Prestížna adresa v Bratislave

Začínate podnikať a potrebujete pre svoju firmu reprezentatívne sídlo a profesionálne kancelárske služby za prijateľnú cenu? Ak vzhľadom na povahu svojej podnikateľskej činnosti využívate kancelárske priestory len zriedka, vhodnou alternatívou môže byť pre Vás virtuálna kancelária. Virtuálna kancelária (Virtual Office, Virtuall Office Services) predstavuje moderný trend efektívnych kancelárskych služieb najmä pre začínajúcich, malých či zahraničných podnikateľov. Virtuálna kancelária výrazne zníži Vaše náklady a zaistí reprezentatívny image Vášho podnikania.

V rámci služieb virtuálnej kancelárie získate pre svoju spoločnosť atraktívne sídlo alebo kontaktnú adresu, máte zabezpečený príjem, úschovu a poštovú korešpondenciu, príjem telefonických hovorov na pevnej linke (pevná linka je v súčasnom čase mobilných telefónov znakom seriózneho podnikania) a podobne.

Ak stále váhate či je virtuálna kancelária tým správnym riešením pre Vaše podnikanie, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára, radi zodpovieme Vaše otázky.

Ponuka priestorov na účely registrácie sídla spoločnosti

* Ceny sú uvedené za mesiac, bez DPH. Platba minimálne na 6 mesiacov.

Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 9:00 do 16:30.

Potrebujete pre svoju firmu prenajať reprezentatívne kancelárske priestory? Kontaktujte nás.

Napíšte nám a získajte profesionálne kancelárske služby za prijateľnú cenu. 

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť ACSS, spol. s r.o., IČO: 31 370 268. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.


Súvisiace služby

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky