Rekordná účasť na prvom slovenskom festivale vzdelávania

Ani korona neodradila ekonómov, účtovníkov a stavbárov od účasti na najväčšom festivale vzdelávania na Slovensku. Webináre si pozrelo takmer 8 000 podnikateľov.

Keďže bol celý online, nemuseli vytiahnuť ani päty z domu. Šitý presne na home-officovú dobu. Celý dokonale bezpečný – z pohľadu pandémie aj GDPR. Navyše úplne zadarmo.  

Jedinečný nový formát vzdelávačky si koncom mája vychutnalo 7 815 divákov. Viac ako 48 hodín živého vysielania ponúklo odborné webináre, ako aj zaujímavé aktuálne diskusie. Hovorilo sa o tom, ako ustáť pandémiu, ale aj o tom, ako neobyčajná doba zmenila potreby podnikateľov a otvorila dvere novým webovým riešeniam.

Na siedmich stageoch si prišiel na svoje každý. Mzdári, personalisti a účtovníci si namiesto náročného hľadania aktuálnych znení paragrafov na webe mohli dopriať teplú kávu a započúvať sa do webinárov. Inovačný stage patril priekopníkom a nadšencom inovácií, ale aj všetkým, ktorí nemajú čas zamýšľať sa nad tým, či im nové nástroje môžu pomôcť nakopnúť ich biznis a uľahčiť prácu. V stavebnom stagei bol program namixovaný pre všetkých stavbárov, rozpočtárov aj znalcov s ukážkou digitálneho stavebníctva budúcnosti.

Najvyššiu sledovanosť, podľa očakávania, mali horúce legislatívne témy venované novele Zákonníka práce a daňovým povinnostiam v súvislosti s práve vyhláseným mimoriadnym stavom. 

Nadýchnite sa aj vy festivalovej atmosféry. Pozrite si to najlepšie z Online festivalu vzdelávania. Vybrať si môžete z 24 webinárov.

Prvý ročník dopadol výborne. Rekordná účasť našepkáva, že nebude posledný. Tešíme sa znovu o rok.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Finančná správa ponúka firmám v čase koronakrízy bezplatné školenia

Finančná správa, v snahe pomôcť svojim klientom v čase koronakrízy, opäť spúšťa bezplatné školenia. Školenia sú špecificky zamerané na firmy a na zmeny, ktoré sa ich týkajú v čase pandémie. V júni naplánovala zatiaľ šesť termínov v troch mestách na Slovensku.

Online kurzy - študujte zadarmo na svetových univerzitách

Kde nájdete špičkové online kurzy a ako si vybrať pre seba ten najvhodnejší? Prihláste sa bezplatne na školu, kde študoval aj Bill Gates či Barack Obama.

Rodinné firmy sa stretnú na unikátnom podujatí

Renomovaní zahraniční experti a majitelia rodinných firiem zo sveta pomôžu slovenským rodinným podnikom vyhnúť sa chybám pri generačnej výmene a poradia ako úspešne rásť.

Objavte potenciál umelej inteligencie na konferencii Podnikanie budúcnosti

Ako využiť potenciál umelej inteligencie vo vašom podnikaní? Bude pomocníkom účtovníkov alebo ich nahradí? Odpovede prezradia špičkoví experti 07. 11. 2019 v Bratislave. Registrácia je bezplatná.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky