Štúdium MBA online - získajte titul na London International Graduate School z pohodlia domova!

(PR článok) Pracujete na manažérskej pozícii a radi by ste si rozšírili svoje znalosti a získali titul MBA? Predstavujeme vám ponuku London International Graduate School online štúdia, ktoré účastníkom umožňuje získať titul MBA moderným spôsobom - prostredníctvom počítača pripojeného na internet. Výučbu môžete začať kedykoľvek a to v slovenskom, českom a anglickom jazyku. V rámci štúdia sa máte možnosť zúčastňovať worskhopov a vďaka online systému, kamier a chatu sa vám lektor môže naplno venovať.

Titul MBA je profesijný titul bežne používaný v západnej Európe alebo severnej Amerike pre vzdelávanie v manažérskej oblasti. Súčasťou tohto štúdia sú najčastejšie predmety ako Manažment, Projektové a strategické riadenie, Finančný manažment a manažérske účtovníctvo, Riadenie ľudských zdrojov, Marketing a komunikácia a pod. Kurzy sú často kombináciou teoretických a praktických znalostí s výbornou aplikovateľnosťou pre prax účastníkov.

Programy zamerané na získanie titulu MBA sú určené pre účastníkov s minimálne prvým stupňom vysokoškolského vzdelania a manažérskou praxou. MBA programy sú teda skôr určené pre manažérov, ktorí chcú zdokonaliť svoje schopnosti, ako pre študentov.Keďže sú účastníci najčastejšie zamestnaní a zaneprázdnení, programy sa konajú kombinovane alebo dištančne s využitím rôznych komunikačných technológií a e-learningu.

Ak sa rozhodnete spraviť si titul na London International Graduate School oplatí sa vám to z viacerých dôvodov. Tým prvým je samozrejme samotná náplň štúdia, ktorého cieľom nie je učiť ľudí poučky, ale reálne vás pripraviť do praxe. Výhodou sú konzultácie s reálnymi odborníkmi z praxe, ktorí chcú odovzdávať svoje skúsenosti ďalej. Ďalšou výhodou je možnosť časovej flexibility štúdia - študujete vtedy, keď máte na štúdium čas. Nemožno tiež opomenúť fakt, že prostredníctvom štúdia získate množstvo nových kontaktov a perličkou je možnosť využiť jazykový kurz na exotickom Hawai. Na konci kurzu okrem diplomu vydaného americkou univerzitou, získavate aj členstvo a výhody London Business Clubu.

Online MBA je drina. Je však len na vás, kedy si to odpracujete. Stačí zapnúť počítač, zaregistrovať sa v London International Graduate School a produktívne využiť čas, ktorý máte, na vlastné zdokonalenie sa. Nie nadarmo sa hovorí, že kto sa prestane vzdelávať dnes, ten sa počnúc zajtrajškom stáva nevzdelaný.

Ak máte nejaké otázky ohľadom prezentovanej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Vstupenky zdarma na Online festival vzdelávania 2024

Tri dni nabité užitočnými tipmi pre biznis. Na čo sa môžete tešiť na 5. ročníku Online festivalu vzdelávania a ako sa zúčastniť?

Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Online festival vzdelávania 2022: digitalizácia účtovníctva či inflácia očami odborníkov

Ako optimalizovať dane, šetriť náklady vďaka digitalizácii či ako sa vyrovnať s infláciou bez nutnosti zdražovať produkty? Nielen v týchto témach poradia experti z praxe na treťom ročníku Online festivalu vzdelávania.

Druhý ročník Online festivalu vzdelávania je „za rohom“. Na aké témy sa môžete tešiť?

Ako si zjednodušiť evidenciu príspevkov na stravovanie? Ako vo firme využiť dobu e-shopovú? Bezplatný sedemdňový program nabitý informáciami, ktoré pomôžu nielen v podnikaní.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky