Úspešní manažéri študujú MBA na UNYP

Od roku 1998 ponúka University of New York in Prague najlepšie vysokoškolské vzdelanie v anglickom jazyku v strednej Európe. Zameriava sa na bakalárske, magisterské, MBA a doktorandské programy, ktoré poskytuje v spolupráci s vysoko prestížnymi univerzitami zo Spojených štátov a Európy.

Užite si medzinárodné a kultúrne prostredie

Na UNYP študuje viac ako 800 študentov zo 60 rôznych krajín a pôsobí tu viac ako 125 lektorov z 30 krajín sveta, čím vytvára pre študentov naozaj medzinárodne a kultúrne pestré prostredie.

Prestížna americká akreditácia pre odbory BBA a MBA

Novinkou je, že UNYP získala ako prvá a jediná inštitúcia v Českej republike prestížnu americkú akreditáciu pre odbory BBA a MBA, ktorú jej udelilo Medzinárodné združenie pre vysokoškolské obchodné vzdelávanie (IACBE).  

S MBA do top manažmentu

Štúdium MBA na UNYP predkladá študentom náročné výzvy, no zároveň cenné skúsenosti, ktoré umožňujú nielen súčasným, ale aj budúcim vedúcim pracovníkom firiem zdokonaliť ich manažérske schopnosti. Tento program bol ušitý na mieru ľuďom, ktorí chcú získať potrebné teoretické a praktické znalosti, ktoré sú nevyhnutnosťou pri kariérnom postupe a predpokladom na pozície najlepších výkonných manažérov.

Učte sa od prezidenta

Prečo študovať finančné účtovníctvo len teoreticky u niekoho, kto v skutočnosti nikdy neriadil globálnu spoločnosť? Na UNYP vás bude finančné účtovníctvo učiť Claude Varley, bývalý prezident Coca-Cola Bottling, Francúzsko. Poskytne vám skúsenosti, ktoré potrebujete, aby ste kurz MBA na UNYP absolvovali, a zároveň boli okamžite schopní aplikovať to, čo ste sa naučili vo vašej spoločnosti.

Čo dosiahnete s našim titulom MBA

Prieskum ukázal, že väčšina absolventov MBA bola povýšená do 8 mesiacov od získania titulu. Do 3 rokov od absolvovania štúdia boli ich mzdy o 46% vyššie než mzdy ich kolegov bez MBA. Majú kvalitnejší život práve vďaka tomu, že pracujú šikovnejšie – nie dlhšie.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Biznis koučing alebo aj vy majte svojho Sokrata

Ako prebieha biznis koučing, čo od neho očakávať a na čo treba byť pripravený?

Keď skúsenosti už nestačia – alebo ako sa dnes vzdeláva moderný podnikateľ?

Aj vy hltáte nové informácie, čítate články, kupujete biznis knihy alebo počúvate rôzne audio nahrávky v snahe, že vám dajú nejaký návod? Že sa dozviete niečo zásadné a budete opäť krok pred konkurenciou?

Začína sa najrozsiahlejšia vzdelávacia aktivita v oblasti softvéru pre živnostníkov a firmy

Slovenskí podnikatelia sa opäť môžu zadarmo vzdelávať v oblasti ekonomických a stavebných programov. Na akcii Dni otvorených dverí 2017 sú pre nich pripravené stovky bezplatných termínov školení a konzultácií po celom Slovensku.

Online vzdelávaním k úspešnému biznisu

Chcete sa naučiť niečo nové a zároveň pomôcť svojej firme rásť a napredovať? Nikdy to nebolo jednoduchšie. Vďaka online kurzom sa môžete zdokonaliť v marketingu, manažovaní, ale napríklad aj v programovaní či grafike. Pozrite si niekoľko kurzov a platforiem, ktoré vám v tom môžu pomôcť. Pod každou platformou nájdete aj cenu a info o tom, či si kurzy môžete robiť cez smartfón – ak máte málo času, určite to oceníte. :)
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky