Na TechMatch Slovakia 2015 sa registrovalo už takmer 600 účastníkov

Prvých amerických hostí TechMatch Slovakia 2015 fascinovala bratislavská Biela noc a desiatky tisíc návštevníkov večernej a nočnej Bratislavy

Na program podujatia TechMatch Slovakia 2015 bolo v sobotu pred 17.00 hod. registrovaných 595 účastníkov (právnické a fyzické osoby) zo Slovenska aj zo zahraničia. Prvých amerických hostí, ktorí dorazili do Bratislavy už včera večer, navyše privítala perfektná atmosféra prvej bratislavskej Bielej noci.

„Hovorí sa tomu náhoda, alebo česky kouzlo nechtěného, ale včerajšia prechádzka nočnou Bratislavou s Ruevenom Cohenom (Chief Technology Advocate – Citrix) a Billom Reichertom (Manage Director Garage Technology Ventures) bola super. Krajšie privítanie na Slovensku sa ani nemohlo podariť“, povedal generálny riaditeľ SBA Branislav Šafárik, ktorý včera podvečer prvých hostí TechMatch Slovakia 2015 osobne vítal.

Ďalší špičkoví hostia prichádzajú dnes večer a príchod hlavného spíkra Guya Kawasakiho sa očakáva v utorok večer. Dnes sa začne bratislavská Stará tržnica premieňať na bootcamp, kde sa budú startupy v pondelok a utorok pod dohľadom mentorov zo Silicon Valley pripravovať na vystúpenia pred investormi.

Viac informácií nájdete na stránke www.techmatchslovakia.com

TechMatch Slovakia 2015

TechMatch Slovakia 2015 je významné podujatie organizované Slovak Business Agency. Jeho ambíciou je prepojiť popredné technologicky orientované startupy na globálnu korporátnu a investičnú sféru koncentrovanú predovšetkým v prostredí Silicon Valley, USA.  Konferencia v Bratislave privíta 30 zástupcov najvýznamnejších nadnárodných korporácií ako Adobe, Fujitsu, LG, Oracle, Salesforce, Sony a profesorov z Univerzity v Berkeley, investorov zo Silicon Valley a 60 startupov zo Slovenska a Európy. Program sa skladá z Bootcampu, počas ktorého si startupisti pod dozorom expertov zo Silicon Valley budú zdokonaľovať svoje schopnosti v prezentovaní sa. Tieto zručnosti startupisti zúročia neskôr, keď predstúpia so svojimi nápadmi pred odbornú porotu a potenciálnych investorov. Tretí a štvrtý deň vystúpia s príhovormi, prednáškami a panelovými diskusiami svetovo známe osobnosti z oblasti technológií a inovácií. Posledný deň budú mať startupisti možnosť stretnúť sa individuálne s investormi. Slovenské startupy vyberie komisia zložená z odborníkov z verejného, súkromného, investorského a akademického prostredia. Nad podujatím TechMatch Slovakia 2015 prevzal záštitu podpredseda vlády a minister financií SR Peter Kažimír. 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Vstupenky zdarma na Online festival vzdelávania 2024

Tri dni nabité užitočnými tipmi pre biznis. Na čo sa môžete tešiť na 5. ročníku Online festivalu vzdelávania a ako sa zúčastniť?

Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Podnikateľské misie firmám otvárajú dvere na zahraničné trhy

Podnikatelia sa môžu zúčastniť zahraničných veľtrhov či navštíviť spoločnosti v rôznych krajinách, no misie sa organizujú aj na Slovensku. Ako sa registrovať, aké sú podmienky a s akými nákladmi počítať?

INOFEST 2022: tretí ročník festivalu inovácií sa blíži

Prezentácie od popredných odborníkov, tematické workshopy aj networkingové stretnutia ponúka nadchádzajúci INOFEST. Čo ďalšie je pripravené, kedy a kde sa uskutoční a pre koho je určený?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky