Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2013

Už po siedmy krát majú mladí tvoriví podnikatelia bez ohľadu na to či sú živnostníci alebo majitelia väčšej firmy možnosť prihlásiť sa do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ. Projekt je súčasťou celosvetovej súťaže Creative Young Entrepreneur Award.

Vyhlasovatelia súťaže

Junior Chamber International Slovakia a Združenie podnikateľov Slovenska. Projekt je organizovaný pod záštitou Ministera hospodárstva SR.

Spolupracujúce organizácie

Združenie mladých podnikateľov Slovenska
Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania
Slovenský živnostenský zväz

Podmienky súťaže a prihlásenie do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2013

Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2013 je určená mladým ľuďom podnikajúcim v akejkoľvek oblasti.  Hlavný dôraz bude daný na aplikovanie kreatívneho prístupu vo svojom podnikaní. Po uzatvorení prijmania prihlášok do súťaže (01.05.2013) zasadne Rada garantov (expertov), ktorá  vyberie najlepších piatich mladých podnikateľov.

Do súťaže sa môže prihlásiť podnikateľ, ktorý je štátnym občanom SR a ktorý je vo veku 18 – 40 rokov (t. j. v roku 2013 dosiahol vek 18 rokov a neprekročil vek 40 rokov). Akceptovateľné sú všetky právne formy podnikania. Podnikateľ vyplní formulár, ktorý je identický s medzinárodným prihlasovacím formulárom. Hlavný dôraz je kladený na aplikovanie inovatívneho prístupu vo svojom podnikaní.

Na prihlásenie do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2013 je potrebné stiahnuť vyplniť prihláška a zaslať ju na e-mailovú adresu [email protected], do predmetu uveďte: "Mlady inovativny podnikatel-Vase Meno".

Časový harmonogram národného kola Mladý inovatívny podnikateľ 2013

  • do 01. 05. 2013 - možnosť prihlásenia do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2013
  • 02. 05. 2013 - 05. 05. 2013 - posúdenie nominácii a výber 5 finalistov
  • 06. 05. 2013 - 10. 05. 2013 - hearing, resp. diskusia s 5 finalistami v Bratislave
  • 21. 05. 2013 - slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční v rámci 20. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre.

Ceny pre víťazov

Víťaz získa zájazd do zahraničia, ďalší finalisti získajú zapožičanie auta BMW s plnou nádržou. Všetci piati finalisti získajú aj vecné ceny. Taktiež bude udelená "Cena ministra hospodárstva SR" za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh a "Ceny prvej dámy -  p. Silvie Gašparovičovej" za úspešný príbeh mladej podnikateľky. V roku 2013 bude udelená aj "Cena Samsung Electronics Slovakia". 

Mediálni partneri súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2013

Hospodárske noviny, dvojtýždenník Profit,  portál podnikajte.sk, RTVS a Webnoviny.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Mladým inovatívnym podnikateľom roku 2021 môže byť každý s kreatívnym nápadom

V hre je zájazd do Bangkoku, auto aj mentoring od skúsených podnikateľov. Ako sa zapojiť a aké podmienky treba spĺňať?

Utopená elektronika inšpiráciou na podnikanie: zachraňuje ju slovenský startup

Na trhu je netradičná technológia na ochranu elektronických zariadení z dielne Slovákov. S čím sa museli popasovať pri rozbiehaní technologického startup-u a ako ich vynález funguje?

Mladý inovatívny podnikateľ 2020 má svojich víťazov

Porota v súťaži Mladý inovatívny podnikateľ 2020 vybrala piatich finalistov. Aké nápady ju zaujali a kto sa stal absolútnym víťazom tohto ročníka?

Si mladý inovatívny podnikateľ? Zapoj sa do súťaže a vyhraj zájazd do Bangkoku

Máš v sebe inovačného ducha? Prihlás sa do štrnásteho ročníka súťaže Mladý inovatívny podnikateľ pochádzajúceho z dielne Junior Chamber International Slovakia a Združenia podnikateľov Slovenska.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky