Chcete získať živnostenské oprávnenie? Vybavíme ho za Vás výhodnejšie ako Vy.

Ak chcete začať vykonávať činnosť ako živnostník, potrebujete získať živnostenské oprávnenie na príslušnom živnostenskom úrade. Nestrácajte čas vypĺňaním tlačív a venujte sa radšej činnosti, ktorú chcete reálne vykonávať. Nechajte získanie živnostenského oprávnenia na odborníka. Ušetríte čas a reálne aj peniaze.

Ak si chcete ohlásiť voľné živnosti sami -  zaplatíte za každú voľnú živnosť 5,- Eur. V prípade desiatich živností Vás to bude stáť 50,- Eur, cestu na živnostenský úrad, čas strávený na úrade čakaním, vypĺňaním tlačív a prípadne ďalšie sprievodné náklady (cestovné, parkovné a pod.).

Stačí, ak z pohodlia Vášho domova napíšete, aké živnosti chcete vykonávať a my zabezpečíme všetko, čo je pre získanie živnostenských oprávnení potrebné. Môžte si vybrať 20 voľných živností a v prípade remeselných a viazaných živností zaplatíte 7,50 Eur za každú takúto živnosť, ktorú chcete získať.

Príklad: Chcete získať oprávnenie pre 10 voľných živností a 2 remeselné živnosti. V prípade, že by ste si vybavovali oprávnenie sami, len na správnych poplatkoch zaplatíte v tomto prípade sumu 80,- Eur. Ak využijete možnosť založenia živnosti bez starostí, bude Vás to stáť 44,- Eur a nemusíte nikam chodiť.

Celý proces založenia živnosti je zabezpečený na základe plnej moci.

Založenie živnosti prebieha nasledovne:

  1. Úvodná konzultácia pred založením živnosti, prostredníctvom ktorej zistíme predstavu o vašom podnikaní a poradíme vám pri výbere vhodných predmetov podnikania. Konzultácia prebieha osobne, telefonicky alebo elektronicky prostredníctvom e-mailu.
  2. Príprava vyhotovenie listín a ich doručenie na okresný úrad – odbor živnostenského podnikania a daňový úrad.
  3. Ohlásenie živnosti a vyžiadanie výpisu z registra trestov.
  4. Uhradíme za vás poplatky spojené s vybavením živnostenského oprávnenia.
  5. Po úspešnom založení vám bude doručená kompletná dokumentácia vrátane originálu osvedčenia o živnostenskom oprávnení tzv. živnosti na vašu adresu.

Celý proces vybavenia voľnej živnosti trvá zvyčajne do 3 pracovných dní. Proces vybavenia viazanej / remeselnej živnosti trvá zvyčajne do 5 pracovných dní.

Cenovú ponuku na založenie živnosti si môžete vyžiadať prostredníctvom kontaktného formulára

Uvedené služby vám zmluvne garantujú:

  • Dohodnutú cenu bez ďalších poplatkov. 
  • Garanciu vybavenia živnosti v dohodnutom termíne.
  • V prípade záujmu, kontaktujte zmluvného partnera podnikajte.sk prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky.

Kontaktný formulár (zakladanie spoločností)

Meno a priezvisko *
Váš email *
Vaše telefónne číslo *
Druh služby, o ktorú máte záujem *
Váš text *
Overenie *
verify
Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť Fontionnel & Co s.r.o. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.