Ako podnikať

Ako podnikať či ako podnikať ďalej? Túto otázku si kladie snáď každý začínajúci, resp. existujúci podnikateľ. Riešenia otázky ako podnikať zahŕňajú problémy (právne, daňové, personálne, informačné či marketingové). Ako podnikať, ak chcem podnikať sám? Ako podnikať, ak je nás viac? Ako podnikať, aby firma rástla? Ako podnikať a inovovať? Ako podnikať s podporou investora? Neexistuje univerzálna odpoveď či pravidlo na to ako podnikať.

Čo je podnikanie a živnosť – definícia a rozdiely

Nie každá práca realizovaná s cieľom dosahovania zisku je už podnikaním. Ako postupovať v prípade príležitostnej, či sezónnej práce? Je na podnikanie vždy potrebná živnosť?

Finančná správa ponúka firmám v čase koronakrízy bezplatné školenia

Finančná správa, v snahe pomôcť svojim klientom v čase koronakrízy, opäť spúšťa bezplatné školenia. Školenia sú špecificky zamerané na firmy a na zmeny, ktoré sa ich týkajú v čase pandémie. V júni naplánovala zatiaľ šesť termínov v troch mestách na Slovensku.

Ako začať podnikať: recept Jara Zacka z reklamnej agentúry TRIAD

Ako si „uvariť“ firmu radil na štvrtom ročníku Podnikateľskej fiesty spoluzakladateľ Agentúry roka 2018 - TRIAD Advertising.

Podnikanie bez rizika neexistuje: Živnostníci, viete ako ochrániť svoj biznis?

Neexistuje podnikanie, ktoré so sebou neprináša rôzne druhy rizika. Prípadné škody však môže zmierniť vhodne vybrané poistenie. V ponuke poisťovní sú rôzne druhy poistenia pre živnostníkov, ktoré sa dajú podľa potrieb skombinovať.

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky