Úspešní manažéri študujú MBA na UNYP

Od roku 1998 ponúka University of New York in Prague najlepšie vysokoškolské vzdelanie v anglickom jazyku v strednej Európe. Zameriava sa na bakalárske, magisterské, MBA a doktorandské programy, ktoré poskytuje v spolupráci s vysoko prestížnymi univerzitami zo Spojených štátov a Európy.

Užite si medzinárodné a kultúrne prostredie

Na UNYP študuje viac ako 800 študentov zo 60 rôznych krajín a pôsobí tu viac ako 125 lektorov z 30 krajín sveta, čím vytvára pre študentov naozaj medzinárodne a kultúrne pestré prostredie.

Prestížna americká akreditácia pre odbory BBA a MBA

Novinkou je, že UNYP získala ako prvá a jediná inštitúcia v Českej republike prestížnu americkú akreditáciu pre odbory BBA a MBA, ktorú jej udelilo Medzinárodné združenie pre vysokoškolské obchodné vzdelávanie (IACBE).  

S MBA do top manažmentu

Štúdium MBA na UNYP predkladá študentom náročné výzvy, no zároveň cenné skúsenosti, ktoré umožňujú nielen súčasným, ale aj budúcim vedúcim pracovníkom firiem zdokonaliť ich manažérske schopnosti. Tento program bol ušitý na mieru ľuďom, ktorí chcú získať potrebné teoretické a praktické znalosti, ktoré sú nevyhnutnosťou pri kariérnom postupe a predpokladom na pozície najlepších výkonných manažérov.

Učte sa od prezidenta

Prečo študovať finančné účtovníctvo len teoreticky u niekoho, kto v skutočnosti nikdy neriadil globálnu spoločnosť? Na UNYP vás bude finančné účtovníctvo učiť Claude Varley, bývalý prezident Coca-Cola Bottling, Francúzsko. Poskytne vám skúsenosti, ktoré potrebujete, aby ste kurz MBA na UNYP absolvovali, a zároveň boli okamžite schopní aplikovať to, čo ste sa naučili vo vašej spoločnosti.

Čo dosiahnete s našim titulom MBA

Prieskum ukázal, že väčšina absolventov MBA bola povýšená do 8 mesiacov od získania titulu. Do 3 rokov od absolvovania štúdia boli ich mzdy o 46% vyššie než mzdy ich kolegov bez MBA. Majú kvalitnejší život práve vďaka tomu, že pracujú šikovnejšie – nie dlhšie.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Druhý ročník Online festivalu vzdelávania je „za rohom“. Na aké témy sa môžete tešiť?

Ako si zjednodušiť evidenciu príspevkov na stravovanie? Ako vo firme využiť dobu e-shopovú? Bezplatný sedemdňový program nabitý informáciami, ktoré pomôžu nielen v podnikaní.

Rekordná účasť na prvom slovenskom festivale vzdelávania

Ani korona neodradila ekonómov, účtovníkov a stavbárov od účasti na najväčšom festivale vzdelávania na Slovensku. Webináre si pozrelo takmer 8 000 podnikateľov.

Finančná správa ponúka firmám v čase koronakrízy bezplatné školenia

Finančná správa, v snahe pomôcť svojim klientom v čase koronakrízy, opäť spúšťa bezplatné školenia. Školenia sú špecificky zamerané na firmy a na zmeny, ktoré sa ich týkajú v čase pandémie. V júni naplánovala zatiaľ šesť termínov v troch mestách na Slovensku.

Online kurzy - študujte zadarmo na svetových univerzitách

Kde nájdete špičkové online kurzy a ako si vybrať pre seba ten najvhodnejší? Prihláste sa bezplatne na školu, kde študoval aj Bill Gates či Barack Obama.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky