Štúdium MBA online - získajte titul na London International Graduate School z pohodlia domova!

(PR článok) Pracujete na manažérskej pozícii a radi by ste si rozšírili svoje znalosti a získali titul MBA? Predstavujeme vám ponuku London International Graduate School online štúdia, ktoré účastníkom umožňuje získať titul MBA moderným spôsobom - prostredníctvom počítača pripojeného na internet. Výučbu môžete začať kedykoľvek a to v slovenskom, českom a anglickom jazyku. V rámci štúdia sa máte možnosť zúčastňovať worskhopov a vďaka online systému, kamier a chatu sa vám lektor môže naplno venovať.

Titul MBA je profesijný titul bežne používaný v západnej Európe alebo severnej Amerike pre vzdelávanie v manažérskej oblasti. Súčasťou tohto štúdia sú najčastejšie predmety ako Manažment, Projektové a strategické riadenie, Finančný manažment a manažérske účtovníctvo, Riadenie ľudských zdrojov, Marketing a komunikácia a pod. Kurzy sú často kombináciou teoretických a praktických znalostí s výbornou aplikovateľnosťou pre prax účastníkov.

Programy zamerané na získanie titulu MBA sú určené pre účastníkov s minimálne prvým stupňom vysokoškolského vzdelania a manažérskou praxou. MBA programy sú teda skôr určené pre manažérov, ktorí chcú zdokonaliť svoje schopnosti, ako pre študentov.Keďže sú účastníci najčastejšie zamestnaní a zaneprázdnení, programy sa konajú kombinovane alebo dištančne s využitím rôznych komunikačných technológií a e-learningu.

Ak sa rozhodnete spraviť si titul na London International Graduate School oplatí sa vám to z viacerých dôvodov. Tým prvým je samozrejme samotná náplň štúdia, ktorého cieľom nie je učiť ľudí poučky, ale reálne vás pripraviť do praxe. Výhodou sú konzultácie s reálnymi odborníkmi z praxe, ktorí chcú odovzdávať svoje skúsenosti ďalej. Ďalšou výhodou je možnosť časovej flexibility štúdia - študujete vtedy, keď máte na štúdium čas. Nemožno tiež opomenúť fakt, že prostredníctvom štúdia získate množstvo nových kontaktov a perličkou je možnosť využiť jazykový kurz na exotickom Hawai. Na konci kurzu okrem diplomu vydaného americkou univerzitou, získavate aj členstvo a výhody London Business Clubu.

Online MBA je drina. Je však len na vás, kedy si to odpracujete. Stačí zapnúť počítač, zaregistrovať sa v London International Graduate School a produktívne využiť čas, ktorý máte, na vlastné zdokonalenie sa. Nie nadarmo sa hovorí, že kto sa prestane vzdelávať dnes, ten sa počnúc zajtrajškom stáva nevzdelaný.

Ak máte nejaké otázky ohľadom prezentovanej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Biznis koučing alebo aj vy majte svojho Sokrata

Ako prebieha biznis koučing, čo od neho očakávať a na čo treba byť pripravený?

Keď skúsenosti už nestačia – alebo ako sa dnes vzdeláva moderný podnikateľ?

Aj vy hltáte nové informácie, čítate články, kupujete biznis knihy alebo počúvate rôzne audio nahrávky v snahe, že vám dajú nejaký návod? Že sa dozviete niečo zásadné a budete opäť krok pred konkurenciou?

Začína sa najrozsiahlejšia vzdelávacia aktivita v oblasti softvéru pre živnostníkov a firmy

Slovenskí podnikatelia sa opäť môžu zadarmo vzdelávať v oblasti ekonomických a stavebných programov. Na akcii Dni otvorených dverí 2017 sú pre nich pripravené stovky bezplatných termínov školení a konzultácií po celom Slovensku.

Online vzdelávaním k úspešnému biznisu

Chcete sa naučiť niečo nové a zároveň pomôcť svojej firme rásť a napredovať? Nikdy to nebolo jednoduchšie. Vďaka online kurzom sa môžete zdokonaliť v marketingu, manažovaní, ale napríklad aj v programovaní či grafike. Pozrite si niekoľko kurzov a platforiem, ktoré vám v tom môžu pomôcť. Pod každou platformou nájdete aj cenu a info o tom, či si kurzy môžete robiť cez smartfón – ak máte málo času, určite to oceníte. :)
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky