Zlikvidujte svoju firmu s našou pomocou

Založiť firmu je oveľa jednoduchšie ako ju zlikvidovať. Zložitosť likvidácie firmy závisí v prvom rade od spôsobu, pre ktorý sa podnikateľ rozhodne. Ak je spoločnosť účtovne čistá (je bez záväzkov), najjednoduchšou cestou, ako sa jej zbaviť, je firmu odpredať. Veľkou výhodou v slovenských podmienkach je, ak je spoločnosť registrovaná ako platiteľ DPH. 

Ak spoločnosť nie je možné odpredať alebo tak podnikateľ z iného dôvodu nechce urobiť, ďašou možnosťou je likvidácia spoločnosti. Likvidácia firmy je komplexný proces, pri ktorom dochádza k ukončeniu činnosti, k speňaženiu majetku a k vysporiadaniu pohľadávok a záväzkov spoločnosti tak, aby mohla byť spoločnosť vymazaná z obchodného registra. Z hľadiska administratívnej a časovej náročnosti ide o pomerne náročný postup, ktorý je preto vhodné zveriť ho rúk odborníka.

Neváhajte využiť služby expertov pri pomoci:

  • So vstupom spoločnosti do likvidácie,
  • S prípravou a podaním povinných tlačív na príslušné úrady,
  • S realizáciou jednotlivých krokov v rámci likvidácie (ukončovanie zmlúv, speňaženie majetku),
  • So získaním súhlasov príslušných úradov,
  • S výmazom spoločnosti z obchodného registra.
Máte záujem o naše služby alebo sa len potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás prostredníctvom nášho formulára alebo telefonicky v pracovných dňoch od 8:30 do 17:00.

Potrebujete pomôcť s likvidáciou spoločnosti? Kontaktujte nás.

Rýchlo, odborne, bez starostí a za férové ceny.

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je Mgr. Tomáš Vavro, advokát, IČO: 50895206. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.


Súvisiace služby

To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky