Ekonomický softvér HELIOS One

Zoznámte sa s prehľadným ekonomickým softvérom HELIOS One. Vďaka HELIOS One budete vystavovať faktúry oveľa pohodlnejšie a rýchlejšie, prakticky odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Ide o systém založený na cloudovom riešení, čo znamená, že pre jeho využívanie nie je potrebná žiadna inštalácia programu, stačí Vám pripojenie k internetu a môžete začať pracovať. HELIOS One Vám umožňuje registráciu ako „podnikateľ“ s tým, že v tomto profile môžete využívať funkcie fakturácie a evidencie. Druhým profilom pod ktorým sa môžete zaregistrovať je „účtovník“, kde môžete viesť a spracovávať kompletné účtovníctvo (jednoduché aj podvojné).

5 hlavných výhod, ktoré prinášajú cloudové ekonomické softvéry

Stále viac spoločností objavuje nespočetné výhody, ktoré ponúkajú mobilné zariadenia. Spolu s využívaním online softvérov a aplikácií prinášajú nové cesty a nastávajúce trendy sa rozširujú aj do biznis sféry.

Majte prehľad o svojom podnikaní aj počas dovolenky

Väčšina podnikateľov, či živnostníkov to určite pozná. Ani v období, kedy sú na dovolenke, sa nemôžu úplne odlúčiť od diania vo firme. Často musia sledovať aktuálnu situáciu vo svojej spoločnosti alebo mať minimálne základné informácie, čo je pre nich nevyhnutnosť aj počas voľna.

Posielajte svojmu účtovníkovi bločky a faktúry mobilom

Ešte pred pár rokmi sa ako jediný spôsob komunikácie a posielania dokumentov využívalo klasické zasielanie papierových listov prostredníctvom pošty. S pokrokom v rámci vývoja nových technológií a metód, prišli oveľa rýchlejšie a efektívnejšie spôsoby.

Prehľad nástrojov na spracovanie cestovných príkazov a vyúčtovaní pracovných ciest

Porovnanie online aplikácií a štandardného softvéru na spracovanie cestovných príkazov a vyúčtovaní pracovných ciest. Ich možnosti, výhody a nevýhody.

Porovnanie online (cloudových) fakturačných aplikácií v roku 2015

Online fakturačné aplikácie sú u podnikateľov ako aj ich účtovníkov čoraz populárnejšie. V článku sa nachádza porovnanie až 31 vlastností vybraných slovenských on-line fakturačných aplikácií.


Online (cloudové) aplikácie pre vedenie účtovníctva v roku 2015

Prehľad a stručné porovnanie cloudových online aplikácií pre vedenie účtovníctva.

Mobilná kancelária vo Vašom smartfóne

Telefóny sa už dávno nepoužívajú iba na telefonovanie, ale pre mnohých ľudí sú niečo ako mobilná kancelária, a tiež nimi nahrádzajú prácu na počítači. Výhoda smartfónov je, že sa používateľ vie veľmi rýchlo a operatívne dostať k potrebnému obsahu na internete, môže pružne reagovať na e-maily, využívať rôzne aplikácie, ktoré často uľahčia život alebo prácu.

Moderná fakturácia, ktorá šetrí váš čas a financie

Viete, že aj v dnešnej dobe sa nájdu podnikatelia, ktorí využívajú na vystavovanie faktúr Word alebo iné nemoderné a zastarané spôsoby? Tieto neefektívne metódy sú zdĺhavé a zaberajú kopu času, ktorý by mohli využiť oveľa lepšie.


To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky