Štúdium MBA online - získajte titul na London International Graduate School z pohodlia domova!

(PR článok) Pracujete na manažérskej pozícii a radi by ste si rozšírili svoje znalosti a získali titul MBA? Predstavujeme vám ponuku London International Graduate School online štúdia, ktoré účastníkom umožňuje získať titul MBA moderným spôsobom - prostredníctvom počítača pripojeného na internet. Výučbu môžete začať kedykoľvek a to v slovenskom, českom a anglickom jazyku. V rámci štúdia sa máte možnosť zúčastňovať worskhopov a vďaka online systému, kamier a chatu sa vám lektor môže naplno venovať.

Titul MBA je profesijný titul bežne používaný v západnej Európe alebo severnej Amerike pre vzdelávanie v manažérskej oblasti. Súčasťou tohto štúdia sú najčastejšie predmety ako Manažment, Projektové a strategické riadenie, Finančný manažment a manažérske účtovníctvo, Riadenie ľudských zdrojov, Marketing a komunikácia a pod. Kurzy sú často kombináciou teoretických a praktických znalostí s výbornou aplikovateľnosťou pre prax účastníkov.

Programy zamerané na získanie titulu MBA sú určené pre účastníkov s minimálne prvým stupňom vysokoškolského vzdelania a manažérskou praxou. MBA programy sú teda skôr určené pre manažérov, ktorí chcú zdokonaliť svoje schopnosti, ako pre študentov.Keďže sú účastníci najčastejšie zamestnaní a zaneprázdnení, programy sa konajú kombinovane alebo dištančne s využitím rôznych komunikačných technológií a e-learningu.

Ak sa rozhodnete spraviť si titul na London International Graduate School oplatí sa vám to z viacerých dôvodov. Tým prvým je samozrejme samotná náplň štúdia, ktorého cieľom nie je učiť ľudí poučky, ale reálne vás pripraviť do praxe. Výhodou sú konzultácie s reálnymi odborníkmi z praxe, ktorí chcú odovzdávať svoje skúsenosti ďalej. Ďalšou výhodou je možnosť časovej flexibility štúdia - študujete vtedy, keď máte na štúdium čas. Nemožno tiež opomenúť fakt, že prostredníctvom štúdia získate množstvo nových kontaktov a perličkou je možnosť využiť jazykový kurz na exotickom Hawai. Na konci kurzu okrem diplomu vydaného americkou univerzitou, získavate aj členstvo a výhody London Business Clubu.

Online MBA je drina. Je však len na vás, kedy si to odpracujete. Stačí zapnúť počítač, zaregistrovať sa v London International Graduate School a produktívne využiť čas, ktorý máte, na vlastné zdokonalenie sa. Nie nadarmo sa hovorí, že kto sa prestane vzdelávať dnes, ten sa počnúc zajtrajškom stáva nevzdelaný.

Ak máte nejaké otázky ohľadom prezentovanej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Druhý ročník Online festivalu vzdelávania je „za rohom“. Na aké témy sa môžete tešiť?

Ako si zjednodušiť evidenciu príspevkov na stravovanie? Ako vo firme využiť dobu e-shopovú? Bezplatný sedemdňový program nabitý informáciami, ktoré pomôžu nielen v podnikaní.

Rekordná účasť na prvom slovenskom festivale vzdelávania

Ani korona neodradila ekonómov, účtovníkov a stavbárov od účasti na najväčšom festivale vzdelávania na Slovensku. Webináre si pozrelo takmer 8 000 podnikateľov.

Finančná správa ponúka firmám v čase koronakrízy bezplatné školenia

Finančná správa, v snahe pomôcť svojim klientom v čase koronakrízy, opäť spúšťa bezplatné školenia. Školenia sú špecificky zamerané na firmy a na zmeny, ktoré sa ich týkajú v čase pandémie. V júni naplánovala zatiaľ šesť termínov v troch mestách na Slovensku.

Online kurzy - študujte zadarmo na svetových univerzitách

Kde nájdete špičkové online kurzy a ako si vybrať pre seba ten najvhodnejší? Prihláste sa bezplatne na školu, kde študoval aj Bill Gates či Barack Obama.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky