Vstupenky zdarma na Online festival vzdelávania 2024

Tri dni nabité užitočnými tipmi pre biznis. Na čo sa môžete tešiť na 5. ročníku Online festivalu vzdelávania a ako sa zúčastniť?

Daňová kontrola, daňové zvýhodnenia, nároky zamestnancov, efektívna expedícia zo skladu, digitalizácia, komunikácia s úradmi. Témy, ktoré vyvolávajú množstvo otázok a trápia nejedného podnikateľa, ekonóma či rozpočtára. Príďte si po odpovede na Online festival vzdelávania od KROSU, slovenského lídra vo vývoji ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru.

Podujatie plné užitočných tipov pre biznis

Mnohým už krosácky festival predstavovať netreba. Vznikol ešte za čias covidu, kedy nám (nielen) turbulentne sa meniaca legislatíva nedala spávať. Krosáci sa rozhodli podať pomocnú ruku a vytvorili jedinečné online podujatie plné legislatívnych noviniek a užitočných tipov pre biznis. Pre veľký úspech v tomto formáte pokračujú a pripravujú už 5. ročník. Online festival vzdelávania bude opäť plný lákavých diskusií, zaujímavých hostí a praktických ukážok v softvéroch a aplikáciách.

Kedy a kde sa festival koná?

Udalosť roka pre všetkých účtovníkov, mzdárov, podnikateľov a stavbárov sa koná online 28. - 30. mája 2024. Stačí sa bezplatne registrovať, v čase konania uvariť kávu, vyložiť nohy a sledovať.

Na čo sa môžete tešiť?

Program festivalu bude bohatý. Počas 3 dní sa stretne kopa odborníkov z fachu. Pozvanie prijali daňové poradkyne, audítorka, predstavitelia úspešných slovenských firiem a samozrejme špecialisti na softvér od KROSU. Malá ochutnávka tém:

Nároky zamestnancov na pracovné voľno

V akých situáciách a na ako dlho musíte zamestnanca uvoľniť z práce? Kedy ste povinní poskytnúť mu náhradu mzdy? Ako zamestnanec preukazuje dôvod neprítomnosti v práci? Aj to sú otázky, na ktoré dostanete odpovede počas diskusie. A keďže leto je tu čo nevidieť, dozviete sa aj o možnostiach zamestnancov vykryť neprítomnosti v práci z dôvodu starostlivosti o dieťa počas letných prázdnin.  

Mikrodaňovník a daňové zvýhodnenia

Legislatívnou zmenou sa od roka 2024 rozšíril počet daňovníkov, ktorí môžu byť mikrodaňovníkom a uplatniť si určité daňové zvýhodnenia. Nie ste si istí, či medzi nich patríte? Opýtajte sa daňovej poradkyne priamo na festivale.

Daňová kontrola digitálneho archívu

Ako sa pozerá správca dane na digitálny archív pri daňových kontrolách? Ako prebieha odovzdávanie dokladov a výsledkov daňovej kontroly? Je dôvod na väčšie obavy? Dozviete sa v diskusii s daňovou poradkyňou a audítorkou. Podebatujú aj o tom, ako sa pozerá zákon na digitalizáciu a aké požiadavky je potrebné splniť, ak chce firma začať digitalizovať.

Elektronické služby štátu ako ich nepoznáte

Zistite, ako automatizovať interné procesy, ktoré súvisia s komunikáciou s úradmi. Dozviete sa, ako na pár kliknutí spraviť to, čo bežne robia brigádnici celé dni a čo v najbližšej dobe chystá štát.

Digitálny stavebný denník

Stavebný denník je neoddeliteľnou súčasťou každej stavby. Je v dnešnej dobe potrebné každý jeden deň písať denník perom na papier? Dá sa tento proces zjednodušiť, digitalizovať alebo dokonca zautomatizovať? Spoznajte aplikáciu STAVARIO.

Efektívne expedovanie s aplikáciou Chameleoon

Nechajte sa inšpirovať, ako zefektívniť doručovanie tovaru vašim zákazníkom. Zistíte, ako ušetriť čas a vyvarovať sa chýb pri balení balíkov. Zoznámte sa so základnými informáciami o procese prepravy kuriérmi a expedície.

Prihláste sa zadarmo

Či ste účtovník, mzdár, podnikateľ alebo stavbár, napredujte s KROSOM a ostaňte vďaka festivalu v obraze. Užite si dobré rady od odborníkov a skvelú atmosféru. Prihláste sa bezplatne ešte dnes. 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Podnikateľské misie firmám otvárajú dvere na zahraničné trhy

Podnikatelia sa môžu zúčastniť zahraničných veľtrhov či navštíviť spoločnosti v rôznych krajinách, no misie sa organizujú aj na Slovensku. Ako sa registrovať, aké sú podmienky a s akými nákladmi počítať?

INOFEST 2022: tretí ročník festivalu inovácií sa blíži

Prezentácie od popredných odborníkov, tematické workshopy aj networkingové stretnutia ponúka nadchádzajúci INOFEST. Čo ďalšie je pripravené, kedy a kde sa uskutoční a pre koho je určený?

Technologická konferencia Metro ON Line 2022 bude zameraná na ekológiu aj mladých ľudí

22.6.2022 otvorí svoje brány medzinárodná technologická konferencia Metro ON line, ktorá bude prezentáciou integrovania technológií do sveta. Venovaná bude aj motivácii mladých ľudí a dôvodom, prečo podnikať. Čo ešte na účastníkov čaká?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky