Staňte sa Mladým inovatívnym podnikateľom 2015

Hľadáme tých, ktorí úspešne realizujú svoj zaujímavý podnikateľský projekt a sú inovatívni.

Vyhlasovatelia súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Junior Chamber International Slovakia, Združenie podnikateľov Slovenska a dvojtýždenník Profit pod záštitou Ministera hospodárstva SR vyhásili  deviaty ročník súťaže Mladý inovatívny podnikateľ. Na projekte Mladý inovatívny podnikateľ 2015 spolupracujú Združenie mladých podnikateľov Slovenska, Slovak business agency a Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

Podmienky súťaže a prihlásenie do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2015 je určená pre všetkých mladých, tvorivých podnikatelov, bez ohľadu na to či sú to živnostníci alebo malí a strední podnikatelia. Podnikateľ alebo organizácia, ktorá ho nominuje vyplní prihlasovací formulár. Hlavný dôraz je pri hodnotení kladený na aplikovanie inovatívneho prístupu vo svojom podnikaní. Do finále postúpi päť najlepších, kreatívnych podnikateľov.

Do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015 sa môže prihlásiť podnikateľ, ktorý je štátnym občanom SR a ktorý je vo veku 18 – 40 rokov (t. j. v roku 2015 dosiahol vek 18 rokov a neprekročil vek 40 rokov). Akceptovateľné sú všetky právne formy podnikania.

Získaje titul Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Získajte titul Mladý inovatívny podnikateľ 2015, zájazd do Dubaja do zahraničia, obed s niektorým z EY Podnikateľov roka v SR ako aj ďalšie zaujímavé ceny. Okrem ocenenia Mladý inovatívny podnikateľ 2015 bude udelená aj "Cena Ministra hospodárstva SR" za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.

Časový harmonogram Mladý inovatívny podnikateľ 2015
  • uzávierka prihlášok do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015 je 20. 05. 2015
  • posúdenie nominácii a výber 5 finalistov
  • hearing, resp. diskusia s 5 finalistami v Bratislave
  • jún 2015 - slávnostné vyhlásenie výsledkov v Bratislave

Ak Vás zaujímajú víťazi minulého ročníka, prečítajte si naslednový článok s videovizitikami finalistov. Rady a skúsenosti mladých tímov, ktorým sa podarilo uspieť v slovenských biznis súťažiach a tiež tipy od ich organizátorov nájdete zosumarizované v článku Ako uspieť v slovenských biznis súťažiach?

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Slovensko pozná Mladého inovatívneho podnikateľa roka 2023

Vo finále súťaže zaujali samoobslužné sauny, výber vína pomocou umelej inteligencie či poradenstvo pri expanzii firmy. Kto sa stal víťazom a čo finalisti získali?

Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2023 je „za rohom“

Získajte atraktívne ceny ako mentoring či zájazd do Bangkoku. Rozhoduje kreativita a prístup s dávkou modernizácie a invencie. Ako a dokedy sa registrovať?

Digitalizácia a efektívna správa členského vďaka nápadu mladého podnikateľa

Mário Potoček prišiel s inovatívnym riešením, ktorým zaujal aj v podnikateľskej súťaži. Aký problém rieši, vďaka čomu sa jeho zamestnanci tešia do práce a ako funguje predaj cez obchodných zástupcov?

Mladý inovatívny podnikateľ 2022: zaujali inovácie v oblasti technológií, zdravotníctva aj obuvi

Meno Mladého inovatívneho podnikateľa roku 2022 je známe. Čím zaujal víťaz a aké ďalšie nápady sa dostali do finále?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky