Staňte sa Mladým inovatívnym podnikateľom 2015

Staňte sa Mladým inovatívnym podnikateľom 2015

Hľadáme tých, ktorí úspešne realizujú svoj zaujímavý podnikateľský projekt a sú inovatívni.

Vyhlasovatelia súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Junior Chamber International Slovakia, Združenie podnikateľov Slovenska a dvojtýždenník Profit pod záštitou Ministera hospodárstva SR vyhásili  deviaty ročník súťaže Mladý inovatívny podnikateľ. Na projekte Mladý inovatívny podnikateľ 2015 spolupracujú Združenie mladých podnikateľov Slovenska, Slovak business agency a Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

Podmienky súťaže a prihlásenie do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2015 je určená pre všetkých mladých, tvorivých podnikatelov, bez ohľadu na to či sú to živnostníci alebo malí a strední podnikatelia. Podnikateľ alebo organizácia, ktorá ho nominuje vyplní prihlasovací formulár. Hlavný dôraz je pri hodnotení kladený na aplikovanie inovatívneho prístupu vo svojom podnikaní. Do finále postúpi päť najlepších, kreatívnych podnikateľov.

Do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015 sa môže prihlásiť podnikateľ, ktorý je štátnym občanom SR a ktorý je vo veku 18 – 40 rokov (t. j. v roku 2015 dosiahol vek 18 rokov a neprekročil vek 40 rokov). Akceptovateľné sú všetky právne formy podnikania.

Získaje titul Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Získajte titul Mladý inovatívny podnikateľ 2015, zájazd do Dubaja do zahraničia, obed s niektorým z EY Podnikateľov roka v SR ako aj ďalšie zaujímavé ceny. Okrem ocenenia Mladý inovatívny podnikateľ 2015 bude udelená aj "Cena Ministra hospodárstva SR" za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.

Časový harmonogram Mladý inovatívny podnikateľ 2015
  • uzávierka prihlášok do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015 je 20. 05. 2015
  • posúdenie nominácii a výber 5 finalistov
  • hearing, resp. diskusia s 5 finalistami v Bratislave
  • jún 2015 - slávnostné vyhlásenie výsledkov v Bratislave

Ak Vás zaujímajú víťazi minulého ročníka, prečítajte si naslednový článok s videovizitikami finalistov. Rady a skúsenosti mladých tímov, ktorým sa podarilo uspieť v slovenských biznis súťažiach a tiež tipy od ich organizátorov nájdete zosumarizované v článku Ako uspieť v slovenských biznis súťažiach?

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Poznáme víťazov súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2018

Dnes sa uskutočnilo slávnostné vyhlásenie výsledkov 12. ročníka celoslovenského projektu Mladý inovatívny podnikateľ 2018. Jeho úlohou je vyzdvihnúť a predstaviť širokej verejnosti mladých kreatívnych, inovatívnych podnikateľov, ktorí sú úspešní vo svojom odvetví podnikania a zároveň môžu byť inšpirujúcim príkladom pre mladých ľudí, ktorí chcú začať alebo začínajú podnikať.

Prečo sa prihlásiť do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2018?

V minulých rokoch bolo odmenených viacero finalistov súťaže Mladý inovatívny podnikateľ, ktorí sú dnes mladými, úspešnými podnikateľmi v rôznych odvetviach podnikania.

Zapoj sa do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2018 a vyhraj atraktívne ceny

Dvanásty ročník súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2018 z dielne Junior Chamber International Slovakia, Združenia podnikateľov Slovenska a magazínu Profit hľadá svojho víťaza. Právna forma, odvetvie podnikania ako aj veľkosť firmy nie sú dôležité. To, čo zaváži, je balíček kreatívnych riešení a prístupu s dávkou modernizácie a invencie. Vekové rozmedzie uchádzačov o titul najlepšieho slovenského podnikateľa s inováciou v krvi je od 18 do 40 rokov.

Tomáš Bátovský: Včelárom až do konca života

Mladý podnikateľ Tomáš Bátovský sa už odmalička venuje včelárstvu. Je súčasťou rodinnej včelej farmy MaryBee, v ktorej si zákazníci okrem medu môžu objednať aj neobyčajnú službu – adoptovanie úľa. Vďaka odhodlaniu do práce a vysokým ambíciám sa umiestnil v pätici finalistov v súťaži Mladý inovatívny podnikateľ 2017.