Hľadanie vlastnej cesty v podnikaní aj v živote

Konferencia plná inšpirácií a námetov, praktických skúseností prednášajúcich a diskusií.

Po výbornej účasti a atmosfére v minulom roku sa v Žiline v dňoch 29 – 30.4. 2014 uskutoční ďalší ročník konferencie Podnikatelia spojte sa!, na ktorej sa stretnú desiatky podnikateľov, vrcholových manažérov a živnostníkov.

Kľúčovou myšlienkou konferencie je spájať podnikateľov a vytvárať spoločenstvo pre kooperáciu, výmenu skúseností a hľadanie vlastnej cesty. Bude sa diskutovať aj o kľúčových trendoch, ktoré budú v najbližších rokoch zásadne ovplyvňovať svet podnikania.

O svojich skúsenostiach, prehrách a úspechoch budú hovoriť ľudia, ktorí našli svoju vlastnú cestu v podnikaní aj v živote:

Držiteľ ocenenia Podnikateľ roka 2012  Vladimír Levársky, ktorý za necelých 20 rokov vybudoval firmu OMS a dnes udáva svetové trendy v oblasti svetelnej techniky, Milan Zelený, profesor Fordham University New York, ktorý bude hovoriť o najnovších transformačných trendoch vo svete biznisu, Ján Košturiak, IPA Slovakia, ktorý stál pri rozbehu niekoľkých úspešných podnikateľských projektov. Ďalšími rečníkmi budú Štefan Súkeník (Kinekus), Michal Meško (Martinus), Marián Kolník (FranklinCovey Czech), Peter Pallo, Patrik Paul (Paul + Murín Creative), Michal Poppe (Blueweb) a ďalší.

Rečníci budú diskutovať na témy:

  • Hľadanie vlastnej cesty v podnikaní
  • Najväčšie riziko je dnes hra na istotu
  • Šetrením ešte nik nezbohatol
  • 3V v podnikaní – Výkonnosť, Výnimočnosť, Vášeň
  • Vstupujeme do sveta obrovských príležitostí, kto ich neuvidí, ohrozuje seba

Účastníci sa takto môžu priamo inšpirovať od slovenských podnikateľov, ktorí prispeli k prieniku slovenských produktov do sveta, nadviazať nové kontakty a vymeniť si svoje skúsenosti.

Aktuálny program a vstupenky nájdete na stránke konferencie.

 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Ako vybudovať silnú rodinnú firmu? Zistíte na unikátnom podujatí

Inšpiráciu či vedomosti od skúsených expertov ponúkne Medzinárodný kongres rodinných firiem. Už o pár dní sa o skúsenosti podelí aj 46. nástupca najstaršieho rodinného hotela na svete.

Druhý ročník Online festivalu vzdelávania je „za rohom“. Na aké témy sa môžete tešiť?

Ako si zjednodušiť evidenciu príspevkov na stravovanie? Ako vo firme využiť dobu e-shopovú? Bezplatný sedemdňový program nabitý informáciami, ktoré pomôžu nielen v podnikaní.

Rekordná účasť na prvom slovenskom festivale vzdelávania

Ani korona neodradila ekonómov, účtovníkov a stavbárov od účasti na najväčšom festivale vzdelávania na Slovensku. Webináre si pozrelo takmer 8 000 podnikateľov.

Rodinné firmy sa stretnú na unikátnom podujatí

Renomovaní zahraniční experti a majitelia rodinných firiem zo sveta pomôžu slovenským rodinným podnikom vyhnúť sa chybám pri generačnej výmene a poradia ako úspešne rásť.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky