KROS ponúka zľavu na softvér a súťaž o skvelé ceny

Túto jeseň získajú slovenské firmy a živnostníci nový softvér oveľa výhodnejšie. Firma KROS pre všetkých pripravila mimoriadnu akciu "Ušetrite a ešte vás aj odmeníme". Získate v nej programy a najlepšie služby so zľavou 25 % a navyše budete zaradený do žrebovania o 12 skvelých cien.

Akcia Ušetrite a ešte vás aj odmeníme

Rozhodnite sa teraz pre nový softvér do vašej firmy. Pri nákupe ekonomických a stavebných programov KROS teraz ušetríte desiatky eur vďaka 25% zľave. Získate obľúbené a kvalitné programy na vedenie účtovníctva a spracovanie miezd za výhodnú cenu.

K programom ALFA plus - jednoduché účtovníctvo, OLYMP - mzdy a personalistika a OMEGA - podvojné účtovníctvo dostanete Balík podpory až na 1 rok zadarmo, vďaka ktorému bez obáv zvládnete všetky legislatívne zmeny za začiatku roka 2017, vrátane daňových priznaní. Vo vyšších balíkoch podpory sú pripravené aj nadštandardné bonusy, ktoré neponúka žiadny iný dodávateľ softvéru – napr. predĺžené poradenstvo až 11 hodín denne a videoškolenia a publikácie zadarmo.

Program na vedenie jednoduchého účtovníctva získate už od 107,10 € s DPH, softvér na vedenie podvojného účtovníctva od 335,70 € s DPH a pomocníka pre správny výpočet miezd od 86,40 € s DPH. Stavebné firmy ocenia zníženú cenu novej generácie najpredávanejšieho stavebného softvéru CENKROS 4, ktorý ako jediný softvér pracuje s originálnou databázou CENEKON.

Praktické služby so zľavou

K programom si môžete objednať aj vybrané služby, ktoré výrazne uľahčujú každodenné spracovanie účtovníctva a faktúr. Vďaka službe iKONEKT jednoducho prepojíte vaše účtovníctvo s online fakturáciou, čo výrazne zrýchli spracovanie faktúr. Služba E-shop INTEO umožňuje jednoduché vytvorenie internetového obchodu prepojeného na účtovníctvo a sklad. Ak už e-shop máte, môžete automaticky sťahovať všetky objednávky a údaje zo skladu vďaka službe Konektor.

Odmeníme vás - získajte 3x pobyt a 9x softvér KROS za 1 €

Každý zákazník, ktorý využije jesennú akciu, bude zaradený do žrebovania o skvelé ceny - 3x rekreačný pobyt podľa vlastného výberu v hodnote 800 € a 9x softvér KROS len za 1 €. Šanca na výhru je vysoká, pretože sa žrebuje každý týždeň a účastníci, ktorí nevyhrajú, sú automaticky zaradení do ďalšieho žrebovania. Čím skôr akciu využijete, tým častejšie budete v žrebovaní.

Táto jeseň je na nákup softvéru naozaj ako stvorená.

KROS je lídrom na slovenskom trhu v segmente ekonomického, stavebného a znaleckého softvéru. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1995. V súčasnosti zamestnáva viac ako 250 zamestnancov. Softvér od KROSU používa viac ako 86 tisíc zákazníkov.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Aj vaše podnikanie môže byť šťastné a veselé

Dobrá správa pre podnikateľov zaplavila internet. Chcete tiež patriť medzi tých, ktorí z nej budú mať úžitok?

To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

Účtujte bez starostí so softvérom na prenájom

Nechce sa vám v tomto teple účtovať? Pomôžte si softvérom, ktorý si od júla môžete už aj prenajať.

Začína sa najrozsiahlejšia vzdelávacia aktivita v oblasti softvéru pre živnostníkov a firmy

Slovenskí podnikatelia sa opäť môžu zadarmo vzdelávať v oblasti ekonomických a stavebných programov. Na akcii Dni otvorených dverí 2017 sú pre nich pripravené stovky bezplatných termínov školení a konzultácií po celom Slovensku.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky