Hľadanie vlastnej cesty v podnikaní aj v živote

Hľadanie vlastnej cesty v podnikaní aj v živote

Konferencia plná inšpirácií a námetov, praktických skúseností prednášajúcich a diskusií.

Po výbornej účasti a atmosfére v minulom roku sa v Žiline v dňoch 29 – 30.4. 2014 uskutoční ďalší ročník konferencie Podnikatelia spojte sa!, na ktorej sa stretnú desiatky podnikateľov, vrcholových manažérov a živnostníkov.

Kľúčovou myšlienkou konferencie je spájať podnikateľov a vytvárať spoločenstvo pre kooperáciu, výmenu skúseností a hľadanie vlastnej cesty. Bude sa diskutovať aj o kľúčových trendoch, ktoré budú v najbližších rokoch zásadne ovplyvňovať svet podnikania.

O svojich skúsenostiach, prehrách a úspechoch budú hovoriť ľudia, ktorí našli svoju vlastnú cestu v podnikaní aj v živote:

Držiteľ ocenenia Podnikateľ roka 2012  Vladimír Levársky, ktorý za necelých 20 rokov vybudoval firmu OMS a dnes udáva svetové trendy v oblasti svetelnej techniky, Milan Zelený, profesor Fordham University New York, ktorý bude hovoriť o najnovších transformačných trendoch vo svete biznisu, Ján Košturiak, IPA Slovakia, ktorý stál pri rozbehu niekoľkých úspešných podnikateľských projektov. Ďalšími rečníkmi budú Štefan Súkeník (Kinekus), Michal Meško (Martinus), Marián Kolník (FranklinCovey Czech), Peter Pallo, Patrik Paul (Paul + Murín Creative), Michal Poppe (Blueweb) a ďalší.

Rečníci budú diskutovať na témy:

  • Hľadanie vlastnej cesty v podnikaní
  • Najväčšie riziko je dnes hra na istotu
  • Šetrením ešte nik nezbohatol
  • 3V v podnikaní – Výkonnosť, Výnimočnosť, Vášeň
  • Vstupujeme do sveta obrovských príležitostí, kto ich neuvidí, ohrozuje seba

Účastníci sa takto môžu priamo inšpirovať od slovenských podnikateľov, ktorí prispeli k prieniku slovenských produktov do sveta, nadviazať nové kontakty a vymeniť si svoje skúsenosti.

Aktuálny program a vstupenky nájdete na stránke konferencie.

 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk

PR článok

Vzdelávajte a informujte svojich potenciálnych zákazníkov prostredníctvom praktických článkov a PR správ na podnikajte.sk - najväčšom špecializovanom podnikateľskom portáli v SR. Prečítajte si bližšie informácie o podmienkach textovej inzercie u nás.


Štát podporí účasť startu-pov na najväčšom ruskom stavebnom veľtrhu. Prihláste sa

Máte start-up určený pre stavbárov a plánujete expandovať do Ruska alebo strednej Ázie? SARIO ponúka preplatenie časti nákladov pri účasti na stavebnom veľtrhu MosBuild2019. Prihlásiť sa môžete do 15.1.2019.

Konferencia alebo workshop kdekoľvek v EÚ úplne zadarmo

Chcete svoje podnikanie posunúť dopredu a hľadať inšpiráciu v zahraničí? Stačí si vybrať medzinárodné odborné podujatie, ktoré by sa vám mohlo hodiť pre ďalší rozvoj vášho podnikania. O bezplatný vstup, letenku a ubytovanie sa postará SBA.

Innovation Day 2018 dopadol na výbornú!

Druhý ročník podujatia Innovation Day 2018 umožnil stretnutie perspektívnych slovenských startupov a veľkých globálnych hráčov na jednom mieste. Nadväzovanie kontaktov so zahraničnými firmami je totiž výborným prostriedkom ďalšieho rozvoja ich podnikania.

Príďte diskutovať so Sajfom a ďalšími, ako uspieť v biznise

Podnikateľov čaká nálož informácií o tom, ako nájsť zamestnancov, prečo sa zero waste oplatí a čo je nové v online biznise.