Business for Breakfast - hľadá sa franchisingový partner pre SR!

Prvý oficiálny networkingový systém pôsobiaci na Slovensku, ktorý sa špecializuje na vytváranie efektívneho obchodného prostredia pre lokálnych podnikateľov formou privátnych podnikateľských klubov, hľadá partnera pre SR.

Kluby BforB sú určené všetkým obchodníkom, majiteľom firiem a profesionálom, ktorí chcú aktívne spolupracovať s ďalšími rovnako zameranými ľuďmi a hľadajú príležitosti pre rozvoj svojho podnikania.

Účelom Business for Breakfast je pomôcť podnikateľom a firmám v ich raste a rozširovaní ich firiem prostredníctvom získavania kvalitných odporúčaní na nových zákazníkov, prostredníctvom nových kontaktov na obchodných partnerov a sprostredkovania nových obchodných príležitostí.

Naším dlhodobým cieľom je zmena podnikateľskej atmosféry na Slovensku. Čím viac podnikateľov bude členmi v naších kluboch, tým via sa bude dariť členom podnikať na princípoch vzájomnej spolupráce, odporúčaní a dôvery.

Franšízant Business for Breakfast sa dostane do srdca svojej obchodnej lokality. Stane sa stredobodom dynamickej a rozmanitej komunity rovnako rozmýšľajúcich podnikateľov a jeho kluby konajíce sa každé 2 týždne sa stanú katalyzátorom pre lokálny obchodný úspech.

I. Základné informácie o franchisingovom koncepte Business for Breakfast
Obchodné meno poskytovateľa franchisy: Business for Breakfast Slovenská republika, s.r.o.
Názov franchisingovej značky Business for Breakfast
Odvetvie: obchodné služby - B2B
Krajina pôvodu franchisingového systému: Veľká Británia
Rok vzniku franchisingového systému: 2001
Celkový počet prijímateľov franchisy celosvetovo (franchisee)* 36
Počet prijímateľov franchisy (franchisee) v Slovenskej republike*: 1
Počet prijímateľov franchisy (franchisee) v Českej republike*: 6
Možnosť zakúpenia master licencie pre Slovenskú republiku: áno


II. Popis hlavného produktu
Hlavným produktom franšízy BforB sú pravidelné podnikateľské stretnutia organizované podľa konceptu BforB.

Franšizant zakladá ve svojej lokalite určitý počet podnikateľských klubov (podľa franchisingovej zmluvy) a následne sa stará o chod a funkčnosť jednotlivých klubových stretnutí.

Zabezpečuje, aby stretnutia prebiehali podľa konceptu BforB.
Pôsobí pre kluby ako podpora (t.j. realizuje marketingové aktivity, pomáha a udržuje angažovanosť členov v klube, podporuje tok referencií a podobne).
Vyškolí vo svojich kluboch tzv. výkonný tím, aby kluby mohli byť vedené členmi pre členov.
Je kontaktným bodom pre výkonné tímy jednotlivých klubov.
Pôsobí ako zásobovací a informačný článok pre svoje kluby.
Stará sa o dobré vyškolenie členov BforB, aby z podnikateľských klubov získali maximum.
Organizuje ďalšie networkingové aktivity vo svojej lokalite.


III. Popis franchisingového konceptu
Zakúpením licencie BforB získava franšízant (franchisant) právo prevádzkovať koncept podnikateľských klubov v určitej lokalite. Licenciu je možné získať na prevádzkovanie 5 alebo 10 klubov. Každý franchisant však pôsobí v inej lokalite, aby nedochádzalo ku vzájomnej konkurencii v jednom regióne.

Okrem práva prevádzkovať BforB podnikateľské kluby sú súčasťou franšizingového balíčka tiež podrobné prevádzkové manuály franšízy, v ktorých sa krok za krokom dozviete ako vybudovať, viesť a úspešne rozvíjať kluby BforB. Dáme vám návod na to, aké marketingové metódy používať, aby činnosť klubov bola úspešná. Máme pre vás pripravený operačný systém pre riadenie a rozvoj klubov a do jednotlivých krokov fungovania franšízy vás zasvätíme teoreticky aj prakticky. Tešiť sa môžete na lokálnu podporu vedenia BforB pri vašom štarte podnikania a na ďalšiu podporu zo strany vedenia BforB a celého tímu franšizantov v priebehu vedenia a zakladania ďalších klubov.

Podnikateľské kluby BforB znamenajú pre svojich členov novú cestu k zákazníkom, kontaktom, obchodným príležitostiam a v neposlednom rade k nadštandartným informáciám z trhu. Každý člen má v klube svoju exkluzivitu tak, aby mohla byť medzi členmi nadviazaná spolupráca namiesto vzájomného konkurovania si. Vďaka tomu môžu podnikatelia podnikať v prostredí spoľahlivých ľudí, na základe dôvery a porozumenia.

Business for Breakfast je koncept, který ťaží z 12ročných skúseností z Veľkej Británie a viac než 3ročnej skúsenosti z českého trhu.


IV. Základné finančné informácie o franchisingovom koncepte Business for Breakfast
Výška vstupného poplatku do systému (cena licencie):
Licencia na prevádzku 5 klubov
Licencia na prevádzku 10 klubov
15 000 Eur (+DPH)
24 000 Eur (+DPH)
Ďalšie náklady spojené so zakúpením licencie (školenie, prvotný nákup marketingových materiálov) 1 800 Eur
Royalties – poplatok z prijatých členských poplatkov 25%
Výška členských poplatkov – franšízant si môže stanoviť poplatok sám, odporúčaná cena ročného členstva v klube je 500 Eur (+DPH)


Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Franchising od McDonald's: Svetová značka ponúka Slovákom svoje prevádzky

McDonald´s hľadá na Slovensku franchisingových partnerov pre svoje existujúce aj nové reštaurácie. Unikátna príležitosť pre tých, ktorí chcú podnikať so svetovou značkou.

Franchisingová príležitosť od spoločnosti Kinekus, s.r.o.

Slovenský franchisový koncept KINEKUS ponúka zaujímavú podnikateľskú príležitosti v oblasti predaja domácich potrieb, záhradných a stavebných náradí, elektrických náradí a podobne. Kinekus, ktorý má viac ako 25-ročné skúsenosti na slovenskom trhu v oblasti maloobchodu, ponúka záujemcom o franchising pomoc od prvotných fáz plánovania podnikania až po dennodenný kontakt pri prevádzkovaní Vašej vlastnej predajne.

Mortimer English Club - franchisingová ponuka

Chcete rozbehnúť vlastnú jazykovú školu? Predstavujeme vám franchisingovú ponuku originálneho konceptu výuky anglického jazyka - Mortimer English Club, ktorý sa rozširuje už aj na Slovensko. Rozbehnite výučbu jazykov s partnerom, ktorý ma viac ako 20 rokov skúseností.

Založte si jazykovú školu s overeným know-how – licenčný systém EMPIRE

Vybudovanie úspešnej jazykovej školy nie je v dnešnej dobe jednoduchou záležitosťou. Výsledok vášho podnikania sa bude odvíjať od mnohých faktorov. Spolupráca so silným partnerom vám môže poskytnúť benefity, vďaka ktorým môže byť úspech v podnikaní s jazykovou školou oveľa pravdepodobnejší.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky