Techmatch Slovakia


7 tipov, ako úspešne prezentovať svoj startup

Rozpovedzte svoj biznis príbeh čo najefektívnejšie. Sedem pravidiel úspešnej prezentácie startupom prezradila špička svetovej podnikateľskej scény.

Český start-up SEWIO si vďaka novej technológii podmaňuje internet vecí

Brnenská spoločnosť SEWIO vyvinula bezdrôtovú rádiovú technológiu, ktorá dokáže merať na vzdialenosť 30 cm presne. Na konferencii TechMatch Slovakia 2015 sme sa zhovárali s výkonným riaditeľom firmy Sewio Networks s.r.o. Milanom Šimekom o novej komunikačnej technológii UWB.

Už žiadne straty, iba nálezy. Zoznámte sa so startupom Locca

Viedenský startup, vďaka ktorému môžete svoje dieťa lokalizovať jednoducho a bezpečne. Už sa viac nemusíte báť.

StoryBy: Pinterest písaného slova

Tradičná on-line reklama je mŕtva a značky potrebujú nové spôsoby ako sa spojiť so svojimi odberateľmi. StoryBy verí, že v kráse konverzácie sa nachádza i ziskový potenciál, a preto svojim užívateľom platí za obsah, ktorý zdieľajú. Predstavujeme vám start-up: StoryBy!

Revolucionár v oblasti bezdrôtových technológií: Neplytvajte časom na investorov, ktorí o váš nápad nemajú záujem

Mladý podnikateľ s južanskými koreňmi radí, ako presvedčiť investora o sile svojho nápadu a ako naložiť so získanými financiami. Talian Igor Spinella väčšinu z nich investoval do patentov.


Čas vlastníctva je dávno preč. Žijeme v ére zdieľania a požičiavania si vecí!

Juha Christensen zasvätil svoju kariéru budovaniu digitálnych ekosystémov. Vášnivo verí, že každá veľká myšlienka si zaslúži úspech.

Guy Kawasaki: 10 vecí, ktoré som sa naučil od Steva Jobsa

Poznáme 10 krokov, ktoré spravia z vašej značky hodnotu. Marketér Guy Kawasaki priviedol v osemdesiatych rokoch na trh osobný počítač Apple. Na konferencii TechMatch Slovakia 2015 v Bratislave vystúpil v hodinovej prednáške, počas ktorej sa podelil o svoje skúsenosti.

Na TechMatch Slovakia 2015 sa registrovalo už takmer 600 účastníkov

Prvých amerických hostí TechMatch Slovakia 2015 fascinovala bratislavská Biela noc a desiatky tisíc návštevníkov večernej a nočnej Bratislavy


To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky