Rekordná účasť na prvom slovenskom festivale vzdelávania

Ani korona neodradila ekonómov, účtovníkov a stavbárov od účasti na najväčšom festivale vzdelávania na Slovensku. Webináre si pozrelo takmer 8 000 podnikateľov.

Keďže bol celý online, nemuseli vytiahnuť ani päty z domu. Šitý presne na home-officovú dobu. Celý dokonale bezpečný – z pohľadu pandémie aj GDPR. Navyše úplne zadarmo.  

Jedinečný nový formát vzdelávačky si koncom mája vychutnalo 7 815 divákov. Viac ako 48 hodín živého vysielania ponúklo odborné webináre, ako aj zaujímavé aktuálne diskusie. Hovorilo sa o tom, ako ustáť pandémiu, ale aj o tom, ako neobyčajná doba zmenila potreby podnikateľov a otvorila dvere novým webovým riešeniam.

Na siedmich stageoch si prišiel na svoje každý. Mzdári, personalisti a účtovníci si namiesto náročného hľadania aktuálnych znení paragrafov na webe mohli dopriať teplú kávu a započúvať sa do webinárov. Inovačný stage patril priekopníkom a nadšencom inovácií, ale aj všetkým, ktorí nemajú čas zamýšľať sa nad tým, či im nové nástroje môžu pomôcť nakopnúť ich biznis a uľahčiť prácu. V stavebnom stagei bol program namixovaný pre všetkých stavbárov, rozpočtárov aj znalcov s ukážkou digitálneho stavebníctva budúcnosti.

Najvyššiu sledovanosť, podľa očakávania, mali horúce legislatívne témy venované novele Zákonníka práce a daňovým povinnostiam v súvislosti s práve vyhláseným mimoriadnym stavom. 

Prvý ročník dopadol výborne. Rekordná účasť našepkáva, že nebude posledný. Tešíme sa znovu o rok.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Podnikateľské misie firmám otvárajú dvere na zahraničné trhy

Podnikatelia sa môžu zúčastniť zahraničných veľtrhov či navštíviť spoločnosti v rôznych krajinách, no misie sa organizujú aj na Slovensku. Ako sa registrovať, aké sú podmienky a s akými nákladmi počítať?

INOFEST 2022: tretí ročník festivalu inovácií sa blíži

Prezentácie od popredných odborníkov, tematické workshopy aj networkingové stretnutia ponúka nadchádzajúci INOFEST. Čo ďalšie je pripravené, kedy a kde sa uskutoční a pre koho je určený?

Technologická konferencia Metro ON Line 2022 bude zameraná na ekológiu aj mladých ľudí

22.6.2022 otvorí svoje brány medzinárodná technologická konferencia Metro ON line, ktorá bude prezentáciou integrovania technológií do sveta. Venovaná bude aj motivácii mladých ľudí a dôvodom, prečo podnikať. Čo ešte na účastníkov čaká?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky