Prestížna adresa v Bratislave na Cukrovej 14 (hneď vedľa Medickej záhrady)

Ak sa rozhodnete pre registráciu sídla v administratívnej budove na Cukrovej ulici č. 14 v Bratislave, v ktorej je viac ako 70 reálnych nájomníkov, celkom určite Vám nehrozí imidž tzv. schránkovej firmy. Cena služby je 66,40 €/mesačne bez DPH.

V objekte si možno samozrejme prenajať aj reálne kancelárske priestory už od výmery 12 m2. Pre viac informácií o poskytovaných službách, resp. o voľných kancelárskych priestoroch vyplňte prosím kontaktný formulár uvedený nižšie.


Charakteristika objektu:

  • Výborná lokalita priamo v centre mesta Bratislava - budova je situovaná v prvom obvode Bratislavy (Staré mesto, Cukrová ul. 14) v pešej dostupnosti absolútneho centra mesta, autobusovej stanice, sídiel a pobočiek viacerých bánk, inštitúcií a úradov. Objekt je dostupný mestskou hromadnou dopravou zo všetkých kútov Bratislavy ako aj prímestskou dopravou. Budova susedí priamo s Medickou záhradou.
  • Dlhoročné skúsenosti s poskytovaním prenájmu nebytových priestorov a doplnkových služieb zaručujú nájomcom kvalitné služby a poskytujú garanciu dlhodobého prenájmu.
  • Vlastný parkovací dvor – nájomcovia v závislosti od veľkosti prenajatej plochy majú možnosť prenajať si parkovacie miesto, vstup je povolený aj pre návštevy nájomcov (pre ich klientov, obchodných partnerov, dodávateľov a pod.).
  • Zasadacia miestnosť – k dispozícii je zasadacia miestnosť s kapacitou cca 40 osôb, vybavená audio a video technikou
  • Nepretržitý prístup do objektu – nájomcovia majú neobmedzený prístup do objektu so stálou recepčnou službou.
  • Rôznorodosť nájomcov poskytuje možnosť využívať rôzne služby v rámci budovy - (notárska kancelária, jazyková škola, stravovacie zariadenie, tlačiarenske a reprografické služby, kozmetický salón, služby v oblasti webových aplikácií, public relations atď).
  • Rôznorodosť priestorov - v objekte si možno prenajať k dispozícii kancelárske priestory od výmery 12 m2, pričom vo väčšine prípadov je možné spájať jednotlivé susedné priestory do väčších celkov, ktoré môžu byť vzájomne priechodné so samostatnými vstupmi zo spoločných priestorov. Alternatívou môže byť vytvorenie samostatného vstupu s vlastnou chodbou pre skupinu kancelárií v bočných krídlach objektu. Niektoré priestory poskytujú možnosť využívať terasu, buď samostatnú alebo spoločnú s inými nájomcami. Samozrejmosťou je možnosť dispozičného riešenia priestorov sadrokartónovým systémom podľa požiadaviek klientov (priečky, open space).
  • Individuálny prístup – s každým nájomcom prerokujeme osobitne podmienky nájmu (výšku nájmu, obdobie nájmu, úpravy priestoru) vzhľadom na jeho individuálne požiadavky týkajúce sa vybavenia a situovania priestorov.
  • Pevná cena nájmu zahŕňajúca vlastné nájomné, služby a energie, tzn. žiadne dodatočné vyúčtovanie.
  • Rozsiahle poskytované služby zahrnuté v nájomnom (poštové služby – donáška pošty a triedenie, upratovacie služby spoločných a kancelárskych priestorov atď).
Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 9:00 do 16:30.

Potrebujete pre svoju firmu prenajať reprezentatívne kancelárske priestory? Kontaktujte nás.

Napíšte nám a získajte profesionálne kancelárske služby za prijateľnú cenu. 

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ACSS, spol. s r.o., IČO: 31 370 268. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.


Súvisiace služby

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky