Night of Chances, na ktorom prisľúbil účasť aj primátor Matúš Vallo, ti prinesie horúce novinky zo sveta biznisu

Už čoskoro sa koná 9. ročník najväčšieho kariérno-vzdelávacieho podujatia Night of Chances pre všetkých, ktorým je blízka téma biznisu. Si to práve ty? V tom prípade je pre teba pripravený večer plný nielen životných šancí, ale aj zaujímavých workshopov, aktuálnych tém či inšpiratívnych rečníkov. Príď už 9.10. stráviť NOC na FIIT, STU v Bratislave.

Chceš robiť to, čo ťa baví? Poď s nami zistiť, čo to je

To je téma jedného z 24 workshopov, z ktorých si môžeš vybrať. Na workshopoch zameraných na marketing, financie, analytiku či manažment sa dozvieš napríklad to, že osobná značka nie je logo, kam investovať peniaze, či to, ako využiť iteračné vzdelávanie pri budovaní kariéry. Vyskúšať si riešiť reálne zadania od firiem ako je Tatra banka, AT&T, Amazon, Swiss Re, Accenture ešte predtým, ako do podobnej firmy sám nastúpiš, to sa nepodarí len tak hocikomu.

Workshop firmy adidas (Night of Chances Business 2018). Zdroj: Archív Night of Chances
Workshop firmy adidas (Night of Chances Business 2018). Zdroj: Archív Night of Chances

Stretni sa s odborníkom z tvojej vysnívanej firmy

Na NOC prijali pozvanie riaditelia a manažéri mnohých úspešných firiem nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Venovať sa budú aktuálnym biznisovým témam a kariérnym otázkam. Nielen že im môžeš položiť otázku počas panelových diskusií, ale môžeš si s nimi navyše dohodnúť aj osobný speed dating. Mať príležitosť porozprávať sa s finančným riaditeľom Kauflandu, či s CEO Tatra banky určite nie je na zahodenie. Získaj spätnú väzbu na svoje nápady, poraď sa ohľadne profesijného smerovania, či prejav záujem o pracovnú pozíciu. Využi 10 minút na to, aby si zistil všetko to, čo ťa zaujíma.

Speed dating so šéfmi firiem (Night of Chances Business 2018). Zdroj: Archív Night of Chances
Speed dating so šéfmi firiem (Night of Chances Business 2018). Zdroj: Archív Night of Chances

Povzbudiť k činom ťa prídu mladí podnikatelia či Matúš Vallo

V minulosti sa podujatia zúčastnili hostia ako Andrej Kiska (bývalý prezident), Rasťo Kulich (šéf Google Slovensko), Sajfa (moderátor a youtuber), Richard Marko (CEO firmy ESET) či Michal Pastier (zakladateľ marketingovej agentúry Zaraguza). Tento rok si organizátori na výbere tém a hostí dali rovnako záležať a je sa na čo tešiť.

“Ako vždy aj teraz si predstavíme aj mladých podnikateľov a špecialistov, ktorí sa podelia o svoje zlyhania aj úspechy. Jednou z nich bude napríklad Petra Papajová z TRIADu, ktorá nám porozpráva o svojej kariérnej ceste od stážistky k šéfke tímu.” prezrádza content creator Night of Chances, Petra Morávková.

Juraj Šeliga, diskusia k téme korupcie (Night of Chances Business 2018). Zdroj: Archív Night of Chances
Juraj Šeliga, diskusia k téme korupcie (Night of Chances Business 2018). Zdroj: Archív Night of Chances

Pozvanie na NOC prijal aj Matúš Vallo, ktorý prezradí ako sa z hudobníka a architekta stal aktivista a primátor. Čo ho viedlo k tomu začať sa viac zaujímať o svoje mesto? Kde sa inšpiruje a odkiaľ čerpá energiu, ktorou priťahuje ďalších ľudí? A aké sú jeho ďalšie plány? Na tieto, ale i mnohé ďalšie otázky odpovie počas záverečnej diskusie.

“Budúcnosť bude digitálna, preto si povieme, aké zručnosti vám pomôžu naštartovať úspešnú kariéru a k akým zmenám už dnes v biznise dochádza. V  čase, kedy je ťažké rozlíšiť pravdivosť informácií, pokladáme kritické myslenie za kľúčovú schopnosť a preto sa budeme venovať aj témam ako sa brániť propagande, hoaxom a iným formám zavádzania.” dodáva Petra Morávková.

Článok pokračuje pod reklamou

Odkry skúsenosti expertov priamo z biznisu a získaj cenné kontakty

Zaujímavým programom a množstvom nových informácií, ktoré počas podujatia získaš, to určite nekončí. Spoznaj nových priateľov, budúcich kolegov, či partnerov pre tvoj biznis. NOC je vždy plná inšpiratívnych osobností. Aj keď práve žiadnu novú prácu nehľadáš, dvere Night of Chances pre teba stále ostávajú otvorené. Aj vďaka tomuto podujatiu si môžeš vybudovať skvelú sieť kontaktov, ktoré v budúcnosti určite využiješ. Príď sa inšpirovať a načerpať nové informácie z biznisových tém.

Chill out zóna (Night of Chances Business 2018). Zdroj: Archív Night of Chances
Chill out zóna (Night of Chances Business 2018). Zdroj: Archív Night of Chances

Vidíme sa 9.10. na FIIT STU v Bratislave.

Podrobné informácie o programe ako aj vstupenky nájdeš na webovej stránke Night of Chances

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Vstupenky zdarma na Online festival vzdelávania 2024

Tri dni nabité užitočnými tipmi pre biznis. Na čo sa môžete tešiť na 5. ročníku Online festivalu vzdelávania a ako sa zúčastniť?

Roztočte to na Online festivale vzdelávania

Štvrtý ročník prinesie skúsenosti podnikateľov, cenné rady a zaujímavé diskusie o digitalizácii či nových zákonoch. Čo všetko je pripravené a ako sa zúčastniť?

Podnikateľské misie firmám otvárajú dvere na zahraničné trhy

Podnikatelia sa môžu zúčastniť zahraničných veľtrhov či navštíviť spoločnosti v rôznych krajinách, no misie sa organizujú aj na Slovensku. Ako sa registrovať, aké sú podmienky a s akými nákladmi počítať?

INOFEST 2022: tretí ročník festivalu inovácií sa blíži

Prezentácie od popredných odborníkov, tematické workshopy aj networkingové stretnutia ponúka nadchádzajúci INOFEST. Čo ďalšie je pripravené, kedy a kde sa uskutoční a pre koho je určený?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky