Rozhodnite sa rýchlo pre ekonomický softvér KROS - ušetríte viac!

Začiatok roka 2013 je spojený s viacerými zmenami legislatívy, ktoré ovplyvňujú živnostníkov, podnikateľov ale aj zamestnancov. Zmeny odvodov do druhého dôchodkového piliera, zmeny v spracovaní DPH, zmeny v mzdách – to sú iba niektoré legislatívne zmeny, ktorým je potrebné sa rýchlo prispôsobiť. Ak sa firmy dokážu včas rozhodnúť pre správny účtovný softvér, môžu si túto úlohu nielen uľahčiť, ale aj ušetriť viac pri jeho kúpe.

Rýchlejší získa vyššiu zľavu na softvér!

Teraz môže 100 firiem alebo živnostníkov získať najpredávanejšie slovenské programy na vedenie účtovníctva a miezd so zľavou 30% zľavou vďaka predajnej akcii KROSu. Ďalší používatelia získajú až do 24.2.2013 nižšiu zľavu 20%. Kto sa rýchlo rozhodne pre správny softvér, tak ušetrí viac! Informácie o akcii nájdete na stránke www.kros.sk/akciapodnikajte.

Ku každému ekonomickému programu navyše používateľ automaticky získa Balík podpory až do marca 2014 zadarmo, čo je na vyše 13 mesiacov. Ak sa chce používateľ s programom zoznámiť môže využiť bezplatné predvedenia, ktoré budú prebiehať v 7 mestách na Slovensku. Termíny záujemcovia nájdu na www.kros.sk/akciapodnikajte.

Ekonomické programy s načas zapracovanou legislatívou

Programy KROS pre vedenie účtovníctva a miezd sú medzi slovenskými firmami a živnostníkmi obľúbené najmä z toho dôvodu, že vždy obsahujú včas zapracované legislatívne novinky. Používateľ tak nemusí sledovať zákony, stačí ak si stiahne novú verziu programu. Nič nemusí nastavovať ručne. Aj to je dôvod, prečo sú programy KROS dlhodobo najpredávanejšie balíkové ekonomické programy na Slovensku a využíva ich viac ako 70 000 firiem a živnostníkov. KROS zákazníkom tiež poskytuje silnú podporu vďaka odborným publikáciám, školeniam a videoškoleniam k aktuálnym témam.

Napríklad tlačivá daňových priznaní motorových vozidiel za rok 2012 našli zákazníci v programoch už od 1.1.2013 a daňové priznanie fyzických osôb za rok 2012 bude dostupné už od 4.2.2013. Daňové priznanie právnických osôb zapracuje KROS do programu OMEGA tiež medzi prvými od 7.2.2013.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


KROS Fakturácia – moderná aplikácia pre podnikateľov

Čo si všímať pri výbere fakturačnej aplikácie a aké výhody ponúka tá od spoločnosti KROS?

Ako si vybrať dobrý mzdový softvér?

Na čo si dať pozor pri výbere nového alebo pri výmene mzdového softvéru? Aké ďalšie kritériá okrem ceny zvažovať a prečo je potrebné myslieť aj na elektronizáciu?

Digitalizácia mení pracovný trh, zvládať zmeny pomáha vzdelávací projekt

Dopyt po digitálnych kompetenciách rastie, Slovensko je v digitalizácii v rámci EÚ na posledných priečkach. Pomôcť môžu kurzy zamerané na prácu s jedným z najrozšírenejších podnikových softvérov.

Druhotná licencia na softvér – riešenie, ktoré šetrí rozpočet firiem

Nakupovanie z druhej ruky je obľúbené už dlhodobo, a to nielen v oblasti oblečenia. Výrazne ušetriť môžu aj firmy – nákupom softvérových licencií „zo second handu“. O čo ide, ako to funguje a na čo si dať pozor?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky