Na TechMatch Slovakia 2015 sa registrovalo už takmer 600 účastníkov

Na TechMatch Slovakia 2015 sa registrovalo už takmer 600 účastníkov

Prvých amerických hostí TechMatch Slovakia 2015 fascinovala bratislavská Biela noc a desiatky tisíc návštevníkov večernej a nočnej Bratislavy

Na program podujatia TechMatch Slovakia 2015 bolo v sobotu pred 17.00 hod. registrovaných 595 účastníkov (právnické a fyzické osoby) zo Slovenska aj zo zahraničia. Prvých amerických hostí, ktorí dorazili do Bratislavy už včera večer, navyše privítala perfektná atmosféra prvej bratislavskej Bielej noci.

„Hovorí sa tomu náhoda, alebo česky kouzlo nechtěného, ale včerajšia prechádzka nočnou Bratislavou s Ruevenom Cohenom (Chief Technology Advocate – Citrix) a Billom Reichertom (Manage Director Garage Technology Ventures) bola super. Krajšie privítanie na Slovensku sa ani nemohlo podariť“, povedal generálny riaditeľ SBA Branislav Šafárik, ktorý včera podvečer prvých hostí TechMatch Slovakia 2015 osobne vítal.

Ďalší špičkoví hostia prichádzajú dnes večer a príchod hlavného spíkra Guya Kawasakiho sa očakáva v utorok večer. Dnes sa začne bratislavská Stará tržnica premieňať na bootcamp, kde sa budú startupy v pondelok a utorok pod dohľadom mentorov zo Silicon Valley pripravovať na vystúpenia pred investormi.

Viac informácií nájdete na stránke www.techmatchslovakia.com

TechMatch Slovakia 2015

TechMatch Slovakia 2015 je významné podujatie organizované Slovak Business Agency. Jeho ambíciou je prepojiť popredné technologicky orientované startupy na globálnu korporátnu a investičnú sféru koncentrovanú predovšetkým v prostredí Silicon Valley, USA.  Konferencia v Bratislave privíta 30 zástupcov najvýznamnejších nadnárodných korporácií ako Adobe, Fujitsu, LG, Oracle, Salesforce, Sony a profesorov z Univerzity v Berkeley, investorov zo Silicon Valley a 60 startupov zo Slovenska a Európy. Program sa skladá z Bootcampu, počas ktorého si startupisti pod dozorom expertov zo Silicon Valley budú zdokonaľovať svoje schopnosti v prezentovaní sa. Tieto zručnosti startupisti zúročia neskôr, keď predstúpia so svojimi nápadmi pred odbornú porotu a potenciálnych investorov. Tretí a štvrtý deň vystúpia s príhovormi, prednáškami a panelovými diskusiami svetovo známe osobnosti z oblasti technológií a inovácií. Posledný deň budú mať startupisti možnosť stretnúť sa individuálne s investormi. Slovenské startupy vyberie komisia zložená z odborníkov z verejného, súkromného, investorského a akademického prostredia. Nad podujatím TechMatch Slovakia 2015 prevzal záštitu podpredseda vlády a minister financií SR Peter Kažimír. 

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Štát podporí účasť startu-pov na najväčšom ruskom stavebnom veľtrhu. Prihláste sa

Máte start-up určený pre stavbárov a plánujete expandovať do Ruska alebo strednej Ázie? SARIO ponúka preplatenie časti nákladov pri účasti na stavebnom veľtrhu MosBuild2019. Prihlásiť sa môžete do 15.1.2019.

Konferencia alebo workshop kdekoľvek v EÚ úplne zadarmo

Chcete svoje podnikanie posunúť dopredu a hľadať inšpiráciu v zahraničí? Stačí si vybrať medzinárodné odborné podujatie, ktoré by sa vám mohlo hodiť pre ďalší rozvoj vášho podnikania. O bezplatný vstup, letenku a ubytovanie sa postará SBA.

Innovation Day 2018 dopadol na výbornú!

Druhý ročník podujatia Innovation Day 2018 umožnil stretnutie perspektívnych slovenských startupov a veľkých globálnych hráčov na jednom mieste. Nadväzovanie kontaktov so zahraničnými firmami je totiž výborným prostriedkom ďalšieho rozvoja ich podnikania.

Príďte diskutovať so Sajfom a ďalšími, ako uspieť v biznise

Podnikateľov čaká nálož informácií o tom, ako nájsť zamestnancov, prečo sa zero waste oplatí a čo je nové v online biznise.