Hľadanie vlastnej cesty v podnikaní aj v živote

Konferencia plná inšpirácií a námetov, praktických skúseností prednášajúcich a diskusií.

Po výbornej účasti a atmosfére v minulom roku sa v Žiline v dňoch 29 – 30.4. 2014 uskutoční ďalší ročník konferencie Podnikatelia spojte sa!, na ktorej sa stretnú desiatky podnikateľov, vrcholových manažérov a živnostníkov.

Kľúčovou myšlienkou konferencie je spájať podnikateľov a vytvárať spoločenstvo pre kooperáciu, výmenu skúseností a hľadanie vlastnej cesty. Bude sa diskutovať aj o kľúčových trendoch, ktoré budú v najbližších rokoch zásadne ovplyvňovať svet podnikania.

O svojich skúsenostiach, prehrách a úspechoch budú hovoriť ľudia, ktorí našli svoju vlastnú cestu v podnikaní aj v živote:

Držiteľ ocenenia Podnikateľ roka 2012  Vladimír Levársky, ktorý za necelých 20 rokov vybudoval firmu OMS a dnes udáva svetové trendy v oblasti svetelnej techniky, Milan Zelený, profesor Fordham University New York, ktorý bude hovoriť o najnovších transformačných trendoch vo svete biznisu, Ján Košturiak, IPA Slovakia, ktorý stál pri rozbehu niekoľkých úspešných podnikateľských projektov. Ďalšími rečníkmi budú Štefan Súkeník (Kinekus), Michal Meško (Martinus), Marián Kolník (FranklinCovey Czech), Peter Pallo, Patrik Paul (Paul + Murín Creative), Michal Poppe (Blueweb) a ďalší.

Rečníci budú diskutovať na témy:

  • Hľadanie vlastnej cesty v podnikaní
  • Najväčšie riziko je dnes hra na istotu
  • Šetrením ešte nik nezbohatol
  • 3V v podnikaní – Výkonnosť, Výnimočnosť, Vášeň
  • Vstupujeme do sveta obrovských príležitostí, kto ich neuvidí, ohrozuje seba

Účastníci sa takto môžu priamo inšpirovať od slovenských podnikateľov, ktorí prispeli k prieniku slovenských produktov do sveta, nadviazať nové kontakty a vymeniť si svoje skúsenosti.

Aktuálny program a vstupenky nájdete na stránke konferencie.

 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Vstupenky zdarma na Online festival vzdelávania 2024

Tri dni nabité užitočnými tipmi pre biznis. Na čo sa môžete tešiť na 5. ročníku Online festivalu vzdelávania a ako sa zúčastniť?

Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Podnikateľské misie firmám otvárajú dvere na zahraničné trhy

Podnikatelia sa môžu zúčastniť zahraničných veľtrhov či navštíviť spoločnosti v rôznych krajinách, no misie sa organizujú aj na Slovensku. Ako sa registrovať, aké sú podmienky a s akými nákladmi počítať?

INOFEST 2022: tretí ročník festivalu inovácií sa blíži

Prezentácie od popredných odborníkov, tematické workshopy aj networkingové stretnutia ponúka nadchádzajúci INOFEST. Čo ďalšie je pripravené, kedy a kde sa uskutoční a pre koho je určený?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky