Realitné podnikanie

Ako si založiť vlastné realitné podnikanie (realitnú kanceláriu)? Aké sú podmienky podnikania v realitách a vykonávania realitnej činnosti? Aký je postup pri zakladaní realitného podnikania a rozbehu realitnej kancelárie ako s.r.o. alebo formou živnosti. Aké podmienky musí zakladateľ realitnej kancelárie spĺňať, aby mohol rozbehnúť podnikanie v realitách?

Stavebníctvo na Slovensku: čo ho čaká v roku 2022? Prezradia odborníci na stavebnej konferencii

Zvyšovanie cien, nový stavebný zákon či moderné technológie – čo čaká stavebníctvo, na čo sa pripraviť a čo nezanedbať? Dozviete sa už v marci na konferencii „Stavebníctvo 2022: Nástup digitalizácie“.

Marian Paták (Directreal): Všetky rozhodnutia, ktoré robím, robím tak, aby sme sa približovali k nášmu cieľu

Directreal je najväčšia slovenská franchisingová sieť realitných kancelárií. Na trhu s realitami pôsobí už od roku 2007 a za tú dobu sa jej podarilo v rámci Slovenska otvoriť 33 kancelárií a osloviť tisícky klientov.

Ako založiť realitnú kanceláriu?

Podnikanie v oblasti nehnuteľností je lákavou výzvou pre mnohých ľudí. Založenie vlastnej realitnej kancelárie si pritom vyžaduje aj splnenie osobitných podmienok. Prečítajte si článok o tom, ako v tejto oblasti začať podnikať v realitnej činnosti.

Realitná činnosť formou živnosti

Ako by ste mali postupovať pri začatí podnikania v realitnej činnosti, ak ste sa ako fyzická osoba rozhodli pre podnikanie formou živnosti.

Založenie realitnej kancelárie formou s. r. o.

Ak si chcete založiť vlastnú realitnú kanceláriu, ktorá bude mať formu spoločnosti s ručením obmedzeným, tak v nasledovnom článku sa dozviete postupnosť krokov, ktoré Vám to pomôžu.

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky