Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2013

Už po siedmy krát majú mladí tvoriví podnikatelia bez ohľadu na to či sú živnostníci alebo majitelia väčšej firmy možnosť prihlásiť sa do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ. Projekt je súčasťou celosvetovej súťaže Creative Young Entrepreneur Award.

Vyhlasovatelia súťaže

Junior Chamber International Slovakia a Združenie podnikateľov Slovenska. Projekt je organizovaný pod záštitou Ministera hospodárstva SR.

Spolupracujúce organizácie

Združenie mladých podnikateľov Slovenska
Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania
Slovenský živnostenský zväz

Podmienky súťaže a prihlásenie do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2013

Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2013 je určená mladým ľuďom podnikajúcim v akejkoľvek oblasti.  Hlavný dôraz bude daný na aplikovanie kreatívneho prístupu vo svojom podnikaní. Po uzatvorení prijmania prihlášok do súťaže (01.05.2013) zasadne Rada garantov (expertov), ktorá  vyberie najlepších piatich mladých podnikateľov.

Do súťaže sa môže prihlásiť podnikateľ, ktorý je štátnym občanom SR a ktorý je vo veku 18 – 40 rokov (t. j. v roku 2013 dosiahol vek 18 rokov a neprekročil vek 40 rokov). Akceptovateľné sú všetky právne formy podnikania. Podnikateľ vyplní formulár, ktorý je identický s medzinárodným prihlasovacím formulárom. Hlavný dôraz je kladený na aplikovanie inovatívneho prístupu vo svojom podnikaní.

Na prihlásenie do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2013 je potrebné stiahnuť vyplniť prihláška a zaslať ju na e-mailovú adresu [email protected], do predmetu uveďte: "Mlady inovativny podnikatel-Vase Meno".

Časový harmonogram národného kola Mladý inovatívny podnikateľ 2013

  • do 01. 05. 2013 - možnosť prihlásenia do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2013
  • 02. 05. 2013 - 05. 05. 2013 - posúdenie nominácii a výber 5 finalistov
  • 06. 05. 2013 - 10. 05. 2013 - hearing, resp. diskusia s 5 finalistami v Bratislave
  • 21. 05. 2013 - slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční v rámci 20. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre.

Ceny pre víťazov

Víťaz získa zájazd do zahraničia, ďalší finalisti získajú zapožičanie auta BMW s plnou nádržou. Všetci piati finalisti získajú aj vecné ceny. Taktiež bude udelená "Cena ministra hospodárstva SR" za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh a "Ceny prvej dámy -  p. Silvie Gašparovičovej" za úspešný príbeh mladej podnikateľky. V roku 2013 bude udelená aj "Cena Samsung Electronics Slovakia". 

Mediálni partneri súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2013

Hospodárske noviny, dvojtýždenník Profit,  portál podnikajte.sk, RTVS a Webnoviny.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Slovensko pozná Mladého inovatívneho podnikateľa roka 2023

Vo finále súťaže zaujali samoobslužné sauny, výber vína pomocou umelej inteligencie či poradenstvo pri expanzii firmy. Kto sa stal víťazom a čo finalisti získali?

Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2023 je „za rohom“

Získajte atraktívne ceny ako mentoring či zájazd do Bangkoku. Rozhoduje kreativita a prístup s dávkou modernizácie a invencie. Ako a dokedy sa registrovať?

Digitalizácia a efektívna správa členského vďaka nápadu mladého podnikateľa

Mário Potoček prišiel s inovatívnym riešením, ktorým zaujal aj v podnikateľskej súťaži. Aký problém rieši, vďaka čomu sa jeho zamestnanci tešia do práce a ako funguje predaj cez obchodných zástupcov?

Mladý inovatívny podnikateľ 2022: zaujali inovácie v oblasti technológií, zdravotníctva aj obuvi

Meno Mladého inovatívneho podnikateľa roku 2022 je známe. Čím zaujal víťaz a aké ďalšie nápady sa dostali do finále?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky