Spoľahlivý prenájom kancelárií v Bratislave

Hľadáte kancelárske priestory na prenájom v Bratislave a nedarí sa vám nájsť optimálne ponuky? Máme pre vás zopár tipov, kde a ako nájdete ponuku kancelárskych priestorov v atraktívnom prostredí dostupnom pre každého.

Spoločnosť DOAS pôsobí na trhu už od roku 1994 a v oblasti nehnuteľnosti je horúcim vodcom, ktorý za sebou nesie množstvo projektov. Ako investorsko - developerská spoločnosť sa zaoberá predajom bytov, obchodných priestorov, skladových plôch, prenájmom kancelárií, parkovacích kapacít, predajom pozemkov a tvorbou rôznych inžinierskych projektov.

Stavba Viktória

Ako typickým príkladom si uvedieme novinku, ktorou je stavba Viktória Košická, ktorá je priam ideálnym miestom pre bývanie alebo kancelárske priestory v Bratislave. Budova je dostupná pre každého, a to celých 24 hodín denne. Navyše poskytuje dostatočné množstvo parkovacích miest pre obyvateľov a nájomcov, čo je určite jednou z jej najväčších výhod.

Ako je už všeobecne známe, byty v Ružinove sú tými najžiadanejšími . Ak rozmýšľate nad bývaním alebo prenájmom kancelárskych priestorov práve v tejto oblasti, stavba Viktória je ideálnou voľbou. Jedinečné a moderné bývanie sa nachádza len 100 metrov od trhu na Miletičovej ulici. Pozrite si túto ponuku detailnejšie na stránke doas.sk.

Obrázok: Objekt Viktória na Košickej ulici v Bratislave

Zdroj obrázka: Doas, a.s.

Objekt Doas

Ďalšou možnosťou je napríklad aj viacúčelový objekt DOAS nachádzajúci sa na Košickej v Bratislave. Tento projekt získal v roku 2001 ocenenie „Za výrazné architektonické a stavebno - technické riešenie“. Objekt sa vyznačuje 10 nadzemnými a jedným podzemným podlažím spolu s 32 parkovacími miestami v suteréne a ďalšími 170 krytými a 80 strešnými parkovacími miestami.

Taktiež je objekt dostupný pre každého a prístupný je priamo z Košickej ulice. V súčasnosti je možné si prenajať obchodné a administratívne priestory, ktoré majú vynikajúce dispozičné riešenie. Pozrite si aktuálnu ponuku kancelárskych priestorov a rôznych iných objektov v Bratislave na stránke doas.sk.

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Prevádzkový poriadok

Niektorí podnikatelia majú povinnosť mať vypracovaný prevádzkový poriadok. V rámci kontrol je jeho absencia častokrát dôvodom na uloženie pokuty.

Uvedenie podnikateľského priestoru do prevádzky

Mnoho podnikateľov zabúda na povinnosť získať súhlas regionálneho úradu verejného zdravotníctva s uvedením priestorov do prevádzky. Táto povinnosť sa pritom týka každého.

Rozrastá sa vám biznis? Dajte svojej firme vianočný darček

Väčšina malých a stredných firiem vôbec nevyužíva firemný server, pretože nepozná výhody, ktoré takéto riešenie ponúka. Oboznámte sa s malými servermi od spoločnosti Hewlett Packard.

Ako zvládnuť upratovanie firemných priestorov?

Čistota pracovného priestoru má veľký vplyv na pracovnú pohodu aj produktivitu práce. Aké zásady pri upratovaní dodržovať, aby sme pracovný priestor udržali dlhodobo čistý?