Chcete získať živnostenské oprávnenie? Vybavíme ho za Vás výhodnejšie ako Vy.

Ak chcete začať vykonávať činnosť ako živnostník, potrebujete získať živnostenské oprávnenie na príslušnom živnostenskom úrade. Nestrácajte čas vypĺňaním tlačív a venujte sa radšej činnosti, ktorú chcete reálne vykonávať. Nechajte získanie živnostenského oprávnenia na odborníka. Ušetríte čas a reálne aj peniaze.

Ak si chcete ohlásiť voľné živnosti sami -  zaplatíte za každú voľnú živnosť 5,- Eur. V prípade desiatich živností Vás to bude stáť 50,- Eur, cestu na živnostenský úrad, čas strávený na úrade čakaním, vypĺňaním tlačív a prípadne ďalšie sprievodné náklady (cestovné, parkovné a pod.).

Napíšte nám, aké živnosti chcete vykonávať z pohodlia Vášho domova a my zabezpečíme všetko, čo je pre získanie živnostenských oprávnení potrebné. Môžte si vybrať 20 voľných živností a v prípade remeselných a viazaných živností zaplatíte 7,50 Eur za každú takúto živnosť, ktorú chcete získať.

Príklad: Chcete získať oprávnenie pre 10 voľných živností a 2 remeselné živnosti. V prípade, že by ste si vybavovali oprávnenie sami, len na správnych poplatkoch zaplatíte v tomto prípade sumu 80,- Eur. Ak necháte vybavenie živnosti na nás, bude Vás to stáť 44,- Eur a nemusíte nikam chodiť.

Založenie živnosti prostredníctvom portálu podnikajte.sk prebieha nasledovne:

 1. Vykonáme úvodnú konzultáciu týkajúcu sa výberu vhodného predmetu podnikania – živnosti. Konzultácie realizujeme osobne alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu.
 2. Vyhotovíme listiny a na základe plnej moci vás budeme zastupovať pred okresným úradom – odborom živnostenského podnikania a daňovým úradom.
 3. Ohlásime živnosť a vyžiadame výpis z registra trestov.
 4. Uhradíme poplatky.
 5. Doručíme vám kompletnú dokumentáciu vrátane originálu osvedčenia o živnostenskom oprávnení tzv. živnosti na vašu adresu.

Cena za založenie živnosti

Čas, za ktorý vám ohlásime/vybavíme živnosť

 • cena od 75 eur za voľné živnosti (v cene 20 voľných živností)
 • cena od 75 eur + 7,50 eur za každú viazanú alebo remeselnú živnosť 
 • Vybavenie voľnej živnosti vám zabezpečíme do 3 pracovných dní.
 • Vybavenie viazanej / remeselnej živnosti vám zabezpečíme do 5 pracovných dní. 

Naše služby vám zmluvne garantujú:

 • Dohodnutú cenu bez ďalších poplatkov. 
 • Garanciu vybavenia živnosti v dohodnutom termíne.
 • Služby v rámci celej SR zabezpečuje zmluvný partner podnikajte.sk Fontionnel&Co, s.r.o., ktorý obslúžil už viac ako 2500 spokojných zákazníkov.

Kontaktný formulár (zakladanie spoločností)

Meno a priezvisko *
Váš email *
Vaše telefónne číslo *
Druh služby, o ktorú máte záujem *
Váš text *
Overenie *
verify