Získajte programy KROS so zľavou 15 % a tabletom alebo notebookom zadarmo!

Na začiatku roka 2015 čaká podnikateľov opäť veľa legislatívnych zmien v mzdách, uzávierkach alebo odvodoch, buďte pripravení s novým softvérom.

Ak chcú byť firmy na tieto zmeny dobre pripravené, mali by si zaobstarať aktuálny ekonomický softvér, v ktorom budú zmeny načas zapracované. Najpredávanejší slovenský ekonomický softvér KROS firmy získajú so zľavou 15 %. Navyše k nemu dostanú aj tablet alebo notebook zadarmo.

Aké legislatívne zmeny čakajú podnikateľov od 1.1.2015?

Zmien v novom roku nebude málo. Pripravujú sa nové výkazy účtovnej závierky, nové daňové priznania, zmeny v odpisovaní dlhodobého majetku a zmeny v zdaňovaní motorových vozidiel. Ako je v poslednej dobe pravidlom, niektoré zmeny budú schválené na poslednú chvíľu. Firmy tak často nemajú dostatok času, pripraviť sa na tieto novinky.

Účtovníkom a mzdárkam samozrejme najviac pomôže, ak pracujú v softvéri, ktorý tieto zmeny obsahuje a nemusia ich zložito študovať, nastavovať alebo upravovať sami. Jednoducho si stiahnu aktuálnu verziu a po pár klikoch pracujú v aktuálnom programe. Komfort a uľahčenie práce je v hektickom období na prelome roka k nezaplateniu.

Ideálne samozrejme je, ak sa dokážu na tieto zmeny včas pripraviť. Najjednoduchšie tým, že budú používať ekonomický softvér, v ktorom budú všetky potrebné novinky a zmeny včas a správne zapracované.

Jasnou voľbou pre tisícky firiem je ekonomický softvér KROS

Rokmi overené programy KROS pre jednoduché a podvojné účtovníctvo a správne spracovanie miezd už niekoľkokrát potvrdili to, prečo sú na Slovensku najpredávanejšie v kategórii ekonomických programov. Či už šlo o prechod na euro, zapracovanie kontrolného výkazu DPH alebo prednostné zverejnenie daňových priznaní - vždy sa používatelia mohli spoľahnúť na rýchle a komfortné zapracovanie potrebných noviniek a funkcií.

„V našich programoch ALFA plus, OMEGA a OLYMP garantujeme zapracovanie všetkých legislatívnych zmien. Vyše 80 000 našich používateľov vie, že to nie sú iba sľuby, ale je to proste fakt.“, hovorí Mgr. Jiří Galdia, vedúci marketingu spoločnosti KROS.

Získajte aktuálny softvér so zľavou 15 % a tabletom alebo notebookom zadarmo!

Teraz je správna chvíľa na nákup nových ekonomických programov. Všetky programy KROS získajú firmy so zľavou 15 % a k tomu dostanú aj štýlový tablet alebo notebook zadarmo.

  • Program na vedenie jednoduchého účtovníctvo ALFA plus pre neplatcu DPH stojí iba 101,15 € s DPH + tablet zadarmo.
  • Program na vedenie podvojného účtovníctva OMEGA získajú firmy od 156,40 € s DPH aj s tabletom zadarmo.
  • Program OLYMP pre správny výpočet miezd môže mať firma s 5 zamestnancami za 81,60 € s DPH + tablet zadarmo.

Ku každému programu zákazník získa Balík podpory – telefonické poradenstvo a aktualizácie programu na jeden rok zadarmo. To znamená, že má nárok na všetky nové verzie so zapracovanými novinkami roka 2015. Každý zákazník môže využiť aj nadštandardnú podporu – či už ide o bonusové materiály k legislatíve, praktické školenia, videoškolenia alebo bezplatné videonávody k programom.

Firmy môžu využiť aj bezplatné predvedenia programov. Termíny záujemcovia nájdu na http://www.kros.sk/predvedenia.

Programy je možné objednať na www.kros.sk/akcia

____

KROS a. s. je popredný slovenský dodávateľ softvérových riešení pre firmy a živnostníkov. Spoločnosť KROS už 19 rokov vyvíja ekonomické programy pre účtovníctvo a mzdy (programy ALFA, ALFA plus, OMEGA, OLYMP, iKROS), stavebný softvér (program CENKROS plus, SMART plus) a znalecký softvér (programy HYPO a MEMO). Programy KROS využíva už viac ako 80 000 používateľov a sú dlhodobo najpredávanejšie na Slovensku v kategórii ekonomického a stavebného softvéru. Demoverzie všetkých programov sú zadarmo na www.kros.sk.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Aj vaše podnikanie môže byť šťastné a veselé

Dobrá správa pre podnikateľov zaplavila internet. Chcete tiež patriť medzi tých, ktorí z nej budú mať úžitok?

To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

Účtujte bez starostí so softvérom na prenájom

Nechce sa vám v tomto teple účtovať? Pomôžte si softvérom, ktorý si od júla môžete už aj prenajať.

Začína sa najrozsiahlejšia vzdelávacia aktivita v oblasti softvéru pre živnostníkov a firmy

Slovenskí podnikatelia sa opäť môžu zadarmo vzdelávať v oblasti ekonomických a stavebných programov. Na akcii Dni otvorených dverí 2017 sú pre nich pripravené stovky bezplatných termínov školení a konzultácií po celom Slovensku.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky