To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

To najlepšie z dielne KROSu si teraz môžete ako nový zákazník kúpiť so zľavou 25 %. Že KROSákom už dávno ste? O to lepšie! Dostanete zľavu 25 % aj na rozšírenia programov, ktoré používate. Poďme ale pekne poporiadku...

Najžiadanejšie zostavy so zľavou 25 %

V jesennej akcii KROSu ušetríte ako nový zákazník až štvrtinu za najpredávanejšie zostavy programov ALFA plus, OMEGA, OLYMP, CENKROS 4 a NEO.

ALFA plus

Ak vediete jednoduché účtovníctvo, určite vás poteší, že máte na výber z dvoch zostáv podľa toho či ste živnostník alebo profesionálna účtovná firma. S programom ALFA plus vyriešite všetko od faktúr až po skladové hospodárstvo.

OMEGA

S podvojným účtovníctvom, fakturáciou, DPH-čkou i maloobchodným predajom vám pomôže program OMEGA, pri ktorom si môžete vybrať až zo štyroch najpredávanejších zostáv. Spozornieť by mali najmä malé firmy, účtovné firmy, firmy, ktoré potrebujú účtovníctvo so skladom, ale aj tie, ktoré potrebujú prepojiť sklad s registračnou pokladnicou.

OLYMP

Na svoje si prídu i mzdoví účtovníci. Vďaka najžiadanejšej zostave programu OLYMP dokážete spracovať mzdovú agendu pre 10 a viac zamestnancov vrátane dochádzky, dovoleniek, RZP či vlastných zložiek mzdy.

CENKROS 4

Ani predstavitelia stavebných firiem neprídu skrátka. S harmonogramom stavebných prác, kalkuláciami, fakturáciou i výberom poddodávateľov vám pomôže najobľúbenejšia zostava programu CENKROS 4.

NEO

Majitelia a manažéri, nemajte obavy! KROS nezabúda ani na vás. Vďaka najpredávanejšej zostave programu NEO si poľahky vytiahnete údaje z predaja či účtovníctva v grafoch a analýzach, ktorým budete rozumieť.

Rozšírite? Ušetríte!

KROS samozrejme myslí aj na svojich verných zákazníkov. Ak už teda medzi KROSákov patríte, nepremeškajte zľavu 25 % na rozšírenia programov ALFA plus, OMEGA, OLYMP, CENKROS 4 a NEO a vychutnajte si ich ďalšie užitočné funkcie.

Neváhajte a poponáhľajte sa pre svoju zľavu. Akcia je časovo limitovaná a platí len do 8. 10. 2017.

Viac info nájdete na www.kros.sk/akcia.

 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


KROS Fakturácia – moderná aplikácia pre podnikateľov

Čo si všímať pri výbere fakturačnej aplikácie a aké výhody ponúka tá od spoločnosti KROS?

Ako si vybrať dobrý mzdový softvér?

Na čo si dať pozor pri výbere nového alebo pri výmene mzdového softvéru? Aké ďalšie kritériá okrem ceny zvažovať a prečo je potrebné myslieť aj na elektronizáciu?

Digitalizácia mení pracovný trh, zvládať zmeny pomáha vzdelávací projekt

Dopyt po digitálnych kompetenciách rastie, Slovensko je v digitalizácii v rámci EÚ na posledných priečkach. Pomôcť môžu kurzy zamerané na prácu s jedným z najrozšírenejších podnikových softvérov.

Druhotná licencia na softvér – riešenie, ktoré šetrí rozpočet firiem

Nakupovanie z druhej ruky je obľúbené už dlhodobo, a to nielen v oblasti oblečenia. Výrazne ušetriť môžu aj firmy – nákupom softvérových licencií „zo second handu“. O čo ide, ako to funguje a na čo si dať pozor?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky