Viedeň a Bratislava spájajú startupy

V bratislavskom Aston Business hoteli otvorí 4. decembra 2012 primátor hlavného mesta Milan Ftáčnik konferenciu Ako podporiť startupy z Viedne a Bratislavy. Podujatie je príležitosťou na diskusiu pre všetkých tých, ktorí sa venujú podpore startupov a majú inšpiratívne nápady ako napomôcť vzájomnej cezhraničnej spolupráci startupov v spomínaných mestách.

Konferencia sa koná v rámci projektu „TwinEntrepreneurs“, ktorý realizuje Združenie mladých podnikateľov Slovenska spolu s Vienna Business Agency a Národnou agentúrou pre rozvoj malého a stredného podnikania. Počas nasledujúcich dvoch rokov získajú inovatívne firmy z oboch strán hranice podporu pri ich cezhraničnej expanizi.

Viac o projekte ako aj o existujúcej podpore pre start-upy vo Viedni a v Bratislave sa dozviete v utorok 04. 12. 2012 na otváracej konferencii k projektu. Zúčastnia sa jej zástupcovia poradenských centier a coworkignových centier či venture kapitálových firiem z Viedne a Bratislavy. Viac informácií o programe nájdete na webe Združenia mladých podnikateľov Slovenska.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Podpora startupov: príležitosť vzdelávania aj získania partnerov

Začínajúce startupy a inovatívne projekty majú možnosť získať podporu, kontakty či investorov. Blíži sa 12. kolo súťaže inovatívnych projektov „Máš nápad?“

Umelá inteligencia pre život bez bariér: grantový program ponúka príležitosť aj slovenským startupom

Grant od spoločnosti Microsoft ponúka príležitosť aj pre slovenské startupy. O čo ide a čo môžete získať?

Podpora startupov: SBA im uhradí náklady spojené s účasťou na medzinárodných podujatiach

Startupy, ale aj zabehnuté podniky a nepodnikatelia majú šancu zúčastniť sa inovatívnych alebo technologických podujatí za nižšie náklady. Kto o podporu môže žiadať? Čo všetko SBA uhradí?

Poradenstvo pre začínajúcich podnikateľov - do 25 000 eur pre startup

Podpora začínajúcich podnikateľov uhradením poradenstva a konzultácií - to prináša program Startup sea od SBA. Kto môže o podporu požiadať a za akých podmienok?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky