Odkiaľ získať peniaze na začatie a rozbeh podnikania

Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania v rámci iniciatívy Enterprise Europe Network si Vás 30. septembra 2010 dovoľuje pozvať do Šale na seminár Odkiaľ získať peniaze na začatie a rozbeh podnikania.

Cieľom seminára je informovať existujúcich a začínajúcich podnikateľov, ako aj širokú verejnosť o možnostiach finančnej podpory na európskej a miestnej úrovni.

Hlavné témy:

  • problémy s financovaním MSP (Slovenský živnostenský zväz?)
  • štrukturálne fondy
  • finančná podpora EÚ pre inovácie, vedu a výskum
  • príspevky ÚPSVaR na začatie a rozbeh podnikania
  • dotácia, granty (napr. SAMRS, SARIO apod.)
  • mikropôžičky (NARMSP, BIC/RPIC resp. SZRB)
  • rizikový kapitál (Fond Fondov s.r.o.)
  • služby európskej siete Enterprise Europe Network pre existujúcich a začínajúcich podnikateľov

Podmienky účasti:
Účasť na seminári, ktorý je určený existujúcim a začínajúcim podnikateľom, ako aj širokej verejnosti, je bezplatná. Podujatie sa uskutoční dňa 30. septembra 2010 v Šali (miesto upresníme neskôr). Registrácia prebieha on-line. Posledný termín na registráciu je 27. septembra 2010.

 

Kontakt:

Národná agentúra pre rozvoj
malého a stredného podnikania
Ing. Tigran ALEKSANYAN
tel.: 02/50 24 45 15, e-mail: aleksanyan@nadsme.sk

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Slovák absolvoval prestížny podnikateľský kurz MIT Bootcamp. Nebojte sa chýb a zlyhania, odkazuje

Má len 23 rokov, no už stihol založiť vlastnú firmu, absolvovať jeden z najprestížnejších podnikateľských programov na Massachusetts Institute of Technology a dostať sa na Harvard University.

Poznáme top 7 tém tohtoročnej e-shop konferencie CREATIVE summit & EXPO

Od objednávky k objednávke či od produktu k zákazníkovi. Aj tak by sme mohli charakterizovať bežný deň majiteľov e-shopov. Chod internetového obchodu si vyžaduje veľa času a energie a na sledovanie trendov či noviniek z tejto sféry tak nezostáva veľa času. Ako to dobehnúť?

Štát podporí účasť startu-pov na najväčšom ruskom stavebnom veľtrhu. Prihláste sa

Máte start-up určený pre stavbárov a plánujete expandovať do Ruska alebo strednej Ázie? SARIO ponúka preplatenie časti nákladov pri účasti na stavebnom veľtrhu MosBuild2019. Prihlásiť sa môžete do 15.1.2019.

Konferencia alebo workshop kdekoľvek v EÚ úplne zadarmo

Chcete svoje podnikanie posunúť dopredu a hľadať inšpiráciu v zahraničí? Stačí si vybrať medzinárodné odborné podujatie, ktoré by sa vám mohlo hodiť pre ďalší rozvoj vášho podnikania. O bezplatný vstup, letenku a ubytovanie sa postará SBA.