iKros

Užitočná online aplikácia na vystavovanie faktúr pre živnostníkov a malé firmy. Automatické vypĺňanie údajov o obchodných partneroch, prepojenie s e-shopom, automatické spracovanie úhrad z bankových výpisov, či prepojenie na účtové softvéry od firmy Kros. Tieto aj ďalšie výhody prináša podnikateľom tento šikovný pomocník.

Čaká nás mrazivý december! Podnikatelia a živnostníci však majú dôvod na radosť

Tento december bude výnimočný. Celé Slovensko zasiahne mrazivá vlna, ktorú budú okrem výdatného sneženia sprevádzať aj rekordne nízke teploty na celom území. Polárna zima ovplyvní nie len životy bežných ľudí, ale aj slovenské firmy a živnostníkov. V decembri totiž udrú zľavy 30% na ekonomický softvér KROS.

Vystavovanie faktúr

Opýtali sme sa mladých podnikateľov akým spôsobom vystavujú faktúry vo svojej firme.

Porovnanie online (cloudových) fakturačných aplikácií v roku 2015

Online fakturačné aplikácie sú u podnikateľov ako aj ich účtovníkov čoraz populárnejšie. V článku sa nachádza porovnanie až 31 vlastností vybraných slovenských on-line fakturačných aplikácií.

Čo oceňujú používatelia na bezplatnej online fakturácii iKROS?

Pavlovi Živčicovi, jednému z tvorcov aplikácie iKROS online faktúry zadarmo, sme položili pár otázok a zaujímalo nás, aké sú reálne ohlasy používateľov na túto službu a čo na iKROSe najviac oceňujú?

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky