Rozhodnite sa rýchlo pre ekonomický softvér KROS - ušetríte viac!

Začiatok roka 2013 je spojený s viacerými zmenami legislatívy, ktoré ovplyvňujú živnostníkov, podnikateľov ale aj zamestnancov. Zmeny odvodov do druhého dôchodkového piliera, zmeny v spracovaní DPH, zmeny v mzdách – to sú iba niektoré legislatívne zmeny, ktorým je potrebné sa rýchlo prispôsobiť. Ak sa firmy dokážu včas rozhodnúť pre správny účtovný softvér, môžu si túto úlohu nielen uľahčiť, ale aj ušetriť viac pri jeho kúpe.

Rýchlejší získa vyššiu zľavu na softvér!

Teraz môže 100 firiem alebo živnostníkov získať najpredávanejšie slovenské programy na vedenie účtovníctva a miezd so zľavou 30% zľavou vďaka predajnej akcii KROSu. Ďalší používatelia získajú až do 24.2.2013 nižšiu zľavu 20%. Kto sa rýchlo rozhodne pre správny softvér, tak ušetrí viac! Informácie o akcii nájdete na stránke www.kros.sk/akciapodnikajte

Ku každému ekonomickému programu navyše používateľ automaticky získa Balík podpory až do marca 2014 zadarmo, čo je na vyše 13 mesiacov. Ak sa chce používateľ s programom zoznámiť môže využiť bezplatné predvedenia, ktoré budú prebiehať v 7 mestách na Slovensku. Termíny záujemcovia nájdu na www.kros.sk/akciapodnikajte.

Ekonomické programy s načas zapracovanou legislatívou

Programy KROS pre vedenie účtovníctva a miezd sú medzi slovenskými firmami a živnostníkmi obľúbené najmä z toho dôvodu, že vždy obsahujú včas zapracované legislatívne novinky. Používateľ tak nemusí sledovať zákony, stačí ak si stiahne novú verziu programu. Nič nemusí nastavovať ručne. Aj to je dôvod, prečo sú programy KROS dlhodobo najpredávanejšie balíkové ekonomické programy na Slovensku a využíva ich viac ako 70 000 firiem a živnostníkov. KROS zákazníkom tiež poskytuje silnú podporu vďaka odborným publikáciám, školeniam a videoškoleniam k aktuálnym témam.

Napríklad tlačivá daňových priznaní motorových vozidiel za rok 2012 našli zákazníci v programoch už od 1.1.2013 a daňové priznanie fyzických osôb za rok 2012 bude dostupné už od 4.2.2013. Daňové priznanie právnických osôb zapracuje KROS do programu OMEGA tiež medzi prvými od 7.2.2013.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Aj vaše podnikanie môže byť šťastné a veselé

Dobrá správa pre podnikateľov zaplavila internet. Chcete tiež patriť medzi tých, ktorí z nej budú mať úžitok?

To musíte mať! Overený softvér so zľavou 25 %

Pomaly sa zjesenieva a návrat do reality po letných dovolenkách nebýva vždy jednoduchý. Pracovné úlohy za vás zrejme nikto nedokončil a všetky si vás počkali. Nezúfajte však a zjednodušte si život vďaka programom, ktoré množstvo práce urobia za vás.

Účtujte bez starostí so softvérom na prenájom

Nechce sa vám v tomto teple účtovať? Pomôžte si softvérom, ktorý si od júla môžete už aj prenajať.

Začína sa najrozsiahlejšia vzdelávacia aktivita v oblasti softvéru pre živnostníkov a firmy

Slovenskí podnikatelia sa opäť môžu zadarmo vzdelávať v oblasti ekonomických a stavebných programov. Na akcii Dni otvorených dverí 2017 sú pre nich pripravené stovky bezplatných termínov školení a konzultácií po celom Slovensku.
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky