Podnikateľský nápad roka

Podnikateľský nápad roka je najväčšia podnikateľská súťaž na Slovensku. Podnikateľský nápad roka je súťaž, ktorá má identifikovať a oceniť inovatívne podnikateľské nápady mladých ľudí a propagovať podnikanie medzi mladými ľuďmi. Podnikateľský nápad roka vyhlasuje každoročne Združenie mladých podnikateľov Slovenska. Kto sa môže prihlásiť do Podnikateľského nápadu roka? Účastníci a víťazi Podnikateľského nápadu roka za posledné roky a ich príbehy.

Zažite Majstrovstvá sveta v hokeji 2015 celkom inak, vďaka startupu CHATR.tv

S aplikáciou CHATR.tv váš názor ma počínanie hráčov na ľadovej ploche neostane doma v obývačke.

Podnikateľské súťaže a ich prehľad pre rok 2015

Aké biznis súťaže plánujú organizátori na Slovnesku v roku 2015 a kedy bude možné sa do nich prihlásiť? Prinášame ucelený prehľad.

CV CANDY: o krok bližšie ku kvalitnejšiemu zamestnancovi či lepšej práci

Postavili most nad priepasťou medzi ľuďmi hľadajúcimi zamestnanie a firmami, ktoré pátrajú po kvalitných kandidátoch. Ľudia stojaci za šikovným projektom menom CV CANDY.

Podnikateľský nápad roka - cesta k vlastnému podnikateľskému príbehu

Už tretí ročník najväčšej biznis súťaže na Slovensku prekvapil kvalitou i kvantitou prihlásených projektov. Prínos súťaže Podnikateľský nápad roka však siaha ďaleko za hranice skupiny prihlásených súťažiacich.

Víziu štýlového motorkárskeho oblečenia premenili na realitu - KLMwear

KLMwear - unikátne spojenie funkčnosti a estetiky v motorkárskom oblečení svetu predstavili štyria fanúšikovia motocyklov, ktorí sú horlivými vyznávačmi motorkárskeho štýlu života. K tomu neodmysliteľne patrí funkčné oblečenie, ktorému sa rozhodli dodať potrebný štýl.


20deka: aplikácia, ktorá uľahčí nakupovanie

Chýbajúce potraviny a prázdna špajza by mali byť minulosťou! Aplikácia z dielne bratov Dermekovcov a ich kolegov totiž dokáže vytvoriť nákupný zoznam presne podľa potrieb vašej domácnosti a tiež ušetriť peniaze! Obľúbené potraviny do vašej špajze totiž doplní za zvýhodnenú cenu.

V zahraničí mu zachutil jablkový mušt, dnes ho vyrába pod vlastnou značkou Opre‘

Tri mesiace po skončení bakalárskeho štúdia sa spolu s mladším bratom naplno venuje riadeniu vlastnej firmy. Tá pre slovenského zákazníka vyrába osviežujúci alkoholický jablkový mušt s neopakovateľnou receptúrou pod značkou Opre‘

CHATR.TV: nová dimenzia sledovania televíznych programov

Slovo CHATR.tv sa zrejme čoskoro bude skloňovať aj vo vašej obývačke. Sľubuje totiž celkom novú formu zábavy pri sledovaní televízie. Teraz navyše so silným partnerom po boku: spoločnosťou ORANGE.


To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky