Účtujte bez starostí so softvérom na prenájom

Nechce sa vám v tomto teple účtovať? Pomôžte si softvérom, ktorý si od júla môžete už aj prenajať.

V KROSE počas leta žiadna uhorková sezóna nehrozí. Na trh prináša novinku vo forme prenájmu softvéru. Kým doteraz ste si ekonomické programy ALFA plus, OLYMP a OMEGA mohli len kúpiť, odteraz si ich môžete i prenajať.

Pre koho je prenájom softvéru určený?

Nová služba môže byť zaujímavá najmä pre začínajúcich podnikateľov, ktorí v úvode podnikania obracajú každé jedno euro a precízne zvažujú väčšie počiatočné investície. Účtovníctvo je však jednou z nevyhnutností, ktorej musia venovať pozornosť či sa im to páči, alebo nie. Nie vždy si môžu dovoliť platiť pracovnú silu, ktorá im s tým pomôže a preto často účtujú vo vlastnej réžii. Základom je mať ten správny nástroj, ktorý prácu čo najviac uľahčí. Najpredávanejšími a na Slovensku najobľúbenejšími nástrojmi sú ekonomické programy ALFA plus pre jednoduché účtovníctvo, OMEGA pre podvojné účtovníctvo a OLYMP pre výpočet miezd. Všetky tri programy spĺňajú nároky aj tých najnáročnejších účtovníkov a súčasne sú jednoduché na ovládanie, takže ich dokáže obsluhovať i laik.

Článok pokračuje pod reklamou

Aké sú hlavné výhody prenájmu?

  • Minimalizácia vstupnej investície

Prenájmom odstránite vysokú úvodnú investíciu do softvéru. Nemusíte jednorazovo zaplatiť vysokú sumu za celý program, ale za prenájom budete platiť postupne menšie finančné čiastky. Snáď každý má doma televíziu či internet od providera, ktorému platí vopred dohodnutú sumu. Na rovnakom princípe funguje i prenájom ekonomických programov.

  • Platby kvartálne alebo ročne

Programy si môžete prenajať na 3 alebo 12 mesiacov.

  • Balíky podpory

Pri zakúpení programu formou prenájmu máte na výber z aktuálnych balíkov podpory, v rámci ktorých získate pravidelnú aktualizáciu programu, každý pracovný deň môžete využívať telefonickú a emailovú podporu ako aj množstvo ďalších výhod v závislosti od typu balíka.

Ako si softvér prenajať?

Úplne jednoducho. Vyberte si program, o ktorý máte záujem a pri objednávke zvoľte spôsob zakúpenia „Prenájom programu“, obdobie (3 alebo 12 mesiacov) a vyplňte objednávku podľa vašich preferencii. Na výber máte z aktuálnych balíkov podpory, pričom balík podpory si vyberáte na celé obdobie prenájmu. Následne môžete program plnohodnotne používať. 14 dní pred koncom prenájmu vás program upozorní na blížiaci sa koniec služby a odoslaní faktúry s preklikom na Zónu pre klienta, kde si prenájom môžete pohodlne obnoviť.

Tak čo priatelia, chcete dobrý softvér mať? Skúste si ho prenajať!

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Zmeny v postupoch účtovania v podvojnom účtovníctve od 15. 3. 2024

Nové pravidlá v premenách spoločností a družstiev sa odrazili aj na spôsobe účtovania. Čo sa mení v tejto súvislosti v postupoch účtovania v podvojnom účtovníctve?

Účtovná závierka v podvojnom účtovníctve – dajte pozor na chyby

Okrem daňového priznania zostavujú účtovné jednotky po skončení roka aj účtovnú závierku. Tá je verejne dostupná, preto si dajte pozor na chyby, ktoré je v nej možné ľahko identifikovať.

Zmeny v postupoch účtovania v jednoduchom účtovníctve od roku 2024

Niektoré ustanovenia postupov účtovania pre podnikateľov účtujúcich v sústave jednoduchého účtovníctva sa v roku 2024 menia. Čo je nové pri účtovaní stravovania, záloh či pri zaokrúhľovaní?

KROS Fakturácia – moderná aplikácia pre podnikateľov

Čo si všímať pri výbere fakturačnej aplikácie a aké výhody ponúka tá od spoločnosti KROS?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky