príďte ponetworkovať a užiť skvelú atmosféru aj osobne do Novej Synagógy v Žiline.

Čo je Online festival vzdelávania?

Jedinečné podujatie, ktoré prepája tie najväčšie kapacity z podnikateľskej praxe. Určené pre podnikateľov, účtovníkov, mzdárov, stavbárov aj širokú verejnosť. Počas troch dní sa účastníci môžete tešiť na 14 webinárov a 5 diskusií. Pozvanie na 4. ročník prijali mnohé silné mená z popredných slovenských firiem.

Aký bude program Online festivalu vzdelávania 2023?

Program bude skutočne bohatý. Počas prvého dňa vás čaká 7 online webinárov. Pozrieme sa na digitalizáciu účtovníctva a svet bez zbytočných papierovačiek. Vstúpime do KROS Digitálnej kancelárie a zoznámime sa s automatickými funkciami, ktoré šetria priestor a čas pri spracovaní dokladov. Zaostríme aj na mzdové príplatky od 1.6.2023 a prezradíme, o koľko si prilepšia zamestnanci. Poradíme, ako na daňové priznanie bez stresu či ako fakturovať online.

Druhý deň budeme pokračovať v streamovaní ďalších 7 webinárov. Dozviete sa, ako zautomatizovať obchodný proces od objednávky až po expedovanie. Pomôžeme zorientovať sa v DPH-čke. Posvietime si na najčastejšie výdavky daňovníka a ich účtovanie. Na svoje si prídu aj stavbári, ktorým predstavíme aplikáciu KROS Výmery na jednoduché spracovanie výmer z projektovej dokumentácie. Pred začiatkom letnej sezóny pripomenieme aj nový typ dohody pre sezónnych pracovníkov.

Festival zavŕšime veľkým grand finále v Novej synagóge v Žiline. Tešiť sa môžete na 5 výživných diskusií a kopec zvučných mien. Stretneme sa s hosťami z Visibility, Slovensko Digital, Fingera, KROSU, EY Slovensko, zubnej kliniky Petramed, Kompavy, FONDATI & PARTNERS aj BIM asociácie Slovensko. Debatovať budeme o tom, ako predbehnúť konkurenciu vďaka digitalizácii podnikania. Zamyslíme sa, či môže firma uspieť aj bez online marketingu a poodhalíme know-how prosperujúcich slovenských firiem, ktoré sú na trhu viac ako 30 rokov. Nachystanú máme aj dávku užitočnej legislatívy. Nenechajte si ujsť lákavú debatu o daňovom bonuse a zistite, aký má dopad na bežných ľudí a ktorému z rodičov sa oplatí ho uplatniť. Nakupujete zo zahraničia? Okom daňovej poradkyne sa pozrieme na to, kedy si môžete odpočítať DPH-čku.

Kedy a ako sa zúčastniť?

Štvrtý ročník Online festivalu vzdelávania sa bude konať od 15. do 17. mája 2023. Tento rok máte na výber, či sa celého festivalu zúčastníte online, alebo sa uvidíme aj osobne. Ak preferujete online vysielanie, zaregistrujte sa zadarmo a sledujte živé vysielanie. Máte chuť zmeniť prostredie a zažiť niečo nové? Kúpte si vstupenku za symbolických 5 eur a príďte si posledný deň festivalu užiť osobne do Novej synagógy v Žiline. Dobrá nálada, občerstvenie, inšpiratívna spoločnosť a efektívny networking sú zaručené.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Vstupenky zdarma na Online festival vzdelávania 2024

Tri dni nabité užitočnými tipmi pre biznis. Na čo sa môžete tešiť na 5. ročníku Online festivalu vzdelávania a ako sa zúčastniť?

Podnikateľské misie firmám otvárajú dvere na zahraničné trhy

Podnikatelia sa môžu zúčastniť zahraničných veľtrhov či navštíviť spoločnosti v rôznych krajinách, no misie sa organizujú aj na Slovensku. Ako sa registrovať, aké sú podmienky a s akými nákladmi počítať?

INOFEST 2022: tretí ročník festivalu inovácií sa blíži

Prezentácie od popredných odborníkov, tematické workshopy aj networkingové stretnutia ponúka nadchádzajúci INOFEST. Čo ďalšie je pripravené, kedy a kde sa uskutoční a pre koho je určený?

Technologická konferencia Metro ON Line 2022 bude zameraná na ekológiu aj mladých ľudí

22.6.2022 otvorí svoje brány medzinárodná technologická konferencia Metro ON line, ktorá bude prezentáciou integrovania technológií do sveta. Venovaná bude aj motivácii mladých ľudí a dôvodom, prečo podnikať. Čo ešte na účastníkov čaká?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky