Franchisingová ponuka Dance Heads

Franchisingová ponuka Dance Heads

Franchisingový koncept Dance Heads ponúka podnikanie v zábavnom priemysle, ktoré sa zrodilo pred 10 rokmi priamo v Hollywoode.

I. Základné informácie o franchisingovom koncepte Dance Heads
Názov franchisingovej značky Dance Heads
Odvetvie: zábava, reklama
Krajina pôvodu franchisingového systému: USA
Rok vzniku franchisingového systému: 2004
Celkový počet prijímateľov franchisy celosvetovo (franchisee)* 405
Celkový počet prijímateľov franchisy v Českej republike (franchisee)* 1
Počet prijímateľov franchisy (franchisee) v Slovenskej republike*: 0
Možnosť zakúpenia master licencie pre Slovenskú republiku: áno

* ku dňu publikovania článku

III. Popis franchisingového konceptu Dance Heads
Dance Heads si získala obrovskú obľubu nielen u ľudí, ale aj u firiem. Dance Heads je produkt, ktorý funguje nielen v oblasti reklamy pre firmy, ale dáva príležitosť aj drobným podnikateľom začať zarábať. Dance Heads vyvinul úplne novú koncepciu v oblasti zábavy. Naši partneri sú spojení jednou myšlienkou: robiť všetko pre to, aby sa ľudia usmievali! S obstaraním štúdia Dance Heads získavate zárobkový biznis, v ktorom si sami môžete vybrať smer podnikania. Zábava je jedným z najrýchlejšie rastúcich oborov ekonomiky, je na zozname desiatich najlepších druhov podnikania vo svete. Dance Heads vyrába unikátne zariadenie a orientuje sa na tvorenie noviniek. Dovoľuje nám byť vždy medzi prvými a našim partnerom umožňuje pracovať v podmienkach malej konkurencie.

 

V. Popis výhod franchisingovej spolupráce
Služby poskytované franchisorom pred štartom podnikania
Posúdenie atraktivity lokality prevádzky: áno, podpora pri výbere lokality
Úvodné školenie áno, v dĺžke 1 týždňa
Pomoc s vypracovaním podnikateľského plánu: áno
Zabezpečenie zásob/tovaru a pomoc so zariadením prevádzky: áno, projektová podpora
Pomoc s realizáciou úvodnej marketingovej kampane: áno,
Poskytnutie teritoriálnej exkluzivity: áno,
Služby franchisora poskytované pravidelne počas podnikania:
Realizácia globálnych marketingových kampaní: áno
Denná podpora a konzultácie áno
Dodávky zásob áno
Prevzatie prevádzky v prípade neúspešného podnikania nie

 

VII. Dodatočné informácie
Informácia pre potenciálnych sprostredkovateľov: Pre záujemcov o spoluprácu formou sprostredkovaní predaja alebo prenájmu zariadení Dance Heads máme nasledujúcu ponuku: poskytujeme všetky materiály, ktoré umožňujú kvalitne ponúkať produkt Dance Heads, databáza foto a videodokumentácie z akcií, poskytujeme podklady k firemnému štýlu, poskytujeme školenie (možnosť školenia na diaľku), vstupný poplatok činí 250 €. To všetko dáva možnosť kvalitne ponúkať produkt a služby Dance Heads a zarábať.

 

II. Popis hlavného produktu
Dance Heads ® - je populárna svetová značka zábavných zariadení, ktorá sa zrodila v roku 2004 v Hollywoode. Bola vyvinutá preto, aby bavila ľudí. Zábavné mobilné zariadenia Dance Heads ® je určené pre všetkých, ktorí sa chcú dobre baviť! Zakúpením našich zariadení získate hotový a úplne pripravený obchod. Štúdia možno nainštalovať prakticky kdekoľvek na verejných miestach, firemných a rekreačných akciách. Možno tiež využiť v rámci reklamy a promo akcie. Toto zariadenie Vám umožní natočiť svoj ​​vlastný videoklip podľa Vášho výberu a pobaví nielen Vás, ale aj Vašich priateľov. Ďalším naším produktom je "ožívajúca fotografia" 3D alebo 2D. Hrdinovia, ktorých si zákazníci pre spoločnú fotografiu vyberú, doslova ožívajú jednoduchým snímaním obrázka kamerou v mobilnom telefóne. Jediné, čo budete potrebovať je telefón s aplikáciu LIVE PHOTO, ktorá je na stiahnutie zadarmo. Medzi známe tváre, ktoré si obľúbili Dance Heads, sú napríklad Paris Hilton, Hugh Laurie (Dr. House), David a Victoria Beckham, Hugh Hefner, Jimmy Kennedy a celý rad ďalších hviezd z celého sveta!

 

VI. Požiadavky na prijímateľov franchisy
Všeobecné požiadavky na lokalitu: nie sú stanovené Všeobecné požiadavky na prijímateľa franchisy (franchisant): húževnatosť, vytrvalosť, zápal, cieľavedomosť, rozhodnosť, viera v samých seba, pružnosť, iniciatíva a schopnosť samostatného konania. Odborné a iné požiadavky: dodržiavanie štýlu zariadenia, odber spotrebného materiálu, komunikácia s centrálou vo veciach technickej podpory, kvalifikovanosť obsluhujúceho personálu.

 

IV. Základné finančné informácie o franchisingovom koncepte Dance Heads
Potreba vlastného kapitálu v Eurách (bez vstupného poplatku): 14 000 Eur - 18 000 Eur
Výška vstupného poplatku do systému (cena licencie): 1 500 Eur
Ročné prevádzkové poplatky (v % z tržieb): 0 % z tržieb bez DPH
Typická dĺžka nábehovej fázy tržieb v mesiacoch: 3-5 mesiacov
Typická dĺžka doby do otvorenia prevádzky (sprevádzkovania podnikania) v mesiacoch: 1-3 mesiace

 

VIII. Kontakt
Meno a priezvisko: Irena Kolesníková, Světlana Pavlová, Štěpánka Hájková Email: vedeni@danceheads.cz; manazer@danceheads.cz; obchod@danceheads.cz Telefonický kontakt: +420 211 222 963, +420 776 767 289; +420 777 689 289;

Viac podobných článkov nájdete na www.podnikajte.sk


Franchisingová príležitosť od spoločnosti Kinekus, s.r.o.

Slovenský franchisový koncept KINEKUS ponúka zaujímavú podnikateľskú príležitosti v oblasti predaja domácich potrieb, záhradných a stavebných náradí, elektrických náradí a podobne. Kinekus, ktorý má viac ako 25-ročné skúsenosti na slovenskom trhu v oblasti maloobchodu, ponúka záujemcom o franchising pomoc od prvotných fáz plánovania podnikania až po dennodenný kontakt pri prevádzkovaní Vašej vlastnej predajne.

Mortimer English Club - franchisingová ponuka

Chcete rozbehnúť vlastnú jazykovú školu? Predstavujeme vám franchisingovú ponuku originálneho konceptu výuky anglického jazyka - Mortimer English Club, ktorý sa rozširuje už aj na Slovensko. Rozbehnite výučbu jazykov s partnerom, ktorý ma viac ako 20 rokov skúseností.

Založte si jazykovú školu s overeným know-how – licenčný systém EMPIRE

Vybudovanie úspešnej jazykovej školy nie je v dnešnej dobe jednoduchou záležitosťou. Výsledok vášho podnikania sa bude odvíjať od mnohých faktorov. Spolupráca so silným partnerom vám môže poskytnúť benefity, vďaka ktorým môže byť úspech v podnikaní s jazykovou školou oveľa pravdepodobnejší.

Franchisingová ponuka Directreal

Máte chuť podnikať v realitách? Chcete si otvoriť vlastnú realitnú kanceláriu a pritom sa od prvého dňa spoľahnúť na know-how a dobré meno silného partnera? Predstavujeme vám ponuku franšízovej siete realitných kancelárií Directreal.