Spoľahlivý prenájom kancelárií v Bratislave

Hľadáte kancelárske priestory na prenájom v Bratislave a nedarí sa vám nájsť optimálne ponuky? Máme pre vás zopár tipov, kde a ako nájdete ponuku kancelárskych priestorov v atraktívnom prostredí dostupnom pre každého.

Spoločnosť DOAS pôsobí na trhu už od roku 1994 a v oblasti nehnuteľnosti je horúcim vodcom, ktorý za sebou nesie množstvo projektov. Ako investorsko - developerská spoločnosť sa zaoberá predajom bytov, obchodných priestorov, skladových plôch, prenájmom kancelárií, parkovacích kapacít, predajom pozemkov a tvorbou rôznych inžinierskych projektov.

Stavba Viktória

Ako typickým príkladom si uvedieme novinku, ktorou je stavba Viktória Košická, ktorá je priam ideálnym miestom pre bývanie alebo kancelárske priestory v Bratislave. Budova je dostupná pre každého, a to celých 24 hodín denne. Navyše poskytuje dostatočné množstvo parkovacích miest pre obyvateľov a nájomcov, čo je určite jednou z jej najväčších výhod.

Ako je už všeobecne známe, byty v Ružinove sú tými najžiadanejšími . Ak rozmýšľate nad bývaním alebo prenájmom kancelárskych priestorov práve v tejto oblasti, stavba Viktória je ideálnou voľbou. Jedinečné a moderné bývanie sa nachádza len 100 metrov od trhu na Miletičovej ulici. Pozrite si túto ponuku detailnejšie na stránke doas.sk.

Obrázok: Objekt Viktória na Košickej ulici v Bratislave

Zdroj obrázka: Doas, a.s.

Objekt Doas

Ďalšou možnosťou je napríklad aj viacúčelový objekt DOAS nachádzajúci sa na Košickej v Bratislave. Tento projekt získal v roku 2001 ocenenie „Za výrazné architektonické a stavebno - technické riešenie“. Objekt sa vyznačuje 10 nadzemnými a jedným podzemným podlažím spolu s 32 parkovacími miestami v suteréne a ďalšími 170 krytými a 80 strešnými parkovacími miestami.

Taktiež je objekt dostupný pre každého a prístupný je priamo z Košickej ulice. V súčasnosti je možné si prenajať obchodné a administratívne priestory, ktoré majú vynikajúce dispozičné riešenie. Pozrite si aktuálnu ponuku kancelárskych priestorov a rôznych iných objektov v Bratislave na stránke doas.sk.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Nájom vs kúpa kancelárie – prečo sa oplatí uvažovať nad vlastným priestorom?

Menšie a stredné firmy majú problém nájsť kvalitné kancelárie v dobrej lokalite. Riešením môže byť kúpa priestorov v ZWIRN OFFICE. O čo ide a aké výhody ponúkajú?

Ako označiť prevádzkareň?

Čo je prevádzkareň a ako ju správne označiť? Aké sankcie hrozia podnikateľovi v prípade jej neoznačenia?

Kde môže byť miesto podnikania a sídlo firmy?

V čom sa líši sídlo a miesto podnikania, aké možnosti má firma pri rozhodovaní o tom, akú adresu bude používať a aké praktické otázky musí riešiť?

Sídlo firmy

Určenie sídla spoločnosti je nevyhnutnou podmienkou jej založenia. Aké požiadavky musí spĺňať nehnuteľnosť, aby mohla byť sídlom firmy? Je rozdiel medzi sídlom a miestom podnikania či prevádzkarňou?
To najlepšie z Podnikajte.sk do vašej schránky