Staňte sa súčasťou medzinárodnej konzultantskej siete Expense Reduction

Ako konzultant spoločnosti Expense Reduction Analysts získate profesionálne vzdelanie v oblasti nákupu, budete môcť využiť výhody rozsiahlej medzinárodnej siete a ťažiť z významnej podpory. Povediete vlastnú konzultantskú kanceláriu, čo vám zaistí vysokú flexibilitu a možnosť dosiahnuť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom a zaistiť pre seba aj svoju rodinu podstatný príjem.

I. Základné informácie o franchisingovom koncepte Expense Reduction Analysts
Obchodné meno poskytovateľa franchisy: ER  ASSOCIATES (SLOVAKIA), Ltd. , United Kingdom
Odvetvie: konzultačné služby
Krajina pôvodu franchisingového systému: Veľká Británia
Rok vzniku franchisingového systému: 1992
Celkový počet prijímateľov franchisy celosvetovo (franchisee)* viac ako 700
Počet prijímateľov franchisy (franchisee) v Slovenskej republike*: 2
Počet prijímateľov franchisy (franchisee) v Českej republike*: neuvedené
Možnosť zakúpenia master licencie pre Slovenskú republiku: nie


II. Popis hlavného produktu
Expense Reduction Analysts sa špecializuje na udržateľné zníženie nestrategických nákladov, redukciu výdavkov, zlepšenie hospodárenia spoločností a ich podporu. Zaoberá sa manažmentom nákupu a nákladov. Špecializuje sa na nestrategické prevádzkové náklady ako napr. marketing, energetika, transport, telekomunikácie, odpadové hospodárstvo a iné náklady (viac ako 40 druhov nákladov).


III. Popis franchisingového konceptu
Expense Reduction Analysts sú jednou z najväčších a najúspešnejších svetových konzultantských sietí v oblasti nákladov, nákupu a riadenia dodávok. Nie je to len konzultantská činnosť, ale aj realizácia. Expense Reduction Analysts svojim overeným spôsobom práce zabezpečuje trvalú udržateľnosť výsledkov. 

Ako konzultant spoločnosti Expense Reduction Analysts získate profesionálne vzdelanie v oblasti nákupu, budete môcť využiť výhody rozsiahlej medzinárodnej siete a ťažiť z významnej podpory. Povediete vlastnú konzultantskú kanceláriu, čo vám zaistí vysokú flexibilitu a možnosť dosiahnuť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom a zaistiť pre seba aj svoju rodinu podstatný príjem.

Vo viac ako 30 krajinách celého sveta sa do našej siete zapojilo viac ako 700 franšízových partnerov, ktorí od roku 1992 už zrealizovali niekoľko tisíc úspešných projektov, pričom úspory dosahujú až desiatky percent.

Ak máte za sebou viac ako 10 ročné skúsenosti v riadení, v oblasti nákupu, kontrolingu  alebo iné, chcete sa osamostatniť a táto ponuka Vás oslovila, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.


IV. Základné finančné informácie o franchisingovom koncepte Expense Reduction Analysts
Výška vstupného poplatku do systému (cena licencie): 34 900 Eur
Ročné prevádzkové poplatky (v % z tržieb) 20% z príjmu min. 350 Eur/ mesiac v 1. -18. mesiaci, min. 700 Eur od 18. mesiaca


V. Popis výhod franchisingovej spolupráce
Služby poskytované franchisorom pred štartom podnikania
Úvodné školenie áno, v dĺžke 2 týždňov
Pomoc s prípravou podnikateľského plánu áno
Poskytnutie teritoriálnej exkluzivity nie
Služby franchisora poskytované pravidelne počas podnikania:
Denná podpora a konzultácie áno
Ako partner siete Expense Reduction Analysts získate prístup k databáze našich klientov a dodávateľov, pričom sa vždy môžete odvolať na reputáciu spoločnosti získanú prostredníctvom viac ako 15000 implementovaných projektov. Súčasne sa môžete spoľahnúť na našu IT podporu, marketingové aktivity a intenzívne tréningové programy.


VI. Požiadavky na prijímateľov franchisy
Požiadavky na prijímateľa franchisy (franchisant):

minimálne 10 ročné pracovné skúsenosti na manažérskych pozíciách, ideálne v oblasti: energetika, logistika, obalové hospodárstvo, tlač, poisťovníctvo, nákupu,
ambícia a odhodlanie prevádzkovať vlastnú konzultačnú spoločnosť,
silný záujem o problematiku manažmentu nákladov,
vysoká miera sebadisciplíny,
negociačné schopnosti
znalosť anglického jazyka.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Franchising od McDonald's: Svetová značka ponúka Slovákom svoje prevádzky

McDonald´s hľadá na Slovensku franchisingových partnerov pre svoje existujúce aj nové reštaurácie. Unikátna príležitosť pre tých, ktorí chcú podnikať so svetovou značkou.

Franchisingová príležitosť od spoločnosti Kinekus, s.r.o.

Slovenský franchisový koncept KINEKUS ponúka zaujímavú podnikateľskú príležitosti v oblasti predaja domácich potrieb, záhradných a stavebných náradí, elektrických náradí a podobne. Kinekus, ktorý má viac ako 25-ročné skúsenosti na slovenskom trhu v oblasti maloobchodu, ponúka záujemcom o franchising pomoc od prvotných fáz plánovania podnikania až po dennodenný kontakt pri prevádzkovaní Vašej vlastnej predajne.

Mortimer English Club - franchisingová ponuka

Chcete rozbehnúť vlastnú jazykovú školu? Predstavujeme vám franchisingovú ponuku originálneho konceptu výuky anglického jazyka - Mortimer English Club, ktorý sa rozširuje už aj na Slovensko. Rozbehnite výučbu jazykov s partnerom, ktorý ma viac ako 20 rokov skúseností.

Založte si jazykovú školu s overeným know-how – licenčný systém EMPIRE

Vybudovanie úspešnej jazykovej školy nie je v dnešnej dobe jednoduchou záležitosťou. Výsledok vášho podnikania sa bude odvíjať od mnohých faktorov. Spolupráca so silným partnerom vám môže poskytnúť benefity, vďaka ktorým môže byť úspech v podnikaní s jazykovou školou oveľa pravdepodobnejší.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky