Staňte sa Mladým inovatívnym podnikateľom 2015

Hľadáme tých, ktorí úspešne realizujú svoj zaujímavý podnikateľský projekt a sú inovatívni.

Vyhlasovatelia súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Junior Chamber International Slovakia, Združenie podnikateľov Slovenska a dvojtýždenník Profit pod záštitou Ministera hospodárstva SR vyhásili  deviaty ročník súťaže Mladý inovatívny podnikateľ. Na projekte Mladý inovatívny podnikateľ 2015 spolupracujú Združenie mladých podnikateľov Slovenska, Slovak business agency a Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

Podmienky súťaže a prihlásenie do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2015 je určená pre všetkých mladých, tvorivých podnikatelov, bez ohľadu na to či sú to živnostníci alebo malí a strední podnikatelia. Podnikateľ alebo organizácia, ktorá ho nominuje vyplní prihlasovací formulár. Hlavný dôraz je pri hodnotení kladený na aplikovanie inovatívneho prístupu vo svojom podnikaní. Do finále postúpi päť najlepších, kreatívnych podnikateľov.

Do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015 sa môže prihlásiť podnikateľ, ktorý je štátnym občanom SR a ktorý je vo veku 18 – 40 rokov (t. j. v roku 2015 dosiahol vek 18 rokov a neprekročil vek 40 rokov). Akceptovateľné sú všetky právne formy podnikania.

Získaje titul Mladý inovatívny podnikateľ 2015

Získajte titul Mladý inovatívny podnikateľ 2015, zájazd do Dubaja do zahraničia, obed s niektorým z EY Podnikateľov roka v SR ako aj ďalšie zaujímavé ceny. Okrem ocenenia Mladý inovatívny podnikateľ 2015 bude udelená aj "Cena Ministra hospodárstva SR" za najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.

Časový harmonogram Mladý inovatívny podnikateľ 2015
  • uzávierka prihlášok do súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2015 je 20. 05. 2015
  • posúdenie nominácii a výber 5 finalistov
  • hearing, resp. diskusia s 5 finalistami v Bratislave
  • jún 2015 - slávnostné vyhlásenie výsledkov v Bratislave

Ak Vás zaujímajú víťazi minulého ročníka, prečítajte si naslednový článok s videovizitikami finalistov. Rady a skúsenosti mladých tímov, ktorým sa podarilo uspieť v slovenských biznis súťažiach a tiež tipy od ich organizátorov nájdete zosumarizované v článku Ako uspieť v slovenských biznis súťažiach?

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Mladým inovatívnym podnikateľom roku 2021 môže byť každý s kreatívnym nápadom

V hre je zájazd do Bangkoku, auto aj mentoring od skúsených podnikateľov. Ako sa zapojiť a aké podmienky treba spĺňať?

Utopená elektronika inšpiráciou na podnikanie: zachraňuje ju slovenský startup

Na trhu je netradičná technológia na ochranu elektronických zariadení z dielne Slovákov. S čím sa museli popasovať pri rozbiehaní technologického startup-u a ako ich vynález funguje?

Mladý inovatívny podnikateľ 2020 má svojich víťazov

Porota v súťaži Mladý inovatívny podnikateľ 2020 vybrala piatich finalistov. Aké nápady ju zaujali a kto sa stal absolútnym víťazom tohto ročníka?

Si mladý inovatívny podnikateľ? Zapoj sa do súťaže a vyhraj zájazd do Bangkoku

Máš v sebe inovačného ducha? Prihlás sa do štrnásteho ročníka súťaže Mladý inovatívny podnikateľ pochádzajúceho z dielne Junior Chamber International Slovakia a Združenia podnikateľov Slovenska.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky