Na TechMatch Slovakia 2015 sa registrovalo už takmer 600 účastníkov

Prvých amerických hostí TechMatch Slovakia 2015 fascinovala bratislavská Biela noc a desiatky tisíc návštevníkov večernej a nočnej Bratislavy

Na program podujatia TechMatch Slovakia 2015 bolo v sobotu pred 17.00 hod. registrovaných 595 účastníkov (právnické a fyzické osoby) zo Slovenska aj zo zahraničia. Prvých amerických hostí, ktorí dorazili do Bratislavy už včera večer, navyše privítala perfektná atmosféra prvej bratislavskej Bielej noci.

„Hovorí sa tomu náhoda, alebo česky kouzlo nechtěného, ale včerajšia prechádzka nočnou Bratislavou s Ruevenom Cohenom (Chief Technology Advocate – Citrix) a Billom Reichertom (Manage Director Garage Technology Ventures) bola super. Krajšie privítanie na Slovensku sa ani nemohlo podariť“, povedal generálny riaditeľ SBA Branislav Šafárik, ktorý včera podvečer prvých hostí TechMatch Slovakia 2015 osobne vítal.

Ďalší špičkoví hostia prichádzajú dnes večer a príchod hlavného spíkra Guya Kawasakiho sa očakáva v utorok večer. Dnes sa začne bratislavská Stará tržnica premieňať na bootcamp, kde sa budú startupy v pondelok a utorok pod dohľadom mentorov zo Silicon Valley pripravovať na vystúpenia pred investormi.

Viac informácií nájdete na stránke www.techmatchslovakia.com

TechMatch Slovakia 2015

TechMatch Slovakia 2015 je významné podujatie organizované Slovak Business Agency. Jeho ambíciou je prepojiť popredné technologicky orientované startupy na globálnu korporátnu a investičnú sféru koncentrovanú predovšetkým v prostredí Silicon Valley, USA.  Konferencia v Bratislave privíta 30 zástupcov najvýznamnejších nadnárodných korporácií ako Adobe, Fujitsu, LG, Oracle, Salesforce, Sony a profesorov z Univerzity v Berkeley, investorov zo Silicon Valley a 60 startupov zo Slovenska a Európy. Program sa skladá z Bootcampu, počas ktorého si startupisti pod dozorom expertov zo Silicon Valley budú zdokonaľovať svoje schopnosti v prezentovaní sa. Tieto zručnosti startupisti zúročia neskôr, keď predstúpia so svojimi nápadmi pred odbornú porotu a potenciálnych investorov. Tretí a štvrtý deň vystúpia s príhovormi, prednáškami a panelovými diskusiami svetovo známe osobnosti z oblasti technológií a inovácií. Posledný deň budú mať startupisti možnosť stretnúť sa individuálne s investormi. Slovenské startupy vyberie komisia zložená z odborníkov z verejného, súkromného, investorského a akademického prostredia. Nad podujatím TechMatch Slovakia 2015 prevzal záštitu podpredseda vlády a minister financií SR Peter Kažimír. 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Ako vybudovať silnú rodinnú firmu? Zistíte na unikátnom podujatí

Inšpiráciu či vedomosti od skúsených expertov ponúkne Medzinárodný kongres rodinných firiem. Už o pár dní sa o skúsenosti podelí aj 46. nástupca najstaršieho rodinného hotela na svete.

Druhý ročník Online festivalu vzdelávania je „za rohom“. Na aké témy sa môžete tešiť?

Ako si zjednodušiť evidenciu príspevkov na stravovanie? Ako vo firme využiť dobu e-shopovú? Bezplatný sedemdňový program nabitý informáciami, ktoré pomôžu nielen v podnikaní.

Rekordná účasť na prvom slovenskom festivale vzdelávania

Ani korona neodradila ekonómov, účtovníkov a stavbárov od účasti na najväčšom festivale vzdelávania na Slovensku. Webináre si pozrelo takmer 8 000 podnikateľov.

Rodinné firmy sa stretnú na unikátnom podujatí

Renomovaní zahraniční experti a majitelia rodinných firiem zo sveta pomôžu slovenským rodinným podnikom vyhnúť sa chybám pri generačnej výmene a poradia ako úspešne rásť.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky