Zdenko Hoschek

Zdenko Hoschek je mladý úspešný podnikateľ, spolumajiteľ spoločnosti Creative Web s.r.o., finalista súťaže Mladý inovatívny podnikateľ 2014 a člen Združenia mladých podnikateľov Slovenska. Stál pri vzniku alebo rozvoji portálov obedovat.sk, nakupovat.sk, relaxovat.sk a jeho najúspešnejším projektom je zľavový portál ZlavaDna.sk, v Česku SlevaDne.cz. Čo ho inšpirovalo k podnikaniu a aké boli jeho začiatky? Čo by poradil ďalším potenciálnym podnikateľom? 

Ako byť úspešným lídrom? Rozprávali sme sa so Zdenkom Hoschekom, šéfom ZlavaDna.sk

Zdenko Hoschek je podnikateľom od roku 2010. Za tento krátky čas sa mu podarilo vybudovať firmu, ktorá má ročný obrat 25 mil. eur, zamestnáva viac než 120 ľudí a v minulom roku predala 2 svoje projekty indicko-americkej firme za 3,25 mil. USD. Okrem toho zbiera ceny pre firmu i ako jednotlivec doma aj v zahraničí. Čo stojí za jeho úspechom? Zdenko vraví, že je za tým vedomá práca s emóciami.

S kolegami nevedeli, kam na obed, ich nápad im zarobil milióny

Po rokoch fungovania menia portály Obedovat.sk a Lunchtime.cz svojho majiteľa. Ďalšie narodeniny tak oslávia s novými šéfmi v indickej spoločnosti Zomato. Ich ponuka bola totiž pre mladých Slovákov neodolateľná.

Indický investor kúpil Lunchtime.cz a Obedovat.sk za 2,44 mil. EUR

Indická spoločnosť Zomato, jeden z najväčších reštauračných sprievodcov so zastúpením v 15 krajinách kúpil portály Lunchtime.cz a Obedovat.sk. Jednotky na slovenskom a českom trhu kupuje od spoločnosti Creative Web Group za 3,25 mil. USD (2,44 mil. EUR).

Mladý inovatívny podnikateľ 2014

Dňa 10.06.2014 sa už po ôsmy krát konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov celoslovenskej súťaže „Mladý inovatívny podnikateľ. Súťaž Mladý inovatívny podnikateľ 2014 má za cieľ vyzdvihnúť a predstaviť širokej verejnosti mladých kreatívnych, inovatívnych podnikateľov, ktorí sú úspešní vo svojom odvetví podnikania.

Deloitte: ZlavaDna.sk patrí k európskej špičke

Spoločnosť Deloitte udelila slovenskej firme CreativeWeb, ktorá prevádzkuje portál ZlavaDna.sk prestížne ocenenie za najrýchlejšie technologicky rastúcu spoločnosť v Strednej Európe a v kategórii Rising stars ju zaradil do TOP 10 najúspešnejších stredoeurópskych firiem.


Zdenko Hoschek (ZlavaDna.sk): Skúšajte stále viac a viac nových vecí

ZlavaDna.sk je najväčší portál hromadného nakupovania na Slovensku. Na stránke ZlavaDna.sk je možné nájsť denne aktualizovanú ponuku stoviek zliav do veľkého množstva zariadení – reštaurácií, salónov krásy, na športoviská či kultúrne podujatia. Taktiež široký výber ponúk z oblasti cestovania a iných tovarov alebo služieb, so zľavou minimálne päťdesiat percent. Spoločnostiam, ktoré majú na ZlavaDna.sk uverejnenú ponuku, portál zase ponúka možnosť prilákať nových zákazníkov, zvýšiť obrat alebo zisk.

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky